Přihlásit
Liberec - 24.06.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:41.67 5 61
Ludvíková Rozálie A-Team 0:01:41.60 3 83
Šafránková Zuzana SxSoft 0:01:51.45 4 72
Tichá Tereza Pavoučci 0:01:06.59 2 94
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:00:45.98 1 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Jirák Richard 0:01:05.79 4 71
Kovář Daniel Expres CZ Tyfo Team Kolín 0:00:35.53 1 104
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:58.89 3 82
Vencl Martin 0:00:55.11 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:05:37.75 5 64
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:04:22.28 2 97
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:04.66 4 75
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:04:19.57 1 108
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:18.98 6 53
Šilhánová Lucie 0:07:04.02 7 42
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 0:07:13.62 8 31
Wolfová Amálka BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:04:34.75 3 86
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dvořák Matouš CIS Systems 0:06:10.02 13 2
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:17.08 8 37
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:05:11.33 10 15
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:04:50.10 9 26
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:03:23.68 4 81
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:03.55 1 114
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:05:59.21 12 3
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:03:56.45 5 70
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:06:16.51 14 1
Plůcha Václav 0:05:37.57 11 4
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 0:03:16.15 2 103
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:22.46 3 92
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:03:58.42 6 59
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:08.31 7 48
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:13.29 2 103
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:06:08.43 1 114
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:06:40.08 4 81
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:07:10.60 9 26
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:06:42.49 5 70
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:06:53.23 6 59
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:06:54.98 7 48
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:10.67 11 4
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:11:03.87 14 1
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:10:46.84 13 2
Sporyschová Nela Bakov n. Jizerou 0:06:15.93 3 92
Šafránková Markéta SX soft 0:10:35.99 12 3
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:58.99 8 37
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:08:04.58 10 15
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:06:39.56 12 11
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:05:51.07 3 100
Bradáč Michal DUKLA Praha 0:06:01.64 5 78
Burgermeister Karel TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:06:57.82 15 8
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:06:21.52 8 45
Dinga Jan Adastra Cycling Team 0:06:47.17 13 10
Fara Jan Ivar Author Team 0:06:03.42 6 67
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:53.39 14 9
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:36.79 10 23
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:28.38 1 122
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 0:08:43.91 21 2
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:01.39 4 89
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:07:43.14 18 5
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:39.40 2 111
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 0:07:39.21 17 6
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:07:18.67 16 7
Schafër Josef Beko Bike Team 0:06:10.98 7 56
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 0:06:25.23 9 34
Šilhán Pavel Cyklofit 0:10:27.65 22 1
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:08:34.44 20 3
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:07:56.38 19 4
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:06:39.46 11 12
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:12:11.50 4 76
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:46.20 7 43
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:12:00.89 3 87
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:12:28.48 5 65
Kuchařová Evelína 0:12:48.72 8 32
Kyselová Aneta IVAR CS 0:11:35.26 1 109
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:42.53 6 54
Pokorná Adélka 0:14:08.79 10 10
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:11:48.08 2 98
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:53.00 19 1
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:11:40.45 6 64
Brzák Daniel SPORT Brzák 0:13:56.86 17 3
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:47.83 16 4
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:24.22 12 8
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:10:35.12 2 108
Janeček Denis Sportteam Hrádek n. Nisou 0:13:31.65 15 5
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:12:15.01 9 31
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:54.08 4 86
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:41.05 3 97
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:10:10.93 1 119
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:17.41 11 9
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:13:30.79 14 6
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:12:00.45 7 53
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:12:09.15 8 42
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:14:33.81 18 2
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:29.39 13 7
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 0:12:16.76 10 20
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:55.33 5 75
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:30.74 9 23
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:14:49.43 5 67
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:07.68 3 89
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:26.60 9 23
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:20.48 1 111
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:22.11 7 45
Trllová Šárka BAKAKO Nová Paka 0:20:06.80 10 12
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:11.50 6 56
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:13:49.12 2 100
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:14:24.83 4 78
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:15:41.09 8 34
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:09.47 3 94
Bradáč Adam DUKLA Praha 0:11:58.51 1 116
Endrych Matěj DUKLA Liberec 0:16:58.31 15 2
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:37.59 6 61
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:17:58.10 16 1
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:46.82 7 50
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:14:57.47 12 5
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:14:34.88 11 6
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:13:30.40 5 72
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:13:21.18 4 83
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:05.02 13 4
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:56.38 14 3
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:22.79 10 17
Paulus František Bakako Nová Paka 0:14:11.58 9 28
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:14:00.37 8 39
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:12:03.99 2 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Koňáková Martina 0:23:01.56 3 82
Martincová Tereza KSM Hrádek 0:19:38.06 2 93
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:19:19.34 1 104
Tůmová Sofie KSM Hrádek 0:25:23.93 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:16:23.82 1 106
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:16:36.51 2 95
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:17:21.42 3 84
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:18:41.79 4 73
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:21:50.05 6 51
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:19:56.55 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrle Jakub 0:00:50.60 6 68
Bělecký Jan Bitters Superior 0:01:29.86 17 7
Broulík Radek 0:01:09.56 12 12
Coufalová Linda 0:03:09.17 22 2
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:40.55 1 123
Doležalová Nahtaly 0:00:57.01 9 35
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:00:49.38 4 90
Jirák Albert 0:03:18.57 23 1
Jirák Richard LBC 0:01:16.18 14 10
Krajňáková Zoe Bitters Superior Cyklofit Team 0:01:24.04 16 8
Kysela Filip 0:01:54.86 19 5
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 0:01:15.49 13 11
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:33.85 18 6
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:01:22.00 15 9
Pipková Justýna Albrechtice v J. H. 0:01:00.87 10 24
Rudolf Matyáš Little Riders 0:00:47.63 3 101
Semerádová Emma POCTA 0:00:55.08 8 46
Semeraková Adéla 0:01:54.92 20 4
Soukup Matěj 0:03:00.72 21 3
Tichá Tereza 0:00:52.76 7 57
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 0:00:43.47 2 112
Vencl Martin 0:00:50.29 5 79
Wolf Mirek Beany 0:01:05.94 11 13

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky