Přihlásit
Mladá Boleslav - 01.09.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:20.42 3 82
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:03:13.27 2 93
Tichá Tereza CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:22.35 4 71
Tvrzníková Markéta Adastroteam 0:02:49.29 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kůla Václav Semčice 0:04:25.90 1 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza Sport Benda 0:03:51.03 2 95
Cicháková Anna Magdalena CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:04.70 5 62
Čižinská Mia 0:04:03.71 4 73
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:03:40.11 1 106
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:03:58.99 3 84
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:19.40 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:04.91 11 7
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:42.27 7 51
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:03:59.06 9 29
Kudrna Matyáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:23.72 5 73
Kůla Jan 0:05:01.60 16 2
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:57.76 1 117
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:04:57.28 15 3
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:03:21.11 3 95
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:05:13.88 17 1
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:03:48.17 8 40
Sedlák Robin SK Svojkov 0:04:52.95 14 4
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:07.10 2 106
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:04:51.82 13 5
Verner Barnabáš VERNERPORC 0:04:20.37 12 6
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:22.41 4 84
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:04:04.48 10 18
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:25.03 6 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:08.37 5 68
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:05:47.20 1 112
Čižinská Emma IVAR 0:07:09.61 12 1
Dajčová Amálie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:05:59.87 4 79
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:06:38.88 9 24
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:06:23.73 6 57
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:06:37.70 8 35
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:06:45.40 11 2
Sporyschová Nela Bakov n. Jizerou 0:05:47.28 2 101
Vernerová Alena Team Brilon 0:06:30.65 7 46
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:44.13 10 13
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:05:53.28 3 90
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bondy Štěpán CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:05:41.22 5 71
Burgermeister Karel Cyklo Benda 0:06:22.82 8 38
Cichák Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:05:48.63 6 60
Fara Jan Ivar Author Team 0:05:18.74 2 104
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:10.51 1 115
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:06:23.33 9 27
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:20.77 3 93
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:07:09.86 11 5
Pohořalý Ondra 0:05:41.44 15 1
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:06:23.86 10 16
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 0:05:28.48 4 82
Tomeš Roman CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:07:24.72 14 2
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:07:20.88 13 3
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:06:15.25 7 49
Veselý Tobiáš Bike & Ski Bakajda 0:07:12.67 12 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 0:10:37.94 4 74
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:10:16.68 1 107
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:11:33.54 6 52
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:11:08.97 5 63
Kyselová Aneta IVAR CS 0:10:35.75 2 96
Pokorná Adélka 0:12:47.10 7 41
Stránská Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:35.96 3 85
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:51.13 17 3
Berka Tadeáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:11:18.03 12 8
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:03.29 14 6
Hataš David Rohozec amulet team 0:11:04.71 9 31
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:09:48.83 3 97
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:11:03.05 8 42
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:24.54 1 119
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:46.15 2 108
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:09:57.78 4 86
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:37.26 6 64
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:12:40.38 16 4
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:11:15.56 11 9
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:11:12.49 10 20
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:13:47.56 19 1
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:10:50.77 7 53
Stránský Jiří STPA 0:12:11.73 15 5
Uhlík Michal STPA 0:13:17.61 18 2
Veselý Vilém IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:42.40 13 7
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:18.38 5 75
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:42.31 6 55
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:23.38 1 110
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:18:38.97 10 11
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:46.23 2 99
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:35.46 5 66
Strakatá Vendula DUKLA Praha 0:15:20.45 4 77
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:20.42 8 33
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:15:00.08 3 88
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:15:49.07 7 44
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:17:34.74 9 22
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:13:23.47 1 112
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:57.86 2 101
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:01.24 7 46
Hoffmann Ondřej MOVS 0:16:41.42 12 1
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:15:43.12 11 2
Hradiský Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:58.10 3 90
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:14:20.05 5 68
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:19.76 9 24
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:32.58 6 57
Melichar Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:27.05 10 13
Pekař Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:07.05 4 79
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:15:12.90 8 35
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:16:44.61 1 103
Nováková Karla Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:19:30.26 2 92
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:22:30.25 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:17:08.56 4 74
Čermák Voel IVAR CS 0:16:50.99 3 85
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:17:29.96 6 52
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:15:35.44 1 107
Krásný Ondra KSM Hrádek 0:16:17.35 7 41
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:17:18.80 5 63
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:35.95 2 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš CykloBenda 0:00:39.97 5 64
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:26.38 1 108
Doležalová Nahtaly 0:00:36.68 4 75
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:00:35.49 3 86
Kolomazník Josef Dýně Racing Club 0:00:41.32 6 53
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:00:42.62 7 42
Pánková Johanka Kněžmost 0:00:47.26 8 31
Tichá Tereza 0:00:33.42 2 97

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky