Přihlásit
Malevil - 15.06.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burešová Pavla Fincentrum 0:00:40 8 17
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:28 3 57
Hübnerová Laura 0:00:29 4 46
Kolářová Babeta Dukla Praha 0:00:21 1 109
Kolmanová Adéla 0:00:25 2 78
Ptáčková Tereza 0:00:34 6 29
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:01:23 9 11
Šrůtková Ela 0:00:36 7 23
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:00:31 5 35
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bauštein Jakub 0:00:52 8 22
Belda Vojtěch 0:00:46 7 28
Beran Jaroslav 0:00:52 9 16
Bureš Lukáš Fincentrum 0:00:24 2 83
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:52 10 10
H. Hugo Junior Bikeranch team 0:00:53 11 4
Janata Jeník 0:00:24 1 114
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 0:01:27 14 1
Patka Marek 0:00:55 13 2
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:29 4 51
Rydval Adam 0:00:28 3 62
Stromský Ondřej 0:00:54 12 3
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:00:39 6 34
Vilém Štěpán 0:00:39 5 40
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beránková Žofie 0:03:21 13 7
Bradnová Magdaléna 0:03:04 11 9
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:02:31 7 33
Dobiasova Rebeka 0:03:45 18 2
Farská Tereza 0:04:25 19 1
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:02:31 8 27
Janatová Zdeňka 0:01:58 1 119
Jedličková Nela 0:02:48 9 21
Jeklová Vanda 0:02:57 10 15
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 0:03:33 17 3
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:02:23 4 56
Langerová Adéla 0:03:27 16 4
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:02:16 3 67
Spalová Sofie 0:03:24 15 5
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:02:25 5 45
Šmejkalová Tereza 0:03:22 14 6
Tůmová Martina 0:02:31 6 39
Vlková Hanka 0:02:10 2 88
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:13 12 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:01:56 1 129
Bartoš Vojtěch 0:04:10 28 2
Bradna Vítek 0:02:18 9 31
Brázda Jim 0:04:24 29 1
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:02:23 12 18
Dušek Jakub 0:02:00 2 98
Ehrenberger Lukáš 0:02:33 18 12
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:04 4 66
Hradecký Tomáš 0:02:19 10 25
Hübner Richard 0:02:21 11 19
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:02:28 15 15
Klausch Luis Bertsdorf SV 0:02:04 3 77
Klust Jan 0:02:24 13 17
Kříž Samuel 0:02:48 20 10
Lubas Jan 0:02:10 6 49
Luxemburk Daniel 0:03:44 27 3
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 0:02:15 8 37
Patka Kryštof 0:02:29 16 14
Paulík Lukáš 0:02:24 14 16
Pávek Lukáš Beko Lbc 0:02:40 19 11
Podstata Jan 0:03:12 23 7
Schovanec Jan 0:02:09 5 55
Stromský Vít 0:02:32 17 13
Stýblo Tobiáš 0:03:36 26 4
Šrůtek Bruno 0:03:28 24 6
Štencl Vojtěch 0:03:30 25 5
Trojan Vojtěch Turbosnails 0:02:54 21 9
Tůma Vojtěch 0:02:12 7 43
Voplakal Ondřej 0:03:07 22 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulišová Anna 0:09:18 13 6
Culdrová Jana 0:09:11 12 7
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:05:38 1 118
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 0:06:45 6 38
Kareisová Jana 0:06:44 5 44
Krinwaldová Lucie 0:06:34 4 55
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:07:21 8 26
Langová Eliška 0:09:44 15 4
Nacova Stefanija 0:13:24 17 2
Petráková Natálie 0:06:27 3 66
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:07:02 7 32
Ryšavá Adéla 0:09:05 11 8
Spalová Sára 0:09:21 14 5
Trojanová Marie 0:07:40 9 20
Tůmová Aneta 0:08:22 10 14
Tůmová Lucie 0:06:05 2 87
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov x:xx:xx 18 1
Vilémová Eliška 0:10:30 16 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Fabián 0:07:37 15 15
Abrt Jan 0:10:20 29 1
Balatka Martin 0:06:16 4 66
Belda Adam 0:07:21 13 17
Böhm Matyáš 0:08:15 19 11
Buriánek Ondřej 0:08:40 22 8
Cepník Jiří 0:09:20 26 4
Čermák Jan KC Kooperativa 0:08:54 23 7
Čermák Ondřej DUKLA 0:06:24 5 55
Dobias Simon 0:08:04 17 13
Dolejš Lukáš 0:06:53 11 19
Farský Jakub 0:07:15 12 18
Hanzal Kryštof 0:06:53 10 25
Hromádko Matěj 0:08:10 18 12
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:31 6 49
Ježek Václav 0:05:27 1 129
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:07:28 14 16
Korytar Matyáš 0:09:35 27 3
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:06:42 8 37
Kubín Matěj 0:06:02 3 77
Lank Andreas 0:07:46 16 14
Luxemburk Filip 0:08:39 21 9
Olyšar Adam 0:09:20 25 5
Olyšar Jan 0:10:17 28 2
Petrášek Martin 0:08:20 20 10
Souček Jakub 0:06:33 7 43
Stýblo Adam 0:09:08 24 6
Štencl Ondřej 0:06:51 9 31
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:06:00 2 98
Závodník Team Čas Pořadí Body
Caldrová Eva 0:11:31 11 1
Dvorská Karolína 0:11:25 10 7
Klausch Emma 0:10:49 9 13
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:08:31 3 59
Koptová Amálka 0:10:03 7 25
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:30 2 80
Langová Alžběta 0:10:33 8 19
Meuchanová Helena 0:08:57 4 48
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:09:07 5 37
Šindelářová Hana 0:09:35 6 31
Zemanová Kristýna 0:08:00 1 111
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:10:15 18 5
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:04 3 70
Dvořák Vojtěch 0:08:57 10 18
Hanyk Roman 0:10:24 19 4
Horyna Matěj 0:09:24 15 8
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:09:16 12 11
Kubín Tomáš 0:08:46 7 36
Lamperk Kuba 0:10:00 17 6
Matějka Ondřej 0:09:16 13 10
Mikuláštík Matěj 0:10:39 20 3
Müller Mirek 0:09:06 11 12
Pařík Vojtěch 0:08:04 4 59
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:56 9 24
Samec Michal 0:08:02 2 91
Schovanec Jaroslav 0:08:52 8 30
Spal Samuel 0:12:25 21 2
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:07:59 1 122
Šindelář Jan 0:08:29 5 48
Vakoč Martin 0:08:39 6 42
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:09:42 16 7
Voplakal Martin 0:12:56 22 1
Votoček Matyáš 0:09:20 14 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 0:14:29 9 11
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:10:47 2 78
Džerengová Sabina 0:11:28 5 35
Jedlánková Martina 0:10:47 3 57
Kareisová Ludmila 0:12:25 6 29
Křemenová Natálie 0:11:07 4 46
Mišoňová Magdalena 0:10:29 1 109
Novotná Dora 0:13:36 8 17
Švarcová Kristina 0:13:22 7 23
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bacílek Jakub 0:14:24 8 21
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:13:43 5 39
Hanyk Michal 0:14:24 9 15
Heteleiš Petr 0:15:06 11 3
Hladík Josef 0:12:31 1 113
Hnik Jakub 0:12:34 2 82
Ježek Tomáš 0:12:37 3 61
Kopt Jakub 0:14:23 7 27
Maroul Tomáš 0:13:30 4 50
Novák Pavel 0:18:08 13 1
Sixta Ondřej 0:16:10 12 2
Vykypěl Matouš 0:14:27 10 9
Vykypěl Šimon 0:14:03 6 33
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beránková Alžběta 0:17:05 11 1
Čermáková Sára 0:13:35 4 48
Kubátová Dominika 0:12:40 1 111
Lamberková Linda 0:16:10 9 13
Podskalská Anna 0:13:40 5 37
Prýmková Markéta 0:15:59 8 19
Rolencová Vanessa 0:13:43 6 31
Šmejkalová Barbora 0:16:13 10 7
Ungermanová Elizabeth 0:13:10 3 59
Vaníčková Tereza 0:13:05 2 80
Vykypělová Karolína 0:14:11 7 25
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrník Matěj 0:14:13 1 106
Bóday Šimon 0:16:43 5 32
Jakoubek Tomáš 0:16:18 4 43
Jílek Ondřej 0:15:06 2 75
Ryšavý Adam 0:17:09 6 26
Vích Michal 0:15:34 3 54

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky