Přihlásit
Liberec finále - Vesec - 16.09.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:01:13.010 4 144
Pipková Justýna Albrechtice v J. H. 0:01:18.950 6 102
Šafránková Zuzana SxSoft 0:02:06.940 7 81
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:07.540 3 165
Tichá Tereza Pavoučci 0:01:06.170 2 186
Tvrzníková Markéta 0:00:55.430 1 207
Zavadilová Ema HKNMPSM 0:01:18.480 5 123
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:01:04.560 1 204
Jirák Richard Liberec 0:01:07.770 2 183
Jiroutek Martin Mníšek 0:01:27.310 4 141
Vencl Martin 0:01:16.590 3 162
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza Cyklo Benda team 0:02:46.760 1 208
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:00.960 4 145
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:48.020 3 166
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:05.350 5 124
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:47.780 2 187
Machová Zuzana Hočo Počo 0:04:15.210 8 61
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:44.250 6 103
Tvrzníková Magdaléna 0:04:09.920 7 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:37.090 4 156
Dvořák Matouš Cis systems 0:03:53.690 15 5
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:01.310 9 51
Hikl Milan KOSMOS BIKES 0:03:57.390 17 3
Jelínek Bruno Dukla Liberec 0:03:04.160 11 9
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:03:29.810 13 7
Kašše Matěj HOJG 0:03:56.050 16 4
Kněbort Vojtěch 0:03:57.760 18 2
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:26.590 3 177
Lodr Oliver BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:07.070 1 219
Mádlík Ondřej 0:03:24.630 12 8
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:02:37.150 5 135
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:04:12.120 19 1
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:03:02.640 10 30
Šorf Jakub SK Svojkov Haven 0:02:22.490 2 198
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:03:43.450 14 6
Vokřínek Matěj 0:02:39.660 6 114
Vokřínek ŠImon ST Bike Team 0:02:50.490 8 72
Zelený Jakub SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 0:02:42.320 7 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:04:38.300 1 214
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:04:46.280 2 193
Brosche Adriana 0:07:36.900 12 3
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:57.860 4 151
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:05:17.340 6 109
Hájková Sofie IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:58.530 9 46
Kunčíková Magdalena Spartak Vrchlabí 0:07:02.600 11 4
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:05:13.980 5 130
Lanková Lucie Liberec 0:10:26.890 14 1
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:05:37.930 7 88
Paříková Adéla Kosmos bikes Mladá Boleslav 0:04:53.290 3 172
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:06:21.850 10 25
Šafránková Markéta SxSoft 0:08:20.140 13 2
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:05:58.480 8 67
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:05:17.810 12 10
Bondy Štěpán BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:37.200 5 137
Burgermeister Karel Cyklo Benda team 0:05:19.200 14 8
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:46.610 8 74
Dlouhý Jonáš Liberec 0:06:28.530 18 4
Fara Jan Ivar Author Team 0:04:40.050 6 116
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:05:08.250 11 11
Hataš Jonáš Rohozec Amulet Team 0:04:55.090 9 53
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 0:04:26.520 1 221
Hoffmann Šimon MOVS 0:04:28.410 3 179
Kašše Jakub HOJG 0:10:11.900 21 1
Knobloch Adam IVAR CS – Author team 0:04:28.010 2 200
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY 0:05:41.010 17 5
Meier Vašík IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:34.160 4 158
Novák Vojtěch SKI Racing MB 0:05:18.910 13 9
Pohořalý Ondra 0:07:18.720 20 2
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 0:06:31.250 19 3
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 0:04:46.230 7 95
Tomeš Roman SWSL SKI CLUB LUČANY 0:05:30.130 16 6
TRLLO Lukáš BAKAKO 0:05:29.220 15 7
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:04:57.110 10 32
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda team 0:07:22.690 2 188
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:08:16.070 7 83
Hiklová Kateřina 0:08:02.690 6 104
Jiroutková Michaela Mníšek 0:08:51.920 8 62
Kněbortova Barbora 0:07:40.430 5 125
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:07:20.290 1 209
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:07:29.930 4 146
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:08:59.240 9 41
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 0:07:25.310 3 167
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS Author Team 0:09:03.360 17 1
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:07:18.320 7 91
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:09:03.270 16 2
Hataš David Rohozec Amulet Team 0:06:55.810 5 133
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 0:06:43.990 4 154
Jelínek Ondřej Dukla Liberec 0:07:42.030 12 6
John Antonín IVAR CS Author Team 0:06:22.550 2 196
John Eduard IVAR CS Author Team 0:06:26.940 3 175
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:06:14.490 1 217
Kolajta Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:09.830 6 112
Königsmark Honzík CYKLOKROS MILOVICE 0:08:17.860 13 5
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 0:07:35.940 9 49
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:07:30.080 8 70
Mádlík Vojtěch Bakako Nová Paka 0:08:51.220 15 3
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:40.440 11 7
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:07:36.770 10 28
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:26.220 14 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEA 0:15:15.890 7 86
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:06.220 2 191
Koňáková Eliška Jablonec nad Nisou 0:20:20.320 12 1
Kunčíková Ella Spartak Vrchlabí 0:14:15.060 5 128
Mistrová Vanessa Bitters Superior Liberec 0:19:51.270 11 2
Nováková Valerie SKI Racing MB 0:16:35.870 9 44
Sedláčková Veronika IVAR CS Author Team 0:13:44.060 3 170
Trllová Šárka Bakako Nová Paka 0:18:44.510 10 23
Václavů Martina Ivar CS Author Team 0:13:54.400 4 149
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:13:01.110 1 212
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:14:17.110 6 107
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:27.790 8 65
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:11:44.770 1 210
Havel Marek BEKO Bike Racing Team 0:17:24.870 10 21
Hoffmann Ondřej MOVS 0:13:45.300 6 105
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:14:02.400 8 63
Kratochvíl Václav Cyklo Benda team 0:12:38.110 4 147
Kristl Lukáš IVAR CS Autor Team MB 0:13:50.140 7 84
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:15:53.170 9 42
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:23.430 3 168
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:13:17.640 5 126
Smejkal Adam IVAR CS 0:11:56.050 2 189
Závodník Team Čas Pořadí Body
Koňáková Martina 0:26:58.560 2 182
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:23:31.370 1 203
Tůmová Sofie KSM Hrádek 0:31:20.330 3 161
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:17:58.330 1 208
Franc Marek Cyklo Benda team 0:19:26.920 3 166
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:20:31.030 5 124
Krásný Ondra KSM Hrádek 0:19:56.750 4 145
Mádlík Petr Bakako Nová Paka 0:19:05.650 2 187
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:25:33.590 8 61
Šulc Adam Superior Cyklofit Cycling Team 0:20:45.710 7 82
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:20:45.150 6 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrle Jakub 0:01:38.760 5 137
Bárta Tadeáš 0:02:26.340 15 7
Benda Tadeáš Cyklo Benda team 0:01:57.920 9 53
Budina Tobiáš Liberec 0:02:23.130 14 8
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:22.920 1 221
Doležalová Nahtaly 0:01:43.430 7 95
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:01:35.190 3 179
Havel Josef Bitters Superior Cyklofit team 0:03:27.120 20 2
Jirák Richard LBC 0:01:42.690 6 116
Machová Anička Hočo Počo 0:02:19.790 12 10
Meierová Karolína IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:45.570 17 5
Mrklas Mikuláš MIHOKO Rádlo 0:01:52.150 8 74
Nedvěd Matyáš 0:02:19.920 13 9
Pipková Justýna Albrechtice v J. H. 0:02:04.380 11 11
Ptáček Lukáš Vratislavice 0:03:18.620 19 3
Ptáček Vojtěch Vratislavice 0:03:12.780 18 4
Semeraková Adéla Jablonec 0:02:36.460 16 6
Tichá Tereza 0:01:30.890 2 200
Tvrzníková Marie Stará Boleslav 0:04:48.030 21 1
Vencl Martin 0:01:38.160 4 158
Vokřínková Anežka Kořenov 0:02:04.110 10 32

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky