Přihlásit
Liberec finále - Vesec - 16.09.2018
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:01:13.010 4 144
Pipková Justýna Albrechtice v J. H. 0:01:18.950 6 102
Šafránková Zuzana SxSoft 0:02:06.940 7 81
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:07.540 3 165
Tichá Tereza Pavoučci 0:01:06.170 2 186
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:00:55.430 1 207
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:01:18.480 5 123
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:04.560 1 204
Jirák Richard 0:01:07.770 2 183
Jiroutek Martin Mníšek 0:01:27.310 4 141
Vencl Martin 0:01:16.590 3 162
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:46.760 1 208
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:03:00.960 4 145
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:48.020 3 166
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:05.350 5 124
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:47.780 2 187
Machová Zuzana Hočo Počo 0:04:15.210 8 61
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:44.250 6 103
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 0:04:09.920 7 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:37.090 4 156
Dvořák Matouš CIS Systems 0:03:53.690 15 5
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:01.310 9 51
Hikl Milan Kosmonos Bike 0:03:57.390 17 3
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:03:04.160 11 9
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:03:29.810 13 7
Kašše Matěj HOJG 0:03:56.050 16 4
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:03:57.760 18 2
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:02:26.590 3 177
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:07.070 1 219
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:03:24.630 12 8
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:02:37.150 5 135
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:04:12.120 19 1
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:03:02.640 10 30
Šorf Jakub SK Svojkov 0:02:22.490 2 198
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:03:43.450 14 6
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:02:39.660 6 114
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:02:50.490 8 72
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:02:42.320 7 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:38.300 1 214
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:04:46.280 2 193
Brosche Adriana 0:07:36.900 12 3
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:04:57.860 4 151
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:05:17.340 6 109
Hájková Sofie IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:58.530 9 46
Kunčíková Magdalena Sportovní Academie ŠM 0:07:02.600 11 4
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:05:13.980 5 130
Lanková Lucie Liberec 0:10:26.890 14 1
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:05:37.930 7 88
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:04:53.290 3 172
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:21.850 10 25
Šafránková Markéta SX soft 0:08:20.140 13 2
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:05:58.480 8 67
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:05:17.810 12 10
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:04:37.200 5 137
Burgermeister Karel TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:05:19.200 14 8
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:04:46.610 8 74
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:28.530 18 4
Fara Jan Ivar Author Team 0:04:40.050 6 116
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:08.250 11 11
Hataš Jonáš Rohozec Amulet Team 0:04:55.090 9 53
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:26.520 1 221
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:04:28.410 3 179
Kašše Jakub HOJG 0:10:11.900 21 1
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:28.010 2 200
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:05:41.010 17 5
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:34.160 4 158
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 0:05:18.910 13 9
Pohořalý Ondra 0:07:18.720 20 2
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 0:06:31.250 19 3
Schafër Josef Beko Bike Team 0:04:46.230 7 95
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:05:30.130 16 6
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:05:29.220 15 7
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:04:57.110 10 32
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:07:22.690 2 188
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:16.070 7 83
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:08:02.690 6 104
Jiroutková Michaela Mníšek 0:08:51.920 8 62
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:07:40.430 5 125
Kyselová Aneta IVAR CS 0:07:20.290 1 209
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:29.930 4 146
Pokorná Adélka 0:08:59.240 9 41
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:07:25.310 3 167
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:03.360 17 1
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:07:18.320 7 91
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:03.270 16 2
Hataš David Rohozec amulet team 0:06:55.810 5 133
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:06:43.990 4 154
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:07:42.030 12 6
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:22.550 2 196
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:26.940 3 175
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:06:14.490 1 217
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:09.830 6 112
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:08:17.860 13 5
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:07:35.940 9 49
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:07:30.080 8 70
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:08:51.220 15 3
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:40.440 11 7
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:07:36.770 10 28
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:26.220 14 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:15.890 7 86
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:06.220 2 191
Koňáková Eliška Jablonec nad Nisou 0:20:20.320 12 1
Kunčíková Ella Bike klub Spindl 0:14:15.060 5 128
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:19:51.270 11 2
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:16:35.870 9 44
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:44.060 3 170
Trllová Šárka BAKAKO Nová Paka 0:18:44.510 10 23
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:54.400 4 149
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:13:01.110 1 212
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:14:17.110 6 107
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:15:27.790 8 65
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:44.770 1 210
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:17:24.870 10 21
Hoffmann Ondřej MOVS 0:13:45.300 6 105
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:14:02.400 8 63
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:38.110 4 147
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:50.140 7 84
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:53.170 9 42
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:23.430 3 168
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:13:17.640 5 126
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:11:56.050 2 189
Závodník Team Čas Pořadí Body
Koňáková Martina 0:26:58.560 2 182
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:23:31.370 1 203
Tůmová Sofie KSM Hrádek 0:31:20.330 3 161
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:17:58.330 1 208
Franc Marek Cyklo Benda team 0:19:26.920 3 166
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:20:31.030 5 124
Krásný Ondra KSM Hrádek 0:19:56.750 4 145
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:19:05.650 2 187
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:25:33.590 8 61
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:20:45.710 7 82
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:20:45.150 6 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrle Jakub 0:01:38.760 5 137
Bárta Tadeáš 0:02:26.340 15 7
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:57.920 9 53
Budina Tobiáš BIKESPORT.cz 0:02:23.130 14 8
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:22.920 1 221
Doležalová Nahtaly 0:01:43.430 7 95
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:01:35.190 3 179
Havel Josef Bitter Superior Cyklofit Team 0:03:27.120 20 2
Jirák Richard LBC 0:01:42.690 6 116
Machová Anička Hočo Počo 0:02:19.790 12 10
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:45.570 17 5
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:01:52.150 8 74
Nedvěd Matyáš 0:02:19.920 13 9
Pipková Justýna Albrechtice v J. H. 0:02:04.380 11 11
Ptáček Lukáš Vratislavice 0:03:18.620 19 3
Ptáček Vojtěch Vratislavice 0:03:12.780 18 4
Semeraková Adéla 0:02:36.460 16 6
Tichá Tereza 0:01:30.890 2 200
Tvrzníková Marie FERROTHERM.cz 0:04:48.030 21 1
Vencl Martin 0:01:38.160 4 158
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:02:04.110 10 32

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky