Přihlásit
Osečná - 07.04.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lordová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:00:35.050 1 102
Vokřínková Anežka CYKLO BENDA 0:00:49.070 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:40.730 2 94
Kučmáš Kryštof 0:01:02.420 3 83
Urban Jakub 0:01:18.290 5 61
Vencl Martin 0:00:34.220 1 105
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 0:01:06.280 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:05.820 4 77
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:50.170 1 110
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:01:51.970 2 99
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:01:55.510 3 88
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:35.290 6 55
Setničková Adéla 0:02:36.940 7 44
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:03:14.380 9 22
Tichá Tereza Pavoučci Liberec 0:02:34.950 5 66
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:02:53.210 8 33
Valentová Nela RUPRE 0:03:49.380 10 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bárta Tadeáš 0:07:56.160 18 1
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:05.160 9 30
Dvořák Matouš CIS Systems 0:02:36.090 5 74
Fingerhútt Boris Praha CCC 0:03:51.320 16 3
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:10.330 2 107
Jirák Richard 0:03:28.440 14 5
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:11.930 3 96
Klein Adam 0:03:48.860 15 4
Klinger Mikuláš Lučany 0:03:08.950 12 7
Lamač František 0:03:04.390 8 41
Matunák Tobiáš 0:03:02.390 7 52
Penz Radek 0:03:07.920 11 8
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:02:16.410 4 85
Rudolf Matyáš Little Riders 0:03:24.560 13 6
Tulach Vojtěch CYKLOLIBEREC.CZ 0:03:06.330 10 19
Urban Tomáš 0:04:39.460 17 2
Vaněk Matěj Obklady Vaněk 0:02:48.290 6 63
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:02:04.630 1 118
Závodník Team Čas Pořadí Body
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:40.090 4 76
Kučmášová Natálie 0:04:12.630 7 43
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:44.550 1 109
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:09.840 3 87
Ptačovská Adélka 0:03:53.180 6 54
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:12.020 8 32
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 0:05:35.590 9 21
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:03:03.300 2 98
Wolfová Amálka Beany 0:03:47.510 5 65
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:40.340 4 95
Bondy Štěpán TJ Auto Škoda MB 0:03:30.560 2 117
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:57.270 9 40
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:20.180 12 17
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:35.570 3 106
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:45.090 18 11
Honzátko Jiří MS AUTO 0:04:45.690 19 10
Horáček Jáchym Slavia Liberec 0:05:22.580 24 5
Jelínek Jan ZŠ Lučany 0:04:33.690 15 14
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:05:18.780 23 6
Kodeš Daniel 0:05:06.670 21 8
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:49.070 7 62
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:21.700 1 128
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:05:03.710 20 9
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:12.090 11 18
Oliver Litresits Tour de Ralsko 0:06:20.620 28 1
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:04:34.590 16 13
Přenosil Adam BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:03:50.940 8 51
Sedlák Robin SK Svojkov 0:05:35.700 25 4
Setnička Štěpán 0:05:08.830 22 7
Šimon Jan 0:05:37.000 26 3
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:42.230 5 84
Tomeš Roman 0:03:42.370 6 73
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:06:09.400 27 2
Uher Kryštof Rohozec Amulet 0:04:32.590 14 15
Velíšek Matyáš 0:04:42.040 17 12
Vokřínek Matěj CYKLO BENDA 0:04:28.330 13 16
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:05.220 10 29
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit bike team 0:11:17.730 6 56
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:10:42.720 4 78
Dajčová Amálie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:29.950 7 45
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:31.270 2 100
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:01.960 5 67
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:05.100 1 111
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:16:15.550 11 1
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:58.200 9 23
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:12:09.120 10 12
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:46.630 8 34
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:11.580 3 89
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:25.150 8 54
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:06.780 20 12
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:42.290 3 109
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:19.870 7 65
Fiala Antonín SK Svojkov 0:12:29.060 28 4
Fingerhútt Denis Praha CCC 0:12:31.760 29 3
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:37.450 12 20
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 0:10:50.030 16 16
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:10:51.180 18 14
Honzátko František MS AUTO 0:12:42.900 30 2
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:10:49.720 15 17
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:10:00.240 5 87
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:03.540 2 120
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:34.500 10 32
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:11:48.310 24 8
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:47.590 13 19
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:12:00.510 27 5
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:11:51.300 26 6
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:03.170 1 131
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:50.320 17 15
Novák Vojtěch SkiracingMB 0:10:51.660 19 13
Penz Adam Osečná 0:11:26.500 22 10
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:09:48.060 4 98
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:10:34.930 11 21
Ptačovský Ladislav 0:11:18.940 21 11
Sárközi Petr Bicykl Team Ústí n. L. 0:10:27.810 9 43
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:10:17.130 6 76
Šíp David Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:11:51.040 25 7
Trousil Jakub Bicykl team Ústí nad Labem 0:11:26.700 23 9
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:49.320 14 18
Vlk Ondřej SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:14:58.130 31 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:14:33.490 2 99
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:15:55.420 6 55
Kořínková Lucie KSM Hrádek 0:18:59.750 10 11
Kuchařová Evelína 0:15:12.510 4 77
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:00.480 7 44
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:01.330 8 33
Nováková Valerie SKIracingMB 0:15:32.700 5 66
Penzová Julie 0:18:18.850 9 22
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:33.980 1 110
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:14:45.580 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:36.560 2 114
Cechl Štěpán 0:20:26.470 21 5
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:50.540 24 2
Dlouhý Vojtěch SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:17:44.740 17 9
Dörner Jakub SK Svojkov Haven team 0:19:02.660 19 7
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:36.310 1 125
Hataš David Rohozec Amulet 0:16:15.170 15 11
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:14:39.600 9 37
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:13:39.640 7 59
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:32.740 6 70
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:11.020 14 12
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:45.260 13 13
Martyš Michal KSM Hrádek 0:20:30.240 22 4
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:19.390 5 81
Nosek Antonín KSM HRÁDEK 0:20:50.930 25 1
Novák Viktor klub horských kol Lužany 0:15:44.170 12 14
Papoušek Adam UNIKOVO MTB 0:15:19.680 10 26
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:13:40.790 8 48
Peroutka Jakub KSM Hrádek 0:20:38.230 23 3
Přenosil Marek BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:12:40.310 4 92
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:15:31.470 11 15
Severyn Richard BECO Bike Racing Team 0:12:36.560 3 103
Sýkora Matěj 0:19:11.800 20 6
Tomáš Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:11.070 18 8
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:16:31.300 16 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:21:06.490 3 81
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:18:30.100 1 103
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:19:20.500 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:16:02.310 1 106
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:18:19.140 6 51
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:17:33.820 3 84
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:17:08.430 2 95
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:28.120 4 73
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:21:19.950 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:02:54.510 19 2
Bondy Nelly 0:00:52.430 7 54
Dudev Jan 0:01:26.720 15 6
Dvořáková Anička CIS TEAM 0:02:34.240 18 3
Havel Josef Bitter Superior Cyklofit Team 0:00:54.480 9 32
Jirák Albert 0:03:12.520 20 1
Kysela Filip 0:01:03.060 10 21
Litresits Felix Tour de Ralsko 0:00:44.540 4 87
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:50.010 6 65
Nedvěd Matyáš 0:00:37.820 2 109
Petrová Tereza 0:00:45.170 5 76
Sechovec Jan 0:01:40.390 17 4
Semeraková Adéla 0:00:53.440 8 43
Tichý Tomáš Pavoučci Liberec 0:01:07.070 12 9
Trita Felix FELINI 0:01:07.650 13 8
Tvrzníková Marie FERROTHERM.cz 0:01:36.540 16 5
Valentová Tereza 0:01:04.060 11 10
Vencl Martin 0:00:30.670 1 120
Wolf Mirek Beany 0:00:39.600 3 98
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:24.930 14 7

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky