Přihlásit
Držkov - 01.05.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havlíková Venessa 0:00:35.510 2 93
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:00:34.670 1 104
Semeráková Adélka 0:00:49.920 4 71
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:00:44.830 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Müller Matyáš CYKLO BENDA 0:00:45.760 3 82
Peukert Vilém 0:00:37.170 2 93
Vencl Martin 0:00:34.250 1 104
Vokřínek Tomáš 0:01:01.380 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:33.380 4 81
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:02:31.490 1 114
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:32.440 3 92
Grossmanová Karolína 0:04:41.040 14 1
Křepelková Anežka MIREAS REALITY 0:04:05.280 10 15
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:31.900 2 103
Müllerová Anna CYKLO BENDA 0:03:38.750 7 48
Peukertová Emma 0:04:30.770 12 3
Peukertová Nela 0:04:27.910 11 4
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:54.680 5 70
Šedová Amálie SOKOL Alšovice 0:03:42.140 8 37
Tichá Tereza Pavoučci 0:03:12.990 6 59
Votočková Tereza 0:04:35.520 13 2
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:04:03.750 9 26
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:01.450 6 61
Dvořák Matouš CIS Systems 0:02:27.940 9 28
Fingerhútt Boris Praha CCC 0:02:35.830 10 17
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:25.330 8 39
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:40.760 2 105
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:01:41.620 3 94
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:02:06.730 7 50
Mašek Lukáš 0:03:01.640 15 2
Matunák Tobiáš 0:02:44.080 14 3
Mládek Denis SOKOL Radčice 0:01:53.650 5 72
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:01:45.850 4 83
Puš Ondřej SWSL Lučany 0:02:36.000 11 6
Rezler Vladimír JKL Desná 0:03:17.710 16 1
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:02:41.600 13 4
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:38.940 12 5
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:01:31.380 1 116
Závodník Team Čas Pořadí Body
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:37.770 5 65
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:05:58.980 1 109
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:09.600 4 76
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:08:00.740 6 54
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:33.630 8 32
Sovová Adéla 0:11:37.330 9 21
Stadtherrová Adélka Bikeservis.eu 0:08:36.710 7 43
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:06:31.810 2 98
Wolfová Amálka BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:06:45.820 3 87
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:05:30.860 4 98
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:05:27.990 3 109
Černý Tobiáš 0:07:42.390 18 14
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:35.970 26 6
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:30.270 10 32
Foit Martin CYKLO BENDA 0:06:07.540 6 76
Gabera František BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:06:26.820 9 43
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:23.570 2 120
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:04.770 21 11
Havlík Denis 0:09:44.050 31 1
Jelínek Jan ZŠ Lučany 0:08:54.110 28 4
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:07:41.630 17 15
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:06:12.150 7 65
Kužel Martin Benda 0:07:57.500 20 12
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:05:17.240 1 131
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:08:17.370 24 8
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:06:31.290 11 21
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:06:19.310 8 54
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec 0:08:07.520 23 9
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:07:47.800 19 13
Přenosil Adam Rohozec Amulet team 0:06:49.380 14 18
Sedlák Robin SK Svojkov 0:09:36.820 30 2
Šorf Jakub SK Svojkov 0:05:52.980 5 87
Švajlenko Josef ZP Cyklo Proofy Corratec 0:08:27.220 25 7
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:06:51.290 15 17
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:08:58.230 29 3
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:08:48.860 27 5
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:08:06.510 22 10
Velíšek Matyáš 0:06:48.440 13 19
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:07:00.010 16 16
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:06:45.690 12 20
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:36.500 2 103
Bendová Veronika SKI KLUB Jablonec 0:16:21.990 13 2
Borčická Denisa 0:15:56.510 12 3
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:11:09.960 4 81
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:10:25.570 1 114
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:39.760 8 37
Kremsová Kateřina ZŠ Lučany 0:15:30.140 10 15
Křepelková Eliška MIREAS REALITY 0:15:38.500 11 4
Müllerová Veronika CYKLO BENDA 0:16:25.370 14 1
Pokorná Adélka 0:12:28.690 6 59
Rezlerová Nikola JKL Desná 0:12:42.340 7 48
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:14:27.910 9 26
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:53.210 5 70
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:10:49.750 3 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:10:47.570 8 53
Burgermeister Karel TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:11:47.770 18 13
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:09:56.270 4 97
Fara Jan Ivar Author Team 0:10:39.790 7 64
Fingerhútt Denis Praha CCC 0:14:56.590 27 4
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 0:13:30.090 25 6
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:25.980 12 19
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:55.300 3 108
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:12:14.490 19 12
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:10:27.210 6 75
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:45.060 1 130
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:11:43.110 17 14
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:11:24.860 11 20
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:13:10.500 23 8
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:12:40.130 22 9
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:51.860 2 119
Mládek David SOKOL Radčice 0:12:19.020 21 10
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:36.130 16 15
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:10:25.490 5 86
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:12:16.650 20 11
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 0:11:26.450 13 18
Sárközi Petr Bicykl Team Ústí n. L. 0:11:27.850 14 17
Schafër Josef Beko Bike Team 0:11:21.460 10 31
Sova Ondřej 0:13:26.460 24 7
Šíp David Bitters Superrior CYKLOLIVE team 0:13:37.960 26 5
Trousil Jakub Bicykl team Ústí nad Labem 0:11:28.270 15 16
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:11:02.470 9 42
Vyhlas Václav 0:15:44.520 28 3
Vyhlas Vilém BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:59.150 29 2
Zelenka Aleš ZP Cyklo Proofy Corratec 0:16:50.590 30 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:22:08.900 4 78
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:27:43.040 9 23
Kořínková Lucie KSM Hrádek 0:30:32.770 11 1
Kuchařová Evelína 0:26:02.660 8 34
Kyselová Aneta IVAR CS 0:23:56.130 5 67
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:29:40.930 10 12
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:19:30.630 1 111
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:50.990 2 100
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:24:13.610 6 56
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:21:06.100 3 89
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:25:23.190 7 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:17:01.490 1 124
Benda Vojtěch SKI KLUB Jablonec 0:22:54.000 11 14
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:35:05.180 21 4
Bobvoš Dominik KSM HRÁDEK 0:17:14.980 23 2
Brumlich Michal BAKAKO Nová Paka 0:20:59.540 6 69
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:17:36.520 24 1
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:20:14.250 4 91
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:22:04.150 9 36
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:23:33.130 13 12
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:57.990 3 102
Kremsa Petr ZŠ Lučany 0:27:31.820 19 6
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:24:43.930 14 11
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:40.680 2 113
Nechutný Filip XC - Malá Skála 0:26:04.710 16 9
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:26:27.450 17 8
Novák Viktor klub horských kol Lužany 0:23:31.240 12 13
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:20:15.970 5 80
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:21:36.790 7 58
Sýkora Matěj 0:27:34.890 20 5
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:13:44.360 22 3
Vaněk Jakub Obklady Vaněk 0:25:17.990 15 10
Vašíček Adam KSM hrádek 0:26:27.980 18 7
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:21:52.350 8 47
Weber Maxmilián 0:22:27.840 10 25
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:30:12.420 5 61
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:24:06.910 1 105
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:28:13.830 4 72
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:25:58.740 2 94
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:26:44.400 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:22:03.510 2 103
Čapek Lukáš Rohozec Amulet Team 0:25:39.600 8 37
Dufek Jan SKI KLUB Jablonec 0:27:08.200 11 4
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:24:51.400 7 48
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:33:40.890 14 1
Havel Matěj Kooperativa Jablonec n.N. 0:25:56.310 10 15
Huml Jiří 0:30:07.120 13 2
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:21:50.580 1 114
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:22:41.220 3 92
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:23:22.290 5 70
Selvek Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:24:42.840 6 59
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:25:51.630 9 26
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:22:55.650 4 81
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:28:28.930 12 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:01:54.180 16 1
Dudev Jan 0:01:07.300 8 39
Havel Josef Bitter Superior Cyklofit Team 0:01:15.800 11 6
Heger Štěpán 0:00:52.510 3 94
Mašek Matyáš 0:01:19.020 13 4
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:54.280 5 72
Mrklas Mikuláš MIHOKORADLO 0:01:10.170 9 28
Petrová Tereza 0:00:53.490 4 83
Semeraková Adéla 0:00:58.770 6 61
Šilhán Vojtěch 0:01:01.450 7 50
Šilhánová Sabina 0:01:15.960 12 5
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:10.940 10 17
Tovara Erik SPINFIT 0:01:48.570 15 2
Vencl Martin 0:00:44.150 1 116
Wolf Mirek Beany 0:00:49.940 2 105
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:27.250 14 3

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky