Přihlásit
Malevil - 09.06.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gǒtze Marie TBR Werner 0:01:10.110 2 92
Kašprišin Sofia AEROTEC 0:01:40.810 3 81
Vokřínková Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:58.430 1 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš CykloBenda 0:00:54.120 3 83
Dostál Martin AC Sparta Praha 0:00:47.390 2 94
Kubín Ondřej Judo Litvínov 0:01:06.640 5 61
Vencl Martin 0:00:39.740 1 105
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 0:00:57.270 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza Sport Benda 0:04:28.820 2 103
Cicháková Anna Magdalena CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:34.700 3 92
Černá Nela Cyklopro 0:09:27.650 12 3
Doležalová Nahtaly 0:11:12.710 13 2
Dostálová Andrea AC Sparta Praha 0:05:11.270 5 70
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:04:35.240 4 81
Kotková Ema 0:06:33.630 8 37
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:04:26.350 1 114
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:05:58.110 6 59
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:07:04.300 9 26
Tichá Tereza CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:06:20.100 7 48
Tučková Adéla 0:12:59.290 14 1
Uhlířová Kristýna 0:08:19.120 11 4
Zavadilová Ema 0:08:08.690 10 15
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlouhý Matyáš Brilon Racing Team MB 0:05:20.650 6 67
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:58.070 9 34
Dvořák Matěj Horská služba Jizerské Hory 0:06:04.660 10 23
Dvořák Matouš CIS Systems 0:06:46.200 17 6
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:06:13.250 14 9
Götze Hendrik TBR Werner 0:05:43.950 7 56
Hornich Martin BAKAKO Nová Paka 0:04:57.530 4 89
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:04:49.680 2 111
Juris Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:05:12.870 5 78
Klinger Mikuláš TJ Sokol Plavy 0:05:51.490 8 45
Koreček Antonín Paklisport Klub 0:07:38.430 20 3
Matunák Tobiáš 0:06:16.830 15 8
Novotný Matěj Stíhačky 0:08:30.170 21 2
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:04:57.430 3 100
Rudolf Matyáš Little Riders 0:06:41.950 16 7
Svoboda Štěpán 0:07:28.290 19 4
Šámal Denis Tri Club Č. Lípa 0:09:22.030 22 1
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:06:10.900 12 11
Vaněk Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:06:07.320 11 12
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:04:32.690 1 122
Vyroubal Lukáš V-sport 0:06:12.380 13 10
Zeman Šimon Bike HOSPITAL 0:07:23.350 18 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Farová Aneta 0:08:53.840 8 32
Horká Karolína CK Česká Kamenice 1967 0:07:44.720 5 65
Kašprišin Beata AEROTEC 0:08:15.480 7 43
Knoblochová Kristýna Brilon Racing Team MB 0:07:11.190 3 87
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:06:47.850 1 109
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:07:08.750 2 98
Rusňáková Lucie Velo Akadamie Kladno 0:07:50.690 6 54
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:07.840 9 21
Vernerová Alena Team Brilon 0:07:16.110 4 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:06:17.130 6 71
Bondy Štěpán CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:05:44.430 1 126
Dlouhý Jonáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:06:08.030 4 93
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:15.560 5 82
Gabera František BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:06:59.100 10 27
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:04.600 2 115
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:45.770 16 11
Huja Matyáš 0:09:02.590 23 4
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:08:25.420 19 8
Kudrna Matyáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:06:53.350 8 49
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:08:54.580 21 6
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:06:58.680 9 38
Novotný Jakub Stíhačky 0:08:43.440 20 7
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:07:39.310 15 12
Sedlák Robin SK Svojkov 0:09:00.470 22 5
Šámal Max Tri Club Č. Lípa 0:09:26.550 26 1
Šorf Jakub SK Svojkov 0:06:07.430 3 104
Tomeš Roman CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:06:34.350 7 60
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:09:08.190 25 2
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:09:02.990 24 3
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:08:07.370 18 9
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:07:16.460 13 14
Velíšek Matyáš 0:07:31.490 14 13
Veselý Tobiáš Bike & Ski Bakajda 0:07:08.500 11 16
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:07:13.390 12 15
Vyroubal Viktor V-sport 0:07:56.540 17 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza AKTIVIT Nový Bor 0:12:15.960 8 38
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:05.190 4 82
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:11:05.750 5 71
Dajčová Amálie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:11:02.400 3 93
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:11:33.860 6 60
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:10:17.590 2 104
Hašková Kateřina CykloLIVE 0:11:58.590 7 49
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:58.680 1 115
Kučerová Amálie 0:14:03.170 14 2
Nováková Viktorie Triclub ČL 0:14:37.060 15 1
Pokorná Adélka 0:13:20.370 12 4
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:12:30.120 10 16
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky 0:13:32.060 13 3
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:18.780 9 27
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:12:33.410 11 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:11:20.040 15 16
Bobvoš Patrik 0:18:47.370 30 1
Burgermeister Karel Cyklo Benda 0:11:37.370 18 13
Cichák Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:10:40.430 6 75
Dinga Jan Adastra Cycling Team 0:11:17.840 12 19
Endler Matěj SWSL Lučany 0:13:35.810 26 5
Fara Jan Ivar Author Team 0:10:53.900 9 42
Hájek Štěpán Brilon Racing Team MB 0:11:34.660 16 15
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:11:18.620 14 17
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:11:18.360 13 18
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:10:38.170 5 86
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:11.010 1 130
Knobloch Adam Brilon Racing Team MB 0:10:48.660 8 53
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team 0:14:25.130 27 4
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:11:36.790 17 14
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:11:16.690 11 20
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:13:09.260 23 8
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:12:32.610 22 9
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:20.570 2 119
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:11:55.480 20 11
Navoly Jamie RSV Erzgebirge 0:11:13.680 10 31
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:10:30.620 3 108
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:10:37.550 4 97
Schafër Josef BEKO Bike Race Team 0:10:47.990 7 64
Svoboda Patrik Stárkové 0:15:15.840 29 2
Štáfek Tomáš Stárkové 0:15:00.400 28 3
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:11:55.200 19 12
Veselý Vilém IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:17.590 21 10
Vyhlas Václav 0:13:29.300 24 7
Vyhlas Vilém BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:32.550 25 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 0:16:49.270 7 45
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:55.340 2 100
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:16:58.700 9 23
Kyselová Aneta IVAR CS 0:17:35.220 10 12
Nováková Daniela TJ AŠ Ml. Boleslav 0:16:15.080 6 56
Nováková Jarmila Aktivit Nový Bor 0:15:45.080 5 67
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:16:57.670 8 34
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:54.750 1 111
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:56.750 4 78
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:38.010 3 89
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:17:39.660 11 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:13:28.740 1 123
Bobvoš Dominik KSM HRÁDEK 0:21:02.980 22 2
Brumlich Michal BAKAKO Nová Paka 0:14:24.140 6 68
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:21:37.830 23 1
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:44.560 2 112
Hataš David Rohozec amulet team 0:17:10.530 12 12
Hoffmann Ondřej MOVS 0:15:46.720 11 13
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:01.780 3 101
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:14:34.300 7 57
Hrouda Hugo Skládačky 2015 0:17:16.740 13 11
Hübner Lukáš Cyklo Benda 0:17:17.210 14 10
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:13.050 5 79
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:00.990 20 4
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:11.990 4 90
Nosek Antonín KSM Hrádek nad Nisou 0:17:34.250 17 7
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:14:47.310 9 35
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:14:35.310 8 46
Sýkora Matěj 0:17:31.980 16 8
Tomáš Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:17:40.330 18 6
Trojan Vojtěch Turbosnails 0:17:18.790 15 9
Vašíček Adam KSM Hrádek nad Nisou 0:17:40.500 19 5
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:29.150 10 24
Voplakal Ondřej 0:18:24.170 21 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dingová Anna Adastra Cycling Team 0:19:25.510 1 104
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:22:06.110 4 71
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:19:58.070 2 93
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:20:40.050 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:17:28.810 2 98
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:22:21.410 9 21
Hradiský Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:17.560 5 65
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:18:30.210 6 54
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:17:31.170 3 87
Pekař Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:28.440 1 109
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:17:48.500 4 76
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:19:24.260 7 43
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:21:32.850 8 32
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit 0:04:02.770 22 1
Bondy Nelly CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:01:16.820 6 67
Černý Štěpán Cyklopro 0:02:55.080 19 4
Červená Veronika 0:02:00.000 14 9
Červený Stanislav 0:00:55.000 1 122
Doležal Jan 0:03:47.480 20 3
Dudev Jan 0:01:19.540 8 45
Gajdošík Jakub ELEVEN Mercedes Mitas 0:01:03.270 3 100
Havel Josef Bitter Superior Cyklofit Team 0:01:40.320 12 11
Korolová Laura 0:02:46.010 18 5
Krejčík Jakub 0:01:25.490 9 34
Kysela Filip 0:02:15.280 16 7
Málek Jonatan MTB TEAM Příchovice 0:03:57.590 21 2
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:10.420 5 78
Osička Kryštof 0:01:31.220 10 23
Rusňák Pavel Velo Akadamie Kladno 0:01:36.660 11 12
Sechovec Jan 0:02:09.240 15 8
Soukup Matěj 0:02:34.090 17 6
Syrotiuk David 0:01:09.770 4 89
Tondr Adam Lawi 0:01:18.810 7 56
Vencl Martin 0:00:58.850 2 111
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:54.640 13 10

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky