Přihlásit
Liberec - 23.06.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havlíková Venessa 0:00:46.270 1 105
Kašprišin Sofia AEROTEC 0:01:34.180 5 61
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:00:46.390 2 94
Šafránková Zuzana SxSoft 0:01:24.210 4 72
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:01:09.050 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:52.820 3 82
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 0:00:48.130 2 93
Vencl Martin 0:00:39.970 1 104
Vokřínek Tomáš 0:01:01.630 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:50.630 3 87
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:01:47.800 2 98
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:01:51.730 4 76
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:01:46.430 1 109
Michálková Tereza 0:03:35.560 8 32
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:23.720 5 65
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:03:29.840 7 43
Tichá Tereza Pavoučci 0:02:38.080 6 54
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:04:23.150 9 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:58.970 9 26
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:37.470 5 70
Hornich Martin Bakako N. Paka 0:02:42.250 6 59
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:58.440 2 103
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:02:18.260 4 81
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:03:11.370 12 3
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:43.740 7 48
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:03:05.490 11 4
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:02:00.260 3 92
Rudolf Matyáš Little Riders 0:03:14.140 13 2
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:02:48.550 8 37
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:00.420 10 15
Vencovský Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:20.220 14 1
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:01:58.430 1 114
Závodník Team Čas Pořadí Body
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:13:02.160 2 94
Kašprišin Beata AEROTEC 0:14:54.640 5 61
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:05.390 4 72
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:11:22.990 1 105
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:03.380 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:10:16.260 5 73
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:09:03.660 2 106
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:45.710 4 84
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:37.690 7 51
Gabera František BICYK TEAM Ústí nad Labem 0:16:13.480 15 3
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:33.810 3 95
Havlík Denis 0:20:05.910 17 1
Kolář Vojtěch 0:14:04.090 11 7
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:10:56.060 6 62
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:08:58.850 1 117
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:14:47.800 12 6
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:11:55.490 8 40
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:12:47.620 10 18
Trávníček Kryštof Ride for fun 0:17:22.220 16 2
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:15:23.640 14 4
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:15:13.550 13 5
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:12:07.110 9 29
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:33.490 4 77
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:14:40.520 1 110
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:14:54.750 2 99
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:16:46.320 8 33
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:16:08.440 5 66
Nováková Viktorie TRI CLUB Česká Lípa 0:21:19.630 9 22
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:16:39.920 7 44
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky 0:14:42.020 10 11
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:16:37.440 6 55
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:15:05.040 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:14:17.100 7 56
Burgermeister Karel TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:15:46.250 16 7
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:13:27.940 1 122
Cyprián Ondra 0:13:47.330 22 1
Fara Jan Ivar Author Team 0:15:02.940 12 11
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:14:16.630 6 67
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:15:24.630 14 9
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:16:01.170 18 5
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:14:22.840 8 45
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:38.700 3 100
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:26.240 9 34
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team 0:13:37.420 21 2
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:15:32.900 15 8
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:14:26.650 10 23
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:18:29.510 20 3
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:55.350 4 89
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:38.310 19 4
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 0:15:52.890 17 6
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:14:14.340 5 78
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:13:36.680 2 111
Schafër Josef Beko Bike Team 0:14:42.970 11 12
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:15:15.090 13 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobková Karla NORT BIKE CLUB 0:21:07.800 5 68
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:20:50.820 4 79
Kuchařová Evelína 0:17:52.190 12 1
Kyselová Aneta IVAR CS 0:21:48.310 7 46
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:17:42.670 10 13
Nováková Jarmila AKTIVIT N. Bor 0:19:57.720 3 90
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:21:58.180 8 35
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:56.700 9 24
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:11.450 2 101
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:21:19.080 6 57
Slaninová Petra Bicykl team Ústí 0:17:48.640 11 2
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:33.020 1 112
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:43.420 1 117
Brumlich Michal BAKAKO Nová Paka 0:17:39.140 9 29
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:08.910 2 106
Hataš David Rohozec amulet team 0:21:18.110 14 4
Havelka Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:37.300 8 40
Hoffmann Ondřej MOVS 0:19:16.010 12 6
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:24.460 3 95
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:17:36.690 7 51
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:17:24.510 6 62
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:15:47.400 15 3
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:45.200 4 84
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:06.760 5 73
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:20:48.120 13 5
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:18:48.950 11 7
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:17:40.960 10 18
Sýkora Matěj 0:17:33.860 17 1
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:16:25.590 16 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:50.810 1 102
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:21:51.990 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:15:50.840 1 109
Čapek Lukáš Rohozec Amulet Team 0:19:05.370 6 54
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:17:58.740 9 21
Hradiský Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:16.450 4 76
Huml Jiří 0:20:24.780 8 32
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:16:39.050 3 87
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:16:18.690 2 98
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:00.060 5 65
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:19:44.110 7 43
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrle Jakub 0:00:54.900 3 97
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:03:00.640 16 4
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 0:01:09.910 9 31
Červená Veronika 0:02:06.850 14 6
Červený Stanislav 0:00:49.830 2 108
Dudev Jan 0:01:07.170 7 53
Krejčík Jakub 0:01:27.290 11 9
Kučera Kryštof NORTH BIKE CLUB 0:04:23.170 19 1
Kyselák Filip 0:03:36.440 18 2
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:08.360 8 42
Osička Kryštof 0:01:23.360 10 20
Petrová Tereza 0:01:06.010 6 64
Suchánek Tomáš 0:02:19.250 15 5
Syrotiuk David 0:01:01.480 5 75
Šafránek Filip SX soft 0:03:16.650 17 3
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:31.930 12 8
Tondr Adam Lawi 0:00:56.760 4 86
Vencl Martin 0:00:48.100 1 119
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:52.520 13 7

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky