Přihlásit
Mladá Boleslav - 01.09.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:02:19.360 1 105
Meierová Karolína Ivar Author CS Team 0:03:37.610 3 83
Pánková Stella Rigi-Bike MB 0:04:17.190 5 61
Semeráková Adélka 0:04:12.780 4 72
Vokřínková Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:50.370 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš CykloBenda 0:02:33.890 2 93
Kern Šimon 0:03:40.510 3 82
Vencl Martin 0:02:21.290 1 104
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 0:03:49.690 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza Sport Benda 0:02:51.080 4 77
Cicháková Anna Magdalena CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:02:43.720 1 110
Doležalová Nahtaly 0:05:07.000 10 11
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:47.570 2 99
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:50.580 3 88
Michálková Tereza 0:04:36.630 8 33
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:03:28.190 5 66
Tichá Tereza CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:39.570 7 44
Tvrzníková Markéta Adastroteam 0:03:30.050 6 55
Zavadilová Ema 0:05:01.970 9 22
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tomáš Benátky n. Jizerou 0:04:13.920 17 4
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:03:49.700 10 21
Hornich Martin BAKAKO Nová Paka 0:03:12.650 6 65
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:59.750 1 120
Juris Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:00.640 2 109
Klinger Mikuláš TJ Sokol Plavy 0:03:57.330 12 9
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:03:48.490 9 32
Matunák Tobiáš 0:04:08.570 14 7
Nedvěd Tomáš 0:04:30.320 20 1
Prchal Matěj 0:03:52.290 11 10
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:03:04.210 3 98
Rudolf Matyáš Little Riders 0:04:12.550 16 5
Saifert Lukáš 0:03:26.320 7 54
Šusta Josef CK Česká Kamenice 1967 0:03:58.110 13 8
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:04:27.270 19 2
Vancl František Volavka Kolín 0:04:15.520 18 3
Vaněk Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:03:45.800 8 43
Vejvoda Sebastian Liberec 0:04:12.050 15 6
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:03:05.350 4 87
Zejfart Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:10.520 5 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 0:11:01.020 12 -1
Čižinská Mia 0:09:18.310 7 44
Horká Karolína CK Česká Kamenice 1967 0:08:26.070 5 66
Kavalírová Ela IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:08:14.570 4 77
Knoblochová Kristýna Brilon Racing Team MB 0:08:28.100 6 55
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:07:29.000 1 110
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 0:10:04.520 8 33
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:07:47.640 2 99
Tvrzníková Magdaléna Adastra 0:10:43.480 9 22
Vernerová Alena Team Brilon 0:08:13.680 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:06:55.610 5 77
Bondy Štěpán CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:06:18.950 2 110
Dlouhý Jonáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:07:06.860 8 44
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:50.640 3 99
Kohout Jindřich Velo Akademie Kladno 0:06:58.570 6 66
Kudrna Matyáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:07:15.200 9 33
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:06:13.520 1 121
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:08:59.890 16 6
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:07:54.780 11 11
Peluňka Leoš CK Česká Kamenice 1967 0:08:55.320 15 7
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec 0:06:51.210 20 2
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:07:56.870 12 10
Sedlák Robin SK Svojkov 0:06:34.800 19 3
Svoboda Martin Petas team 0:09:10.340 18 4
Šedivý Antonín Bicykl Team Ústí n. L. 0:06:50.990 4 88
Šorf Jakub SK Svojkov 0:07:01.480 7 55
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:07:14.460 21 1
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:09:04.150 17 5
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:08:19.410 14 8
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:07:59.550 13 9
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:07:33.110 10 22
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza AKTIVIT Nový Bor 0:10:53.410 11 5
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:05.900 6 60
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:09:55.640 4 82
Čižinská Emma IVAR 0:11:50.310 14 2
Dajčová Amálie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:09:47.260 3 93
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:10:14.630 7 49
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:14.620 2 104
Hašková Kateřina CykloLIVE 0:10:33.370 8 38
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:08:59.320 1 115
Pokorná Adélka 0:12:03.860 15 1
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:11:13.540 13 3
Soukupová Lucie CK Česká Kamenice 1967 0:10:48.840 10 16
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky 0:12:11.000 16 0
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:45.910 9 27
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:10:04.920 5 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:10:28.140 14 7
Burgermeister Karel Cyklo Benda 0:10:35.510 17 4
Cichák Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:09:28.540 1 120
Fara Jan Ivar Author Team 0:10:55.140 19 2
Hájek Štěpán Brilon Racing Team MB 0:09:59.550 8 43
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:09:57.990 6 65
Havlíček Adam DUKLA PRAHA 0:10:09.410 9 32
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:10:23.540 12 9
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:10:17.080 10 21
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:09:49.250 5 76
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:36.130 3 98
Knobloch Adam Brilon Racing Team MB 0:10:29.350 15 6
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:10:43.910 18 3
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:10:23.370 11 10
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:11:21.870 20 1
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:10:31.120 16 5
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:39.690 4 87
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:10:25.390 13 8
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:09:33.800 2 109
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:09:58.920 7 54
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 0:15:43.890 6 55
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:27.380 1 110
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:17:17.510 9 22
Kuchařová Evelína 0:14:01.050 10 11
Kyselová Aneta IVAR CS 0:16:40.460 8 33
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:16:04.230 7 44
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:32.930 2 99
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:10.980 4 77
Stránská Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:24.820 5 66
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:33.640 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:03.300 1 118
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:18.780 2 107
Hataš David Rohozec amulet team 0:15:49.420 10 19
Hoffmann Ondřej MOVS 0:15:10.080 8 41
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:02.980 6 63
Hübner Lukáš Cyklo Benda 0:12:38.570 15 4
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:10.250 4 85
Kavalír Martin IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:12:04.750 12 7
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:11.780 13 6
Koželuh David IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:52.110 18 1
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:23.520 5 74
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:03.890 3 96
Miňovský Petr IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:16:04.260 11 8
Nosek Antonín KSM Hrádek nad Nisou 0:12:36.800 14 5
Papoušek Adam 0:14:30.190 7 52
Rygl Vojta Bicykl Team Ústí n. L. 0:15:43.810 9 30
Tomáš Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:13:01.940 17 2
Vašíček Adam KSM Hrádek nad Nisou 0:12:47.580 16 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:11.910 2 93
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:17:25.640 1 104
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:17:01.120 3 82
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 0:18:03.520 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:15:43.160 5 71
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:15:31.020 12 4
Elbadri Jakub IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:14:32.910 1 115
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:18:39.910 15 1
Hradiský Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:19.350 10 16
Hübner Josef CYKLO BENDA 0:16:24.690 14 2
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:15:07.890 2 104
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:16:34.620 8 38
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:15:28.660 4 82
Miňovský Prokop IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:16:15.230 7 49
Pekař Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:03.880 6 60
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:16:43.750 9 27
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:15:21.070 3 93
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:06.630 11 5
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:15:52.090 13 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Anna Benátky n. Jizerou 0:00:34.100 4 87
Bílek Ondřej SpinFit 0:01:27.040 18 3
Bondy Nelly CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:36.320 5 76
Dajč Michael CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:02:20.620 19 2
Dudev Jan 0:00:30.650 1 120
Chlupová Barbora Chlupíci 0:00:51.890 13 8
Jurisová Nella Cycology North Bike Club 0:01:05.140 15 6
Krejčík Jakub 0:00:42.050 9 32
Macounová Rozálie Šviháci 0:00:42.670 10 21
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:38.830 7 54
Osička Kryštof 0:00:43.090 11 10
Prchalová Lucinka 0:02:28.340 20 1
Semeraková Adéla 0:00:39.140 8 43
Šedivý Ondřej Bicykl Team Ústí n. L. 0:00:37.780 6 65
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:45.320 12 9
Tondr Adam Lawi 0:00:33.790 3 98
Tvrzníková Marie FERROTHERM.cz 0:00:57.690 14 7
Vencl Martin 0:00:31.290 2 109
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:09.330 17 4
Zavadil Václav 0:01:07.260 16 5

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky