Přihlásit
Bakov nad Jizerou - 07.09.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lesniková Nikol USK PROVOD Ústí n/L 0:02:33.360 8 37
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:01:55.030 1 114
Maxová Kristýna 0:02:53.210 12 3
Mázdrová Viktorka NaViTo Team 0:02:13.650 7 48
Meierová Karolína Ivar Author CS Team 0:02:38.520 9 26
Nevřelová Terezie 0:02:06.580 5 70
Prchalová Dorotka 0:02:01.630 3 92
Soukopová Josefína Bakajda 0:02:07.480 6 59
Svobodová Michaela 0:03:57.690 13 2
Šauerová Amálie Avast-CykloŠauer 0:04:40.920 14 1
TROLLEROVA Emma 0:02:41.350 10 15
Veselá Amálie 0:02:45.850 11 4
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:02:00.400 2 103
Vršovská Aneta BAKAJDA 0:02:02.690 4 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:54.460 1 116
Červený Stanislav 0:02:01.740 4 83
Dufek Milan 0:02:22.090 5 72
Hačecký Václav Subterra 0:02:40.040 13 4
Horák Dominik IRONMAN Sudoměř Team 0:02:44.530 14 3
Janovec Jakub 0:03:12.990 15 2
Kohout Libor Triatlon Mladá Boleslav 0:02:31.990 7 50
Kopecký Ondra AFRO tým 0:02:36.320 10 17
Kořínek Ondra 0:03:55.810 16 1
Náhlovský Mikuláš 0:02:34.470 9 28
Němec Matěj 0:02:38.470 11 6
Patkaň Štěpán PIRÁTI 0:02:39.100 12 5
Sedláček Kristián 0:02:31.980 6 61
Šroler Nikolas MŠ Rviště 0:01:59.400 3 94
Vencl Martin 0:01:58.670 2 105
Vokřínek Tomáš 0:02:33.390 8 39
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:33.750 4 80
Beranová Jolana Cyklo Šauer 0:03:37.340 10 14
Cejnarová Jana 0:04:31.630 12 2
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:02:31.820 2 102
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:33.150 3 91
Horáková Eliška BEKO Bike Racing Team 0:02:49.100 5 69
Jedličková Amálka 0:04:32.410 13 1
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:31.610 1 113
Malinova Julie Bike & Ski Bakajda 0:03:36.500 9 25
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:13.020 7 47
Schwarzová Jiřina Slunečná 0:03:56.320 11 3
Tichá Tereza Pavoučci 0:03:19.320 8 36
Vondrová Michala EXPRES CZ-TUFFO TEAM KOLÍN 0:02:58.610 6 58
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cindr Vojta 0:03:13.100 15 15
Dolák Pavel 0:03:56.490 28 2
Doleček Michal 0:04:17.270 29 1
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:37.610 26 4
Dvořák Matouš CIS Systems 0:03:32.870 22 8
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:24.950 18 12
Hikl Milan Kosmonos Bike 0:03:33.000 23 7
Hnilička Jakub Laufteam Kněžmost 0:03:21.010 17 13
Hnilička Tadeáš Laufteam Kněžmost 0:03:18.440 16 14
Hornich Martin Bakako N. Paka 0:03:00.250 8 52
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:58.610 6 74
Jiskra Jan 0:03:06.260 12 18
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:03:03.350 10 30
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:03:34.330 24 6
Kopecký Fanda AFRO tým 0:03:35.490 25 5
Krump Mikeš LYKO KLUB Prachatice 0:02:47.930 2 118
Kubec Oldřich 0:03:11.360 13 17
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:51.380 3 107
Matunák Tobiáš 0:03:39.740 27 3
Mertelík Kryštof CK 1967 Česká Kamenice 0:03:02.560 9 41
Prchal Matěj 0:03:28.160 20 10
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:02:56.980 5 85
Šroler Dominik MŠ Rviště 0:03:05.930 11 19
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:03:25.470 19 11
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:32.320 21 9
Vašek Filip 0:03:12.680 14 16
Verner Barnabáš VERNERPORC 0:02:59.970 7 63
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:02:46.810 1 129
Zejfart Jakub 0:02:52.310 4 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Terezka Cyklo Šauer 0:09:02.430 3 91
Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 0:08:59.610 6 58
Havelková Klára 0:13:34.490 11 3
Kasalová Vendula Bakajda 0:10:44.350 5 69
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:08:47.070 1 113
Mázdrová Natálie NaViTo Team 0:13:07.570 10 14
Palounková Karolína 0:11:49.330 7 47
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:53.060 4 80
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:10:46.710 6 58
Sajdlová Anna Bike Západní 0:12:40.460 8 36
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:49.790 12 2
Šauerová Olívie Avast-CykloŠauer 0:12:46.780 9 25
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:09:00.200 2 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Stanislav EXPRES CZ TUFO Team Kolín 0:07:51.240 4 88
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:08:16.190 8 44
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:07:27.330 1 121
Buriánek Max Haven 0:08:56.190 11 11
Bursa Jan LYKO KLUB Prachatice 0:08:53.360 10 22
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:00.070 5 77
Drobniak Adam 0:10:57.650 18 4
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:02.700 6 66
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:48.500 3 99
Hejtmánek Marcel 0:09:45.660 17 5
Lesnik Alex USK PROVOD Ústí n/L 0:09:45.430 16 6
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:07:27.920 2 110
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:09:40.920 14 8
Novák Filip CYKLO SAUER 0:11:09.200 19 3
Šlosárek Jiří CYKLO Šauer 0:11:19.060 20 2
Štěpánek Kryštof Bike & Ski Bakajda 0:11:21.170 21 1
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:08:08.330 7 55
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:08:34.330 9 33
Verner Sebastian VERNERPORC 0:09:41.670 15 7
Veselý Tobiáš Bike & Ski Bakajda 0:08:56.470 12 10
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:09:04.790 13 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit Bike Team 0:09:14.690 7 54
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:08:18.290 4 87
Bůžková Barbora 0:11:36.510 19 2
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:08:09.450 3 98
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:08:04.510 2 109
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:09:41.930 11 10
Kasalová Šárka Bakajda 0:12:13.970 20 1
Kolajtová Pavlína 0:10:03.690 13 8
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:07:49.240 1 120
Kunčíková Magdalena Sportovní Academie ŠM 0:10:33.190 15 6
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:09:46.360 12 9
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:09:20.330 9 32
Petrová Barbora 0:10:43.250 16 5
Podsedníčková Aneta RIGI - BIKE Mladá Boleslav 0:11:12.660 17 4
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:08:34.330 5 76
Šťavíková Anežka 0:11:32.070 18 3
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky 0:10:12.030 14 7
Urbanová Zuzana 0:14:17.400 21 0
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:39.190 10 21
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:09:19.520 8 43
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:13:01.850 15 13
Bohuňovský Jáchym CYKLOKLUB Jičín 0:11:35.680 1 127
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:12:16.120 7 61
Fara Jan Ivar Author Team 0:12:08.470 6 72
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:25.580 8 50
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:11:45.110 4 94
Hrdina Josef Horní Počernice 0:13:59.140 22 6
Jachek Filip 0:17:17.660 23 5
Jelínek Lukáš LYKO KLUB Prachatice 0:12:36.730 10 28
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:13:01.890 16 12
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:43.560 12 16
Kaltman Petr Ústí nad Labem 0:18:44.210 24 4
Kampík Prokop ROHOZEC 0:05:39.230 27 1
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:13:21.250 18 10
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:13:20.970 17 11
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:12:28.550 9 39
Mansfeld Šimon 0:11:58.200 26 2
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:05.040 5 83
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:56.840 21 7
Petr Matyáš 0:11:55.020 25 3
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:11:42.130 2 116
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:11:42.190 3 105
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:13:46.130 20 8
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 0:12:59.560 14 14
Trejtnar Jonáš BAKAJDA 0:13:24.450 19 9
TRLLO Lukáš BAKAKO Nová Paka 0:12:51.970 13 15
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:12:43.040 11 17
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobková Karla NORT BIKE CLUB 0:25:27.600 13 4
Jůnová Nela Lyko klub Prachatice 0:21:00.040 5 72
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:23:25.070 9 28
Kuchařová Evelína 0:24:53.680 12 5
Kunčíková Ella Bike klub Spindl 0:20:27.890 3 94
Kyselová Aneta IVAR CS 0:22:30.370 7 50
Lánová Karolína Bicykl team Ústí 0:24:27.100 11 6
Nováčková Anežka Bike & Ski Bakajda 0:22:00.260 16 1
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:22:31.450 8 39
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:14.490 1 116
Slaninová Petra Bicykl team Ústí 0:28:01.190 14 3
Stránská Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:20:43.370 4 83
Šíslová Barbora Lyko klub Prachatice 0:21:00.520 6 61
Trllová Šárka BAKAKO Nová Paka 0:24:18.570 10 17
Urbanová Tereza 0:20:59.500 15 2
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:23.320 2 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam HAVEN 0:19:07.920 6 66
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 0:18:35.040 3 99
Dlouhý Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:28:56.600 20 2
Dörner Jakub SK Svojkov Haven Team 0:24:22.090 19 3
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:21:24.400 11 11
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:26.310 1 121
Hataš David Rohozec amulet team 0:22:14.680 14 8
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:46.150 2 110
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:20:16.700 10 22
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:19:14.640 8 44
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:21:24.900 12 10
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:42.070 5 77
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:23:10.390 18 4
Krumphanzl Jan 0:26:38.200 21 1
Lesage Radek Transbrody 0:20:10.080 9 33
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:22.450 15 7
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:14.610 7 55
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:23:09.250 17 5
Podzimek Matyáš Cyklo klub Jičín 0:18:41.650 4 88
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:22:30.630 16 6
Vašíček Adam KSM hrádek 0:22:04.330 13 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:29:10.430 4 72
Beyerová Kateřina Lyko klub Prachatice 0:24:04.240 1 105
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:30:43.930 5 61
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:25:51.880 2 94
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:27:25.860 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:22:24.750 1 108
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:23:58.510 2 97
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:29:57.010 8 31
Lesage Marek Transbrody 0:25:00.610 4 75
Selvek Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:24:35.710 3 86
Sporysch Tobiáš BK Mladá Boleslav 0:27:29.290 6 53
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:25:01.970 5 64
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:29:22.660 7 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílková Linda 0:01:54.610 8 32
Dolečková Eliška 0:01:49.830 7 43
Jurisová Nella Cycology North Bike Club 0:01:57.010 9 21
Knesplová Eliška 0:01:09.630 3 87
Macounová Rozálie Šviháci 0:01:13.910 4 76
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:08.290 2 98
Sajdlová Lucie Bike Západní 0:01:07.120 1 109
Šauerová Amálie Avast-CykloŠauer 0:01:31.680 6 54
Záleská Terezka 0:01:25.510 5 65

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky