Přihlásit
Liberec finále - Vesec - 15.09.2019
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:01:05.620 1 205
Meierová Karolína Ivar Author CS Team 0:01:31.770 3 163
Semeráková Adélka 0:01:36.320 4 142
Svobodová Michaela 0:02:05.800 5 121
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:01:11.620 2 184
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tadeáš TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:05.380 3 168
Budina Tobiáš BIKESPORT.cz 0:01:16.320 6 105
Čtvrtečka Jakub 0:01:53.450 10 21
Dreschler Tomáš 0:01:10.010 5 126
Hlavatý Matyáš 0:01:24.430 7 84
Honzejk Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:27.690 8 63
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 0:01:01.990 2 189
Vencl Martin 0:00:55.570 1 210
Vokřínek Tomáš 0:01:07.790 4 147
Vrkoslav Alex 0:01:47.560 9 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna 0:04:07.560 8 65
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:44.790 4 149
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:02:39.130 1 212
Doležalová Nahtaly 0:04:26.330 10 23
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:41.640 3 170
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:39.920 2 191
Ludvíková Rozálie A-Team 0:04:36.320 11 2
Michálková Tereza 0:04:19.140 9 44
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:09.210 5 128
Svobodová Kristýna BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:58.140 12 1
Tichá Tereza Pavoučci 0:03:38.530 7 86
Tvrzníková Markéta FERROTHERM.cz 0:03:38.390 6 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čech Ondřej SPINFIT LIBEREC 0:05:15.530 19 2
Dreschler Štěpán 0:04:04.780 12 9
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:42.100 9 52
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:38.520 7 94
Hornich Martin Bakako N. Paka 0:03:01.060 3 178
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:47.950 2 199
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:03:10.110 5 136
Knoll Vojtěch Liberec 0:04:52.900 17 4
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:54.260 11 10
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:04:33.230 14 7
Loufek Matěj 0:04:44.060 15 6
Matunák Tobiáš 0:03:49.740 10 31
Nedvěd Tomáš 0:04:52.410 16 5
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:03:04.680 4 157
Rudolf Matyáš Little Riders 0:04:14.750 13 8
Tulach Vojtěch Cyklo Liberec 0:05:14.930 18 3
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:10.950 20 1
Vejvoda Sebastian Liberec 0:03:41.770 8 73
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:02:39.920 1 220
Zejfart Jakub 0:03:35.300 6 115
Závodník Team Čas Pořadí Body
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:05:09.890 7 85
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:02.840 2 190
Kubelková Tereza 0:05:36.360 10 22
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:03:45.410 1 211
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:20.720 5 127
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:05:11.630 8 64
Rusňáková Kamila Velo Akadamie Kladno 0:04:11.230 3 169
Rusňáková Lucie Velo Akadamie Kladno 0:04:49.330 6 106
Šafránková Markéta SX soft 0:05:35.760 9 43
Tvrzníková Magdaléna FERROTHERM.cz 0:06:30.540 11 1
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:04:16.930 4 148
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:03:35.380 6 116
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:03:17.870 2 200
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:18.530 3 179
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:58.170 9 53
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:19.580 4 158
Honzejk Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:42.040 15 7
Hošic Adam Cycology North Bike Club 0:05:20.090 19 3
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:05:31.280 20 2
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:03:41.650 7 95
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:09.350 1 221
Mádlík Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:04:47.850 16 6
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:04:15.690 13 9
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec 0:05:31.970 21 1
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:51.870 18 4
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:30.060 5 137
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:03:41.850 8 74
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:04:51.020 17 5
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:04:26.500 14 8
Uher Kryštof Rohozec Amulet Team 0:04:04.070 11 11
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:04:00.530 10 32
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:10.090 12 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:05:29.290 4 148
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:05:29.670 5 127
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:05:25.470 3 169
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:05:33.590 6 106
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:04:57.900 2 190
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:56.910 7 85
Hošicová Anna Cycology North Bike Club 0:09:15.830 11 1
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:04:57.570 1 211
Rudolfová Elisabeth Little Riders 0:06:15.860 9 43
Trvalcová Valentina Hořické kolonožky 0:07:16.340 10 22
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:06:08.850 8 64
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:05:55.020 17 5
Burgermeister Karel TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:05:51.740 16 6
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:05:02.310 2 200
Fara Jan Ivar Author Team 0:05:16.020 7 95
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:45.270 12 10
Hataš Tomáš Rohozec Amulet Team 0:05:06.850 4 158
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:05:12.020 5 137
Jílek David Bicykl team Ústí nad Labem 0:05:40.060 10 32
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:06.630 3 179
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:41.880 11 11
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team 0:07:33.630 21 1
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:05:51.320 15 7
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:05:23.220 8 74
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:06:27.740 20 2
Mazáč Mikuláš SWSL SKI CLUB LUČANY NAD NISOU 0:06:24.420 18 4
Meier Václav IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:28.440 9 53
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:24.720 19 3
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:05:02.040 1 221
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:05:15.280 6 116
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 0:05:45.400 13 9
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:05:49.160 14 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobková Karla NORT BIKE CLUB 0:12:51.040 7 84
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plany Cyklo Benda 0:12:06.500 4 147
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:12:27.890 6 105
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 0:15:37.550 10 21
Kuchařová Evelína 0:13:09.450 8 63
Kyselová Aneta IVAR CS 0:12:18.130 5 126
Mistrová Vanessa BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:01.810 9 42
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:11:39.350 3 168
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:03.070 1 210
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:14.580 2 189
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:08:58.470 1 215
Brada Adam H. Počernice 0:11:52.020 11 5
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:28.320 2 194
Hataš David Rohozec amulet team 0:12:16.400 13 3
Hoffmann Ondřej MOVS 0:10:26.020 6 110
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:10:41.360 7 89
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:10:24.290 5 131
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:11:28.760 9 47
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:09.520 4 152
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:30.330 10 26
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:52.440 3 173
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:12:55.470 15 1
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:11:58.050 12 4
Vašíček Adam KSM hrádek 0:12:38.320 14 2
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:16.130 8 68
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:58.330 4 141
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:18:03.990 3 162
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:16:31.180 1 204
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:16:47.960 2 183
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:14:13.850 3 168
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:20:58.840 10 21
Havel Matěj Kooperativa Jablonec n.N. 0:16:13.560 7 84
Hübner Josef CYKLO BENDA 0:18:47.500 9 42
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:18.050 5 126
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:13:51.650 1 210
Polák Matyáš KC Kooperativa Jablonec 0:14:00.480 2 189
Selvek Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:14:43.310 4 147
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:20.910 6 105
Žák Jakub Bicykl Team Ústí n. L. 0:18:14.930 8 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:04:44.110 21 1
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:02:25.950 13 9
Bulínová Annie 0:04:07.360 20 2
Čechová Markéta SPINFIT LIBEREC 0:02:19.990 12 10
Dudev Jan 0:01:36.690 3 179
Honzejk Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:06.750 9 53
Krejčík Jakub 0:01:46.220 4 158
Kučera Kryštof NORTH BIKE CLUB 0:02:40.510 15 7
Kysela Filip 0:01:53.980 6 116
Ludvíková Viktorie A-Team 0:02:10.800 11 11
Meierová Karolína IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:48.550 5 137
No Name 433 0:03:40.170 18 4
Osička Kryštof 0:01:58.670 7 95
Podzimek Martin Liberec 0:02:44.330 16 6
Rusňák Pavel Velo Akadamie Kladno 0:02:10.400 10 32
Semeraková Adéla 0:01:59.550 8 74
Šafránek Filip SX soft 0:03:57.010 19 3
Tichý Tomáš Pavoučci 0:03:26.300 17 5
Tondr Adam Lawi 0:01:33.010 2 200
Tvrzníková Marie FERROTHERM.cz 0:02:29.640 14 8
Vencl Martin 0:01:30.590 1 221

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky