Přihlásit
Malevil - 14.06.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bartošová Amálka 0:01:45 4 71
Havlová Tereza 0:01:29 2 93
Jurisová Nela Cycology North Bike Club 0:01:34 3 82
Ludvíková Viktorie A-team 0:01:21 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Honzejk Jakub Cyklolive 0:01:07 6 56
Kaňkovský Sam NORTH BIKE CLUB 0:01:54 9 23
Kovář David Expres CZ Tufo Team Kolín 0:01:43 8 34
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:51 3 89
Litresits Felix Tour de Ralsko 0:02:00 10 12
Málek Jonatan MTB TEAM Příchovice 0:01:00 4 78
Mareček Maxík KOVO Praha 0:00:47 2 100
Suchánek Tomáš 0:02:13 11 1
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:00 5 67
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:44 1 111
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 0:01:16 7 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna 0:05:25 1 113
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 0:07:45 7 47
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 0:06:14 4 80
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:05:26 2 102
Ludvíková Rozálie A-team 0:07:50 9 25
Maxová Kristýna 0:08:49 11 3
Meierová Karolína Ivar Author CS Team 0:08:45 10 14
Petrová Tereza 0:10:26 12 2
Svobodová Kristýna BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:48 8 36
Tichá Tereza Pavoučci 0:05:57 3 91
Uhlířová Kristýna 0:07:45 6 58
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:10:34 13 1
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:06:20 5 69
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:53 8 40
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:20 3 95
Dvořák Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:49 7 51
Hlavatý Matyáš 0:06:37 14 4
Hranička Oskar Cycology North Bike Club 0:06:26 11 7
Kovář Daniel Expres CZ Tyfo Team Kolín 0:04:12 1 117
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:05:44 6 62
Mareček Oliver KOVO Praha 0:05:10 2 106
Matunák Tobiáš 0:05:24 4 84
Miler Matyas 0:08:01 17 1
Mrázek Štěpán 0:06:08 9 29
Mrázek Vojtěch 0:06:16 10 18
Šámal Denis Tri Club Č. Lípa 0:06:40 15 3
Valenta Simon Jablonné v Podleštědí 0:07:47 16 2
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:39 5 73
Vokřínek Tomáš 0:06:36 13 5
Wolf Mirek Beany 0:06:26 12 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:05:49 1 113
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:05:52 3 91
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:26 5 69
Kotková Ema 0:09:57 12 2
Kotková Viktorie SUN BIKE 0:09:46 11 3
Krušinová Andělka AN - Bike Team Hořice 0:08:11 10 14
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:06:09 4 80
Obdržálková Adéla Bicykl Team Ústí nad Labem 0:06:54 6 58
Prchalová Anna NORTH BIKE CLUB 0:07:21 9 25
Prchalová Barbora NORTH BIKE CLUB 0:07:19 8 36
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:05 7 47
Šimečková Agnes TJ Sokol Vysoká u Mělníka 0:10:08 13 1
Wolfová Amálka Beany 0:05:52 2 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čapek Filip 0:10:12 35 1
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:51 2 124
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:01 23 13
Hikl Milan Kosmonos Bike 0:07:33 28 8
Hoferek Martin Šviháci 0:08:56 34 2
Honzejk Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:36 20 16
Hošic Adam Cycology North Bike Club 0:07:20 25 11
Janov Martin Jenštejn 0:06:43 21 15
Jurek Jakub 0:07:00 22 14
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:06:03 5 91
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:06:24 15 21
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:06:31 17 19
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:55 29 7
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:06:03 6 80
Kysela Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:33 27 9
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:20 14 22
Litresits Oliver Tour de Ralsko 0:08:44 33 3
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:05:22 1 135
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:06:08 8 58
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice 0:07:20 24 12
Polák Štěpán KC Kooperativa 0:06:34 19 17
Prokeš Matěj 0:07:58 30 6
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:06:12 12 24
Sedlák Robin SK Svojkov 0:07:22 26 10
Šorf Jakub SK Svojkov 0:05:58 4 102
Štrégl Marek Jablonné v Podleštědí 0:08:22 32 4
Šusta Josef CK 1967 Česká Kamenice 0:06:30 16 20
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:06:33 18 18
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:06:13 13 23
Vencovský Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:19 31 5
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:06:05 7 69
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:06:10 10 36
Vozka Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:10 9 47
Zejfart Jakub 0:06:11 11 25
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:05:56 3 113
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:11:21 1 118
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:12:08 5 74
Duman Rozálie Aktivit Bike Team 0:13:12 9 30
Erbenová Marianna Lawi Lekce Biku 0:12:26 6 63
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:11:47 3 96
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:13:18 11 8
Hošicová Anna Cycology North Bike Club 0:15:01 17 2
Kunčíková Magdalena Sportovní Academie ŠM 0:13:40 13 6
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:13:08 8 41
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:13:37 12 7
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 0:13:16 10 19
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:11:40 2 107
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:14:42 16 3
Ptačovská Adélka Cycology North Bike Club 0:14:18 15 4
Schrötterová Ella Jalla! Jalla! 0:16:46 18 1
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:14:18 14 5
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:00 7 52
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:11:50 4 85
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahám Tomáš Bike Team SA Špindl 0:14:04 17 8
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:11:44 7 58
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:11:46 8 47
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:11:10 2 113
Dinga Jan Adastra Cycling Team 0:12:07 10 25
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:44 14 11
Fara Jan Ivar Author Team 0:13:25 16 9
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:14 11 14
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 0:10:44 1 124
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:11:32 4 91
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:17 12 13
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team 0:15:11 20 5
Meier Václav Ivar Author CS Team 0:11:23 3 102
Obdržálek Matěj Bicykl Team Ústí nad Labem 0:12:46 15 10
Ország Jáchym AKTIVIT BIKE TEAM 0:14:52 19 6
Schafër Josef Beko Bike Team 0:11:37 5 80
Smolka David 0:18:17 24 1
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:14:46 18 7
Šámal Max Tri Club Č. Lípa 0:16:43 23 2
Šimek Dominik Bike Team SA Špindl 0:16:20 22 3
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:12:33 13 12
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:11:47 9 36
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:11:42 6 69
Vyhlas Václav 0:15:21 21 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit Bike Team 0:20:30 10 15
Cermanová Antonie Author team STUPNO 0:17:18 4 81
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:17:13 2 103
Hiklová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:20:40 11 4
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:18:39 6 59
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:16:47 1 114
Křížová Kristýna Bike Team SA Špindl 0:18:50 7 48
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 0:19:59 9 26
Machutková Natali Anna BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:17:17 3 92
Nováková Viktorie TRI CLUB Česká Lípa 0:22:43 14 1
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:18:23 5 70
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:19:01 8 37
Šimečková Valerie TJ Sokol Vysoká u Mělníka 0:22:31 13 2
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:20:43 12 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS Author team 0:20:38 26 4
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:16:10 3 107
Bobvoš Patrik 29 1
Hartmann Tristan BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:20:07 25 5
Hataš David Rohozec amulet team 0:17:44 13 17
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:17:34 10 30
Kučera Adam BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:19:37 24 6
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:15:58 1 129
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:17:41 12 18
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek 0:18:34 20 10
Moravec Vojta BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:18:19 19 11
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:01 22 8
Nerad Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:18:07 18 12
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:19:09 23 7
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:16:49 7 63
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:16:10 2 118
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:16:55 8 52
Ptačovský Ladislav Cycology North Bike Club 0:17:59 15 15
Skandera Matyas SA Špindlerův Mlýn 0:16:18 5 85
Šidlof Vojtěch Beko 0:17:06 9 41
Šťastný Jakub BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:18:50 21 9
Šúchal Lukáš Jablonné v Podleštědí 0:17:37 11 19
Šúchal Marek Jablonné v Podleštědí 0:17:49 14 16
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:18:00 16 14
Valenta Johan Jablonné v Podleštědí 0:21:05 27 3
Vašíček Adam KSM hrádek 0:18:00 17 13
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:17 4 96
Vyhlas Vilém 0:21:27 28 2
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 0:16:33 6 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bauerová Aneta SLOVAN Karlovy Vary 0:21:50 6 56
Beranová Jana IVAR CS Author team 0:22:24 7 45
Dingová Anna Adastra Cycling Team 0:21:19 3 89
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:20:32 1 111
Kluchová Anežka AKTIVIT BIKE TEAM 0:21:49 5 67
Nováková Jarmila AKTIVIT N. Bor 0:22:25 9 23
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:22:25 8 34
Ryšavá Anna Aktivit Nový Bor 0:25:05 11 1
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:23:17 10 12
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:21:13 2 100
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:21:29 4 78
Závodník Team Čas Pořadí Body
Binder Diego RSG Bischofswerda 0:21:06 7 47
Bobvoš Dominik KSM Hrádek 0:23:33 10 14
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 0:19:43 5 69
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:18:37 2 102
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:34 3 91
Havel Marek Beko Bike Club 0:23:37 12 2
Hoferek Jan Šviháci 0:25:45 13 1
Hoffmann Ondřej MOVS 0:21:08 8 36
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:43 6 58
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:18:36 1 113
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:08 9 25
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 0:19:40 4 80
Polášek Antonín 0:23:36 11 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:01:55 15 11
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:01:37 13 13
Dajč Michael Cycology North Bike Club 0:06:36 25 1
Gabriel Matyáš HTLM 0:01:07 5 81
Honzejk Jakub Cyklolive 0:02:03 16 10
Jurisová Nella Cycology North Bike Club 0:01:18 10 26
Jurková Julie 0:03:12 19 7
Kovář David Expres CZ Tyfo Team Kolín 0:01:19 11 15
Krušinová Nina 0:01:15 9 37
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:01:00 1 125
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:05:44 22 4
Lukeš Josef Jablonné v Podleštědí 0:06:17 24 2
Miler Markus 0:03:19 20 6
Mrázek Mikuláš 0:01:10 6 70
Petrová Nikola 0:02:22 18 8
Ryšavý Ondřej 0:03:37 21 5
Suchánek Tomáš 0:01:14 8 48
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:05 4 92
Tvrzník Matěj 0:02:09 17 9
Urban Daniel 0:01:38 14 12
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:01:01 2 114
Zaplatílek Anthony SpinFit Liberec 0:01:13 7 59
Zaplatílková Dorothea SpinFit Liberec 0:06:05 23 3
Zavadil Václav Cyklo Benda 0:01:31 12 14
Zoubek Tadeáš TESAŘSTVÍ TZ 0:01:05 3 103

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky