Přihlásit
Bakov - 14.09.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělohlávková Anna 00:06:33.005 16 1
Bůžková Barbora 00:03:57.219 12 5
Čakrdová Alexandra 00:03:30.757 8 24
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 00:02:15.978 2 85
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:03:11.044 6 36
Hiklová Kateřina 00:03:52.853 11 6
Horáková Šárka 00:03:05.875 4 53
Hübnerová Laura 00:03:32.725 9 18
Charvátová Emma 00:04:01.372 13 4
Kasalová Šárka Bakajda 00:03:36.711 10 12
Kolářová Babeta Dukla Praha 00:01:48.678 1 116
Křížová Kristýna 00:04:14.722 14 3
Pinkasová Amálka 00:02:46.208 3 64
Sztymonová Karolína 00:04:36.301 15 2
Štěpková Petra 00:03:24.835 7 30
Vortelová Eliška 00:03:09.034 5 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čakrda Matyaš 00:03:19.625 15 10
Ježek Jindra 00:05:03.248 24 1
Kučera Radim BEKO Bike Racing Team 00:02:37.209 5 50
Kvapil David ABT Rohozec 00:03:17.332 13 12
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 00:03:53.453 20 5
Kysela Matěj BSB Bakajda 00:03:18.421 14 11
Kysela Vítek 00:04:40.844 23 2
Lamač František 00:02:18.826 2 93
Leč Štěpán 00:03:27.279 18 7
Macháček Mikuláš 00:02:48.487 8 32
Mladý Jakub 00:02:39.817 6 44
Moravčík Miky 00:02:59.148 10 20
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:02:10.200 1 124
Musil František 00:03:49.938 19 6
Němec Matěj 00:04:03.539 22 3
Novotný Jakub PSAC Semčice 00:02:30.813 4 61
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 00:03:01.207 11 14
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 00:02:29.403 3 72
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 00:02:41.528 7 38
Rydval Adam 00:03:02.750 12 13
Rychtařík Dominik 00:03:26.228 17 8
Šenk Ondřej Cyklofit 00:03:53.983 21 4
Velán Matyáš 00:02:53.447 9 26
Veselý Vilém Ivar CS Author Team 00:03:19.652 16 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Březinová Amélie 00:07:32.376 20 13
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 00:05:08.313 1 132
Dvořáková Klára 00:06:34.115 12 21
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 00:06:10.341 9 34
Horáková Eliška 00:07:48.629 24 9
Jeřábková Alice 00:07:29.276 19 14
Jüngüngová Aneta 00:06:56.440 16 17
Jurkuláková Adéla 00:05:53.754 7 46
Kaiserová Kateřina 00:06:55.766 15 18
Kolomazniková Andrejka 00:06:20.568 10 28
Kučerová Ema 00:07:44.511 22 11
Kulichová Andrea 00:06:50.298 14 19
Markova Karolina 00:10:23.759 30 3
Mladá Kristýna 00:05:37.806 4 69
Nováčková Anežka BSB Bakajda 00:07:53.726 27 6
Nováková Daniela 00:05:36.637 3 80
Ondráčková Eliška 00:07:16.813 17 16
Pečová Lucie 00:08:43.965 29 4
Pfeiferová Tereza 00:07:18.210 18 15
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 00:05:31.302 2 101
Sellnerová Lucie 00:06:37.336 13 20
Smutná Lenka 00:07:47.279 23 10
Stibrová Štěpánka 00:05:44.083 5 58
Šimáňová Nela 00:07:48.687 25 8
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 00:06:32.377 11 22
Šourková Lucie 00:10:24.647 31 2
Trdlová Veronika 00:08:17.051 28 5
Urbanová Tereza 00:06:00.820 8 40
Václavů Martina Ivar CS Author Team 00:07:35.481 21 12
Vlková Hanka 00:05:48.524 6 52
Vojtiskova Kata 00:13:24.565 32 1
Vytisková Nela 00:07:51.097 26 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam 00:05:22.874 12 18
Balatka Lukáš 00:05:04.247 6 49
Cinkl Matěj 00:07:13.547 24 6
Dlask Marek Topforex Lapierre 00:05:13.339 8 37
Foltýn Jan 00:04:28.976 1 129
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 00:04:52.982 3 77
Hašlar Ondřej 00:06:22.581 19 11
Hluchý Max 00:05:55.203 17 13
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 00:05:03.095 5 55
Hübner Richard 00:05:54.994 16 14
Huňka Jan 00:07:14.963 26 4
Jachek Damián 00:07:52.382 27 3
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 00:06:00.995 18 12
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 00:07:57.461 28 2
Linhart Adam 00:05:15.319 10 25
Malát Marek 00:05:01.937 4 66
Prášil Lukáš 00:07:08.428 22 8
Rada Tomáš 00:05:52.515 15 15
Sedláček Štěpán 00:07:04.428 21 9
Seidl Štěpán 00:05:15.852 11 19
Schovanec Jan 00:05:14.382 9 31
Stromský Vít 00:04:35.342 2 98
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 00:07:11.099 23 7
Štencl Vojtěch 00:06:54.411 20 10
Šulc Filip 00:05:06.320 7 43
Varga Matyáš 00:08:19.628 29 1
Velechovský Ondřej 00:07:14.751 25 5
Vojtěch Lukáš 00:05:39.204 13 17
Zeman Matěj 00:05:50.181 14 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 00:08:13.154 1 116
Dohnalová Tereza 00:09:52.534 7 30
Domácí Bára 00:11:27.392 12 5
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 00:08:44.577 4 53
Kejmarová Karolína 00:08:48.644 16 1
Krinwaldová Lucie 00:09:47.886 6 36
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 00:10:09.312 8 24
Narovcová Beáta 00:12:08.078 15 2
Petráková Natálie 00:08:43.800 3 64
Pospíšilová Barbora 00:10:11.069 9 18
Radová Daniela Cykloklub Benešov 00:08:18.515 2 85
Repšová Anička 00:11:16.711 10 12
Sedláčková Tereza 00:11:53.536 14 3
Sellnerová Anna 00:11:38.988 13 4
Šléglová Eliška 00:11:23.826 11 6
Tůmová Lucie 00:09:21.731 5 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Martin 00:08:37.171 5 53
Černý Jan 00:08:49.526 9 29
Dohnal Tomáš 00:09:29.692 17 11
Fiedler David 00:09:11.853 13 15
Groh Daniel 00:09:09.503 12 16
Hádek Antonín 00:13:14.043 26 2
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:09:12.832 14 14
Ježek Václav 00:07:50.546 2 96
Jungwirth František DUKLA Liberec 00:09:38.701 18 10
Jurkulák Marek 00:07:46.043 1 127
Korec Jakub 00:12:25.950 25 3
Kožíšek David 00:09:21.225 16 12
Král Kryštof Sokol Veltěž 00:08:40.623 7 41
Naxera Václav 00:09:16.403 15 13
Novák Lukáš 00:11:34.409 23 5
Nýdrle Filip 00:08:47.380 8 35
Pospíšil Adam 00:09:44.798 20 8
Samec Filip 00:08:03.332 3 75
Souček Jakub 00:08:38.184 6 47
Šilhavý Daniel 00:09:56.015 21 7
Šilhavý Ondřej 00:11:02.386 22 6
Šlégl Vít 00:08:56.012 11 17
Štencl Ondřej 00:09:42.760 19 9
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 00:08:25.361 4 64
Toncar Pavel 00:08:49.818 10 23
Velechovský Vojtěch 00:12:06.435 24 4
Vrabec Vít 00:13:17.632 27 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrníková Karolína 00:08:05.868 3 73
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 00:08:45.661 6 45
Brzobohatá Eliška 00:12:49.790 22 4
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 00:09:01.449 8 33
Foltýnová Anna 00:10:37.674 16 10
Hejhalová Dagmar 00:08:02.924 2 94
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 00:12:33.540 21 5
Hendrychová Lucka Bike Freaks 00:09:31.863 13 13
Hladíková Adéla 00:10:45.805 17 9
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 00:08:32.740 4 62
Jachková Karolína 25 1
Kolářová Justýna Dukla Praha 00:08:48.459 7 39
Marečková Eliška 00:12:53.775 23 3
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 00:09:08.665 10 21
Novotná Aneta Sokol Veltěž 00:09:10.020 11 15
Ondráčková Veronika 00:11:59.835 19 7
Seidlová Adála 00:12:06.663 20 6
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 00:10:11.807 15 11
Spudilová Adéla 00:09:28.662 12 14
Šindelářová Hana 00:09:43.990 14 12
Štěpková Kristýna 00:09:02.701 9 27
Tichá Simona SOKOL Veltěž 00:10:46.971 18 8
Václavů Anna 00:13:32.776 24 2
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 00:08:33.395 5 51
Zemanová Kristýna 00:07:55.913 1 125
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bartoš Adam 00:17:25.483 29 6
Buriánek Matouš 32 3
Černý Filip 00:12:59.588 11 24
Čmejka Jan 31 4
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 00:11:44.171 2 103
Dvořák Vojtěch 00:12:46.977 7 48
Hanyk Roman 00:16:05.050 25 10
Hanzl Matěj 00:16:44.125 27 8
Chýle Filip 00:13:34.013 16 19
Jeřábek Tomáš 00:16:46.118 28 7
Jurkulák Jakub 00:12:17.514 5 60
Klauz Daniel 00:13:42.015 18 17
Müller Mirek 00:12:58.818 10 30
Návoj Kryštof 33 2
Nýdrle Matyáš 00:15:57.503 24 11
Pařík Vojtěch 00:12:23.247 6 54
Plesník Jan 00:17:32.829 30 5
Pospíšil Viktor 00:14:55.157 21 14
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:11:57.246 3 82
Sameš Milan 00:13:55.500 19 16
Schovanec Jaroslav 00:13:33.013 15 20
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 00:11:44.148 1 134
Stuchlík Jan 00:13:30.235 14 21
Šimon Radek 00:16:32.091 26 9
Šindelář Jan 00:12:15.953 4 71
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 00:13:39.971 17 18
Tišer Hynek 00:15:56.267 23 12
Vakoč Martin 00:12:53.717 9 36
Vavřena Jan 34 1
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 00:13:12.732 13 22
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 00:14:32.764 20 15
Viktorýn Richard 00:15:52.804 22 13
Vondráček Matyáš ČS Specialized Junior MTB team 00:13:02.705 12 23
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 00:12:53.462 8 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 00:24:43.442 13 2
Bartůňková Andrea 00:20:36.718 10 10
Blechová Lucie 00:18:50.023 8 22
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 00:20:58.481 11 4
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 00:18:02.365 5 40
Džerengová Sabina 00:20:30.891 9 16
Jedlánková Martina 00:17:40.903 3 62
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 00:17:31.111 2 83
Křemenová Natálie 00:18:49.532 7 28
Mišoňová Magdalena 00:17:43.404 4 51
Nováková Barbora 00:18:12.815 6 34
Papoušková Martina 00:21:53.455 12 3
Švarcová Kristina 00:19:40.459 14 1
Vernerová Klára 00:17:11.854 1 114
Závodník Team Čas Pořadí Body
Buriánek Vojta 00:16:29.514 26 3
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 00:16:28.685 5 54
Doležal Matyáš 00:20:51.086 21 8
Dudek Tomáš 00:17:09.612 1 128
Fiedler Zdeněk 00:16:49.775 6 48
Frencl Josef 00:23:06.701 24 5
Hádek Václav 00:20:17.030 18 11
Hanyk Michal 00:20:09.262 17 12
Heteleiš Petr 00:19:32.039 15 14
Hladík Josef 00:15:50.906 3 76
Hnik Jakub 00:19:38.726 2 97
Hruška Kryštof 00:20:33.915 20 9
Ježek Tomáš 00:16:08.355 4 65
Kašpar Filip 00:17:23.598 8 36
Kubica David 00:18:25.461 11 18
Mareček Vojtěch 00:21:44.288 23 6
Maroul Tomáš 00:17:40.996 9 30
Narovec Jonáš 00:17:41.303 10 24
Novotný Lukáš 00:18:42.516 13 16
Pechanec Ondřej 00:16:11.893 19 10
Pich Samuel 00:17:32.297 28 1
Plesník Tomáš 00:16:29.936 27 2
Ptáček Oldřich 00:20:56.823 22 7
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 00:17:22.636 7 42
Tišer Marek 00:19:35.387 16 13
Vrabec Jiří 00:19:25.349 14 15
Vykypěl Šimon 00:18:33.991 12 17
Žemla Jan 00:23:25.047 25 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Fialová Adéla 11 1
Hauptová Karolína 00:23:13.551 4 48
Kakasová Aneta 00:28:08.178 10 7
Křížová Veronika 00:24:43.792 7 25
Kubátová Dominika 00:22:33.360 3 59
Podskalská Anna 00:23:53.747 5 37
Rolencová Vanessa 00:25:24.668 8 19
Štěpková Adéla 00:26:23.771 9 13
Ungermanová Elizabeth 00:21:56.965 2 80
Vaníčková Tereza 00:23:33.648 1 111
Vykypělová Karolína 00:24:02.915 6 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bartoš Martin 00:27:28.632 3 64
Bóday Šimon 00:32:03.356 10 12
Černohorský Zdeněk 00:28:59.077 5 42
Jakoubek Tomáš 00:27:21.027 12 5
Koláček Jakub 00:31:28.902 14 3
Kunášek Josef 00:29:32.155 7 30
Mádlík Michal 00:32:16.718 15 2
Markovec Roman 00:32:23.919 11 6
Řídký Dominik 00:30:13.883 9 18
Schierl Jakub 00:28:15.005 4 53
Tláskal Hynek 00:26:58.745 2 85
Tomáš Matěj 00:32:26.727 16 1
Vaníček Šimon 00:26:54.664 1 116
Vencl Jakub 00:30:13.358 13 4
Vích Michal 00:29:13.886 6 36
Vondráček Jaroslav 00:29:53.537 8 24

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky