Přihlásit
Tanvald - 11.07.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Jurisová Nela Cycology North Bike Club 0:00:54.980 2 92
Klimentová Adela CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:46.980 1 103
Ludvíková Viktorie A-team 0:01:02.190 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kaňkovský Sam NORTH BIKE CLUB 0:01:29.110 8 31
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:37.480 2 97
Litresits Felix Tour de Ralsko 0:01:28.470 7 42
Málek Jonatan MTB TEAM Příchovice 0:01:02.780 4 75
Mareček Maxík KOVO Praha 0:00:34.890 1 108
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:06.730 5 64
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:43.040 3 86
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 0:01:14.400 6 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 0:02:46.000 3 85
Kaftanová Leontina 0:02:56.060 5 63
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 0:02:15.230 2 96
Ludvíková Rozálie A-team 0:02:53.300 4 74
Tichá Tereza Pavoučci 0:02:13.560 1 107
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:03:07.730 6 52
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:03:27.590 7 41
Závodník Team Čas Pořadí Body
Buchar Vít Sedmihorky 0:02:31.440 9 29
Červený Stanislav 0:03:08.720 17 1
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:53.580 3 95
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:10.730 6 62
Dvořák Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:31.450 10 18
Havlín Štěpán NORTH BIKE CLUB 0:02:56.670 16 2
Hranička Oskar Cycology North Bike Club 0:02:45.850 15 3
Kovařík Jakub HC SLAVIA Praha 0:02:34.860 11 7
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 0:02:10.740 7 51
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:02:06.750 5 73
Mareček Oliver KOVO Praha 0:01:48.100 2 106
Mistr Dominik CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:02:38.840 12 6
Mrázek Štěpán 0:02:40.890 14 4
Mrázek Vojtěch 0:02:40.040 13 5
Prágl Vítek SK Prosek 0:01:44.090 1 117
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:04.500 4 84
Vokřínek Tomáš 0:02:30.280 8 40
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:05:03.420 1 107
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:05:19.240 2 96
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:29.810 3 85
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:06:15.970 4 74
Prchalová Anna NORTH BIKE CLUB 0:06:23.630 5 63
Prchalová Barbora NORTH BIKE CLUB 0:06:57.260 6 52
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:05.930 7 41
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:44.250 9 38
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:57.500 19 8
Hošic Adam Cycology North Bike Club 0:06:19.050 15 12
Jurek Jakub 0:07:15.810 22 5
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:05:46.530 11 16
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:07:07.560 21 6
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:06:39.130 17 10
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:54.570 25 2
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:05:02.120 3 104
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:29.840 6 71
Litresits Oliver Tour de Ralsko 0:09:25.930 26 1
Malík Marek CK Bítovská 0:05:42.520 8 49
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:05:46.430 10 27
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice 0:07:28.310 24 3
Polák Štěpán KC Kooperativa 0:05:49.910 13 14
Pospíšil Filip TJ AUTO ŠKODA 0:07:01.750 20 7
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:05:48.620 12 15
Sedlák Robin SK Svojkov 0:07:18.960 23 4
Šorf Jakub SK Svojkov 0:04:36.510 1 126
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:05:52.530 14 13
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:05:30.250 7 60
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:05:19.000 5 82
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:05:13.290 4 93
Vozka Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:43.360 18 9
Zejfart Jakub 0:06:28.790 16 11
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:59.820 2 115
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:10:15.580 1 110
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:11:15.260 5 66
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:10:56.720 4 77
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:12:41.340 7 44
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 0:13:10.970 8 33
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:10:19.940 2 99
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:14:28.420 9 22
Vernerová Alena Ivar CS Author Team 0:15:12.670 10 11
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:31.070 6 55
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:10:21.060 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:10:58.890 5 68
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:10:37.500 4 79
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:09:45.440 1 112
Fara Jan Ivar Author Team 0:11:35.160 7 46
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:47.320 9 24
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:04.810 6 57
Havlíček Adam DUKLA PRAHA 0:10:19.100 2 101
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:26.930 3 90
Kovařík Petr HC SLAVIA Praha 0:11:47.270 8 35
Kubias Dominik Bitters Superior Cyklolive Team 0:15:47.850 12 1
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 0:12:08.210 10 13
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:13:52.470 11 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cermanová Antonie Author team STUPNO 0:16:06.470 1 106
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:18:43.050 5 62
Kyselová Aneta IVAR CS 0:17:12.620 3 84
Machutková Natali Anna BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:16:23.450 2 95
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:17:13.640 4 73
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:20:44.800 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS Author team 0:15:32.570 18 1
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:15:05.050 1 118
Hartmann Tristan BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:19:55.110 14 5
Hroneš Matěj BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:18:16.320 10 19
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:17:17.910 8 41
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:16:22.600 4 85
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek 0:17:29.760 9 30
Moravec Vojta BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:18:59.210 11 8
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:56.740 15 4
Nerad Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:19:16.820 13 6
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:19:59.780 16 3
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:15:43.120 3 96
Rušikvas Eduard BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:19:15.190 12 7
Šťastný Jakub BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:20:27.160 17 2
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:16:48.020 6 63
Vašíček Adam KSM hrádek 0:17:05.730 7 52
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:18.960 2 107
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 0:16:27.210 5 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bauerová Aneta SLOVAN Karlovy Vary 0:21:35.170 1 103
Beranová Jana IVAR CS Author team 0:22:52.590 2 92
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:23:04.880 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:16:51.470 1 104
Hoffmann Ondřej MOVS 0:20:40.070 2 93
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:35.870 3 82
Šimůnek Petr NORTH BIKE CLUB 0:17:07.490 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:01:19.670 9 25
Bucharová Viktorie Sedmihorky 0:01:47.300 12 2
Červená Veronika 0:01:05.680 3 91
Kučera Kryštof NORTH BIKE CLUB 0:01:13.210 7 47
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:44.120 1 113
Mrázek Mikuláš 0:00:47.790 2 102
Polák Štěpán 0:01:31.310 11 3
Posner Antonín Turnov Bikers 0:03:15.570 13 1
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:10.380 6 58
Třešňáková Viktorie PÍTRS BIKES TEAM 0:01:23.410 10 14
Vaněk Lubor BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:14.800 8 36
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:01:08.490 5 69
Zavadil Václav Cyklo Benda 0:01:08.200 4 80

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky