Přihlásit
Mimoň - 18.07.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Jurisová Nela Cycology North Bike Club 0:01:02.309 3 83
Klimentová Adela CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:01:00.937 1 105
Lisá Zuzana Praha 4 0:01:28.280 4 72
Vlachová Aneta 0:01:02.051 2 94
Vojtášková Florence Praha 0:01:48.812 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gabriel Matyáš HTML 0:01:00.615 8 33
Gonda Jakub 0:00:43.253 4 77
Kaňkovský Sam NORTH BIKE CLUB 0:01:07.625 9 22
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:33.003 2 99
Litresits Felix Tour de Ralsko 0:01:13.555 10 11
Mareček Maxík KOVO Praha 0:00:32.000 1 110
Převrátil Vojtěch 0:00:56.497 7 44
Tichý Tomáš Pavoučci 0:00:52.365 5 66
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:42.095 3 88
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 0:00:55.601 6 55
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna 0:01:55.424 1 115
Bednaříková Eva Kross Bikeranch Team Junior 0:02:20.191 4 82
Bondy Nelly Cycology North Bike Club 0:02:50.746 11 5
Čapková Julie TJ Sokol Vysoká u Mělníka 0:02:49.385 10 16
Gondová Amálie 0:02:34.345 8 38
Kacrová Adéla Litvínov 0:03:41.361 14 2
Klapková Stázinka Holák 0:03:35.868 13 3
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 0:02:23.946 6 60
Libichová Tereza 0:03:43.913 15 1
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:02:14.299 3 93
Mohotová Eliška Buřina Racing Team 0:03:26.076 12 4
Schusová Eliška CK Bítovská 0:02:05.151 2 104
Svobodová Kristýna BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:35.339 9 27
Tichá Tereza Pavoučci 0:02:22.674 5 71
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:02:29.579 7 49
Závodník Team Čas Pořadí Body
Buchar Vít Sedmihorky 0:02:35.311 11 9
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:00.203 2 108
Dvořák Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:22.062 7 53
Fodor Martin Nevix Team 0:04:45.941 19 1
Gabriel Lukáš HTML 0:02:21.391 6 64
Havlín Štěpán NORTH BIKE CLUB 0:03:02.023 16 4
Hlůže Kryštof Cycling Club Calabrone 0:02:18.487 3 97
Hranička Oskar Cycology North Bike Club 0:02:38.444 13 7
Kořínek Ondra 0:02:52.109 15 5
Kubín Ondřej Judo Litvínov 0:02:51.691 14 6
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 0:02:28.079 9 31
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:02:23.470 8 42
Levko Vojtěch 0:03:08.056 17 3
Mareček Oliver KOVO Praha 0:01:53.132 1 119
Matunák Tobiáš 0:02:36.914 12 8
Mistr Dominik CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:02:18.509 4 86
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:20.877 5 75
Vítek Jaroslav 725156906 0:03:16.897 18 2
Vokřínek Tomáš 0:02:30.130 10 20
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:02:21.007 1 111
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:25.309 2 100
Hossingerová Sára 0:03:18.605 7 45
Klapková Růžena Holák 0:03:22.638 8 34
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:32.618 3 89
Kořínková Anna 0:03:51.618 11 1
Linetová Kateřina Sport areál Klíny 0:02:39.927 4 78
Ouhrabková Bára Kross Bikeranch Team Junior 0:02:44.963 5 67
Strnadová Barbora tátovi holky 0:03:25.427 9 23
Šatrová Klárka Bike-point / SOREX team Roudnice n.L. 0:03:03.359 6 56
Vlachová Lucie 0:03:49.861 10 12
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:05.845 21 5
Hošic Adam Cycology North Bike Club 0:02:49.927 15 11
Jurek Jakub 0:02:51.989 16 10
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:02:42.161 12 14
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:02:34.322 10 26
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:02:18.457 3 103
Libich Matyáš 0:03:30.384 23 3
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:23.483 4 92
Litresits Oliver Tour de Ralsko 0:03:28.095 22 4
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:01.756 1 125
Mertelík Kryštof CK 1967 Česká Kamenice 0:02:57.954 20 6
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:02:32.756 8 48
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice 0:02:54.298 17 9
Pospíšil Filip TJ AUTO ŠKODA 0:02:43.115 13 13
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:02:27.674 6 70
Převrátil Ondřej 0:03:46.351 24 2
Rybníček Jáchym Olešnice na Moravě 0:02:56.052 18 8
Sedlák Robin SK Svojkov 0:02:57.528 19 7
Šorf Jakub SK Svojkov 0:02:13.638 2 114
Šusta Josef CK 1967 Česká Kamenice 0:02:46.476 14 12
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:02:38.082 11 15
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:02:30.470 7 59
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:02:26.641 5 81
Vosátka Jakub 0:04:10.946 25 1
Zejfart Jakub 0:02:33.134 9 37
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:06:48.613 1 114
Boudíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 0:07:28.654 7 48
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:07:05.215 4 81
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:06:51.256 2 103
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:07:56.232 8 37
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 0:07:56.389 9 26
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:07:01.607 3 92
Praská Adéla Meziboří 0:10:52.486 13 2
Schusová Marie CK Bítovská 0:08:46.585 11 4
Sporyschová Nela Bakov n. Jizerou 0:08:32.848 10 15
Strnadová Natálie tátovi holky 0:09:53.978 12 3
Vobrová Linda TRI CLUB Česká Lípa 0:07:27.791 6 59
Vosátková Sofie 0:11:37.835 14 1
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:07:26.420 5 70
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bednařík Vojtěch Kross Bikeranch Team Junior 0:07:25.266 16 10
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:07:09.192 11 15
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:06:51.794 5 81
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:06:47.083 3 103
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:26.101 17 9
Fara Jan Ivar Author Team 0:07:03.890 8 48
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:05.577 9 37
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:15.731 14 12
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 0:06:31.014 1 125
Havlíček Adam DUKLA PRAHA 0:06:38.006 2 114
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:06:48.243 4 92
Hossinger Jan 0:09:26.215 25 1
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:58.098 6 70
Marvan Jiří Litvínov 0:09:12.324 23 3
Novák Vojtěch Bike team Špindlerův Mlýn 0:07:06.420 10 26
Ország Jáchym AKTIVIT BIKE TEAM 0:08:53.892 21 5
Ouhrabka Vít Kross Bikeranch Team Junior 0:07:51.099 18 8
Popovič Jan 0:09:06.409 22 4
Prokop Ondřej cyklistický klub Litvínov 0:08:53.521 20 6
Přenosil Adam Rohozec Amulet team 0:07:12.702 12 14
Strakatý Šimon DUKLA PRAHA 0:07:14.350 13 13
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:07:52.555 19 7
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:07:16.977 15 11
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:07:03.710 7 59
Vyhlas Václav 0:09:18.304 24 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cermanová Antonie Author team STUPNO 0:10:40.337 1 110
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:52.326 7 44
Kluchová Bětuška AKTIVIT BIKE TEAM 0:11:58.178 10 11
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:12:07.775 5 66
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:10:51.182 2 99
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 0:12:51.007 6 55
Mychytková Natali BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:11:32.727 3 88
Nováková Viktorie TRI CLUB Česká Lípa 0:11:21.942 9 22
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:11:44.099 4 77
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:13:35.867 8 33
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:11:42.182 4 86
Dörner Jakub SK Svojkov Haven Team 0:13:00.907 19 1
Folprecht Matyáš Kosmonosy 0:11:33.570 16 4
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:12:10.993 9 31
Kučera Adam BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:12:41.096 18 2
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:12:35.820 13 7
Lůna Jan Profi sport Cheb 0:11:55.893 6 64
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek 0:12:15.321 11 9
Moravec Vojta BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:12:09.436 8 42
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:41.100 14 6
Nerad Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:56.567 15 5
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:12:33.890 12 8
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:11:09.656 1 119
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:11:11.666 3 97
Tomáš Šimon Cycology North Bike Club 0:12:13.728 10 20
Vašíček Adam KSM hrádek 0:11:49.844 5 75
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:11.663 2 108
Vyhlas Vilém 0:11:42.976 17 3
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 0:12:04.509 7 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:16:03.825 3 88
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:05.728 1 110
Fodorova Denisa Nevix 0:15:14.965 10 11
Gebhardtová Anna CK 1967 Česká Kamenice 0:17:05.950 7 44
Kluchová Anežka AKTIVIT BIKE TEAM 0:15:52.231 2 99
Mavald Amy PRAHA 0:18:45.975 8 33
Nesnídalová Barbora CK 1967 Česká Kamenice 0:16:33.370 9 22
Nováková Jarmila AKTIVIT N. Bor 0:16:13.992 4 77
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:16:35.605 6 55
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 0:16:14.861 5 66
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobvoš Dominik KSM Hrádek 0:14:08.448 11 2
Cobl Filip Nutrinic cykling team 0:16:15.705 5 68
Dušánek Lukáš Vlašim 0:15:54.200 9 24
Eichler Alex Boleslav FKMB 0:14:12.639 7 46
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:14:08.301 2 101
Gebhardt Petr CK 1967 Česká Kamenice 0:14:24.925 8 35
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:06.330 1 112
Hoffmann Ondřej MOVS 0:15:39.943 3 90
Chmela Dominik 0:16:08.765 10 13
Sporysch Tobiáš BK Mladá Boleslav 0:16:21.589 6 57
Šimůnek Petr NORTH BIKE CLUB 0:15:53.028 4 79
Vlasák David Vlašim 0:17:02.662 12 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohmová Natálie 0:00:35.289 14 6
Bohmová Nikol 0:00:27.506 10 20
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:00:24.894 5 75
Bucharová Viktorie Sedmihorky 0:00:32.740 12 8
Eichler Luka 0:01:12.948 18 2
Havranová Stella 0:00:29.229 11 9
Klapková Pepinka Holák 0:00:34.325 13 7
Kubínová Kateřina Litvínov 0:00:38.907 15 5
Kučera Kryštof NORTH BIKE CLUB 0:00:26.346 7 53
Levková Anna 0:00:27.252 9 31
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:16.446 1 119
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:01:58.290 19 1
Sechovec Matouš 0:00:42.198 16 4
Špičák Jáchym 0:00:43.351 17 3
Tichý Tomáš Pavoučci 0:00:23.308 4 86
Vaněk Lubor BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:26.874 8 42
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:00:17.526 2 108
Zavadil Václav Cyklo Benda 0:00:25.783 6 64
Zoubek Tadeáš TESAŘSTVÍ TZ 0:00:20.476 3 97

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky