Přihlásit
Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Jurisová Nela Cycology North Bike Club 0:01:39.927 2 91
Klimentová Adela CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:01:17.516 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gabriel Matyáš HTML 0:01:09.255 6 54
Kaňkovský Sam NORTH BIKE CLUB 0:02:35.161 9 21
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:31.046 2 98
Málek Jonatan MTB TEAM Příchovice 0:01:00.523 5 65
Mareček Maxík KOVO Praha 0:00:30.055 1 109
Převrátil Vojtěch 0:01:35.760 7 43
Šafránek Filip SxSoft 0:02:24.648 8 32
Tichý Tomáš Pavoučci 0:00:47.927 3 87
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:51.459 4 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna 0:02:21.236 4 78
Divišková Marie 0:03:10.302 9 23
Kaftanová Leontina 0:02:48.959 8 34
Klimentová Anna Cycology North Bike Club 0:02:37.904 6 56
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:02:20.948 3 89
Lurynová Eliška 0:03:21.638 11 1
Schusová Eliška CK Bítovská 0:01:52.698 1 111
Svobodová Kristýna BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:37.282 5 67
Tichá Tereza Pavoučci 0:02:08.388 2 100
Vokřínková Anežka TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:03:13.408 10 12
Zavadilová Ema Cyklo Benda 0:02:44.566 7 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Červený Stanislav 0:03:06.108 12 4
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:06.799 3 93
Dvořák Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:25.677 7 49
Gabriel Lukáš HTML 0:02:32.864 9 27
Hačecký Václav Subterra 0:03:10.378 13 3
Havlín Štěpán NORTH BIKE CLUB 0:02:47.924 10 16
Hlavatý Matyáš 0:03:11.493 14 2
Hranička Oskar Cycology North Bike Club 0:02:49.875 11 5
Jeřábek Matyáš Sweep Sport 0:04:02.450 15 1
Kučera Viktor Cycology North Bike Club 0:02:32.720 8 38
Mareček Oliver KOVO Praha 0:01:52.145 1 115
Matunák Tobiáš 0:02:08.535 4 82
Mistr Dominik CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:02:20.816 6 60
Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:58.697 2 104
Vokřínek Tomáš 0:02:16.571 5 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cicháková Anna Magdalena Cycology North Bike Club 0:04:31.765 1 110
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:05:11.036 4 77
Hrubešová Ema Hrubeš MTB 0:06:06.661 6 55
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:59.611 3 88
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:04:48.184 2 99
Prchalová Anna NORTH BIKE CLUB 0:06:31.444 7 44
Prchalová Barbora NORTH BIKE CLUB 0:06:32.466 8 33
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:43.928 5 66
Stolzová Aneta La Famiglia 0:08:00.033 9 22
Stolzová Beata La Famiglia 0:08:19.170 10 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:00.173 18 11
Honzejk Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:00.765 19 10
Hošic Adam Cycology North Bike Club 0:06:06.325 20 9
Hrubeš Jan BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:42.447 26 3
Jurek Jakub 0:05:49.700 16 13
Juris Šimon Cycology North Bike Club 0:05:16.043 13 16
Klinger Mikuláš Cyklo Benda 0:05:54.052 17 12
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:05:33.105 14 15
Kubias Sáva BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:33.951 24 5
Kudrna Matyáš Cycology North Bike Club 0:04:24.704 2 117
Kysela Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:16.322 22 7
Liška Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:31.950 4 95
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:50.733 1 128
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:05:06.790 12 17
Peluňka Leoš CK 1967 Česká Kamenice 0:06:12.875 21 8
Pospíšil Filip TJ AUTO ŠKODA 0:05:34.539 15 14
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:04:56.332 8 51
Převrátil Ondřej 0:09:59.983 28 1
Sedlák Robin SK Svojkov 0:06:36.911 25 4
Šorf Jakub SK Svojkov 0:04:47.819 5 84
Šusta Josef CK 1967 Česká Kamenice 0:06:28.201 23 6
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:04:57.250 9 40
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:05:03.198 11 18
Vencovský Vojtěch BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:49.611 27 2
Vokřínek Matěj TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:04:52.148 7 62
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:04:59.371 10 29
Zejfart Jakub 0:04:51.003 6 73
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:27.558 3 106
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:09:18.849 1 111
Budíčková Eliška CK 1967 Česká Kamenice 0:11:21.444 8 34
Dajčová Amálie Cycology North Bike Club 0:09:37.943 3 89
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:09:31.282 2 100
Horká Karolína CK 1967 Česká Kamenice 0:13:37.380 10 12
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:11:05.411 6 56
Nováková Laura CK 1967 Česká Kamenice 0:11:11.601 7 45
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:10:02.502 5 67
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:31.341 9 23
Schusová Marie CK Bítovská 0:14:43.420 11 1
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:09:43.953 4 78
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:09:50.077 7 54
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:09:24.534 6 65
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:08:42.871 1 120
Dlouhý Jonáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:35.092 16 5
Fara Jan Ivar Author Team 0:10:13.936 12 9
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:10:03.511 11 10
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:57.419 8 43
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 0:08:44.762 2 109
Havlíček Adam DUKLA PRAHA 0:09:14.108 4 87
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:09:24.405 5 76
Jeřábek David Sweep Sport 0:16:08.387 20 1
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:57.151 3 98
Popovič Jan 0:13:51.285 17 4
Přenosil Adam Rohozec Amulet team 0:10:43.860 13 8
Stoltz Jan La Famiglia 0:10:57.272 14 7
Stoltz Tonito La Famiglia 0:13:52.127 18 3
Svoboda Sebastián Bitters Superior Cyklolive Team 0:11:14.451 15 6
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:10:01.087 10 21
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:09:59.247 9 32
Vyhlas Václav 0:15:30.489 19 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cermanová Antonie Author team STUPNO 0:14:10.337 2 97
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:15:58.209 5 64
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:16:02.376 6 53
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:13:15.415 1 108
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 0:17:09.912 7 42
Machutková Natali Anna BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:14:53.673 3 86
Soukupová Lucie CK 1967 Česká Kamenice 0:15:32.338 4 75
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:19:01.245 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:14:29.047 3 94
Guiazda David Brzezcny MTB team 0:16:31.038 11 6
Horák Adam BEKO BIKE RACING TEAM 0:14:13.393 1 116
Hübner Lukáš Cyklo benda 0:15:25.321 7 50
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:15:44.052 8 39
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek 0:16:38.175 13 4
Moravec Vojta BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:16:31.196 12 5
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:17:30.772 14 3
Nosek Antonín KSM Hrádek 0:18:15.078 15 2
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:14:26.891 2 105
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:14:31.811 4 83
Vašíček Adam KSM hrádek 0:15:45.382 9 28
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:35.358 5 72
Vyhlas Vilém 0:21:08.055 16 1
Zavadzan Lukáš Cycology North Bike Club 0:14:49.928 6 61
Zůna Jan Profi sport Cheb 0:16:27.850 10 17
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlouhá Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:44.868 2 96
Gebhardtová Anna CK 1967 Česká Kamenice 0:21:52.018 4 74
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:23:23.342 6 52
Václavů Martina IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:55.524 1 107
Volejníková Natalie BEKO BIKE RACING TEAM 0:21:27.604 3 85
Volejníková Nikola BEKO BIKE RACING TEAM 0:22:23.249 5 63
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 0:24:38.815 7 41
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermák Kryštof SK Velo Praha 0:21:00.728 8 32
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:17:51.462 1 109
Gebhardt Petr CK 1967 Česká Kamenice 0:22:38.392 9 21
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:22.801 2 98
Hoffmann Ondřej MOVS 0:20:48.365 6 54
Horák Martin BEKO BIKE RACING TEAM 0:18:35.628 3 87
Hradiský Zdeněk IVAR CS Author team 0:18:56.250 4 76
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:20:49.754 7 43
Přenosil Marek TJ Stadion Louny 0:20:06.949 5 65
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit Liberec 0:03:58.736 14 1
Bubílek Sebastián Kross Bikeranch team junior 0:01:19.165 5 70
Červená Veronika 0:01:21.427 7 48
Hrubešová Magdalena Hrubeš MTB 0:01:22.816 8 37
Jeřábek Sebastián 0:01:53.006 10 15
Kučera Kryštof NORTH BIKE CLUB 0:01:18.798 4 81
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:57.289 1 114
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:02:18.305 12 3
Šafránek Filip SX soft 0:03:42.36 13 2
Tichý Tomáš Pavoučci 0:01:06.224 3 92
Urban Daniel 0:02:16.131 11 4
Vaněk Lubor BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:26.066 9 26
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:00:59.289 2 103
Zavadil Václav Cyklo Benda 0:01:20.125 6 59

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky