Přihlásit
Tanvald /2/ - 13.09.2020
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havlová Tereza 0:00:46.130 2 93
Jurisová Nela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:47.620 3 82
Klimentová Adela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:37.990 1 104
Sýkorová Dorota - 0:01:36.330 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kaňkovský Sam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:54.270 6 51
Kučera Kryštof CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:43.430 4 73
Liška Jakub Brilon Racing Team MB 0:00:31.930 1 106
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:40.780 3 84
Vlček Šimon CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB 0:00:40.530 2 95
Zoubek Tadeáš Tesařství TZ 0:00:47.590 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bártíková Hanna Kovo Praha 0:02:29.190 1 115
Bondy Nelly CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:05.820 14 2
Dařbujanová Hedvika Cyklolive Liberec 0:03:51.320 13 3
Havlíková Venessa Albrechtík 0:03:30.770 7 49
Hněníčková Ema BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:03:45.300 9 27
Hněníčková Mia BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:03:48.430 12 4
Kaftanová Leontina 0:03:38.970 8 38
Klimentová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:02:57.340 4 82
Laurynová Eliška 0:04:25.940 15 1
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:02:41.330 3 93
Musilová Alžběta Sportcentrum Jičín 0:03:45.310 10 16
Tichá Tereza CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:02:36.010 2 104
Vokřínková Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:48.120 11 5
Zavadilová Ema 0:03:19.970 5 71
Zikešová Ema 0:03:22.660 6 60
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blín Valdemar 0:03:49.750 13 3
Buchar Vít Sedmihorky 0:03:43.190 11 5
Dlouhý Matyáš Brilon Racing Team MB 0:02:35.140 1 115
Dumek Václav BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:56.390 3 93
Dvořák Vojtěch Bitters Team 0:03:11.140 7 49
Gabriel Lukáš HTLM Team 0:03:07.460 5 71
Kučera Viktor CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:10.860 6 60
Lamač František Klub lyžařů Turnov 0:03:02.390 4 82
Matunák Tobiáš 0:03:33.590 8 38
Mistr Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:35.320 10 16
Šourek Šimon 0:03:53.040 14 2
Vaněk Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:02:37.130 2 104
Vávra Tomáš 0:04:09.430 15 1
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 0:03:33.680 9 27
Wolf Mirek SA Špindlerův Mlýn 0:03:46.560 12 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Bára BBRacing 0:04:07.380 5 66
Cicháková Anna Magdalena CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:24.610 1 110
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:03:28.510 2 99
Knoblochová Kristýna Brilon Racing Team MB 0:04:17.350 6 55
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:03:41.510 3 88
Prchalová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:45.240 8 33
Prchalová Barbora CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:05:16.520 9 22
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:04:27.320 7 44
Urbanek Hana 0:05:20.970 10 11
Wolfová Amálka SA Špindlerův Mlýn 0:03:54.450 4 77
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dařbujan Ludvík Cyklolive Liberec 0:04:35.240 19 7
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:58.800 15 11
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:04:44.770 23 3
Havlík Denis 0:05:25.640 25 1
Hošic Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:58.480 13 13
Jurek Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:43.830 21 5
Juris Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:04:15.140 17 9
Klinger Mikuláš TJ Sokol Plavy 0:04:36.820 20 6
Kněbort Vojtěch SKIracingMB 0:04:23.840 18 8
Kudrna Matyáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:27.460 4 92
Liška Matěj Brilon Racing Team MB 0:03:14.350 2 114
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:03:44.600 6 70
Musil Jakub Sportcentrum Jičín 0:04:44.750 22 4
Pospíšil Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:03:58.800 14 12
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:03:48.050 9 37
Šorf Jakub SK Svojkov 0:03:13.040 1 125
Šusta Josef CK Česká Kamenice 1967 0:03:58.170 12 14
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:04:08.150 16 10
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:03:50.000 10 26
Vávra Vojtěch NORTH BIKE CLUB 0:04:52.460 24 2
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:46.100 8 48
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:03:44.940 7 59
Vozka Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:50.650 11 15
Zejfart Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:03:18.910 3 103
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:30.410 5 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Sára BBRacing 0:15:16.970 10 12
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:10:11.210 1 111
Dajčová Amálie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:10:39.380 2 100
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:10:46.730 4 78
Horká Karolína CK Česká Kamenice 1967 0:13:12.660 8 34
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:12:44.430 6 56
Paříková Adéla TJ Škoda-auto 0:11:45.730 5 67
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:14:28.660 9 23
Ptačovská Adélka CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:15:55.470 11 1
Vozková Veronika BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:13:00.130 7 45
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:10:44.860 3 89
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:11:04.230 8 39
Bondy Štěpán CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:10:09.150 2 105
Burgermeister Karel Cyklo Benda 0:11:04.210 7 50
Cichák Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:09:33.010 1 116
Dlouhý Jonáš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:11:19.640 10 17
Dokulil Jiří TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:14:06.280 13 4
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:22.400 11 6
Hájek Štěpán Brilon Racing Team MB 0:10:46.950 5 72
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:10:35.730 3 94
Knobloch Adam Brilon Racing Team MB 0:10:59.080 6 61
Korek Filip CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:15:29.270 14 3
Popovič Jan 0:15:43.360 16 1
Schafër Josef BEKO Bike Race Team 0:10:36.810 4 83
Svoboda Sebastián ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:13:15.260 12 5
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:11:07.210 9 28
Vyhlas Václav 0:15:41.390 15 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 0:17:18.530 3 87
Hašková Kateřina CykloLIVE 0:17:56.760 4 76
Kněbortova Barbora SKIracingMB 0:18:24.210 7 43
Kubelková Nikola Cycology North Bike Club 0:18:16.270 6 54
Machytková Natali Anna Bike Team Špindl 0:17:16.160 2 98
Pokorná Adélka 0:22:53.950 9 21
Schafërová Magdaléna Beko bike team 0:17:57.820 5 65
Soukupová Lucie CK Česká Kamenice 1967 0:16:19.560 1 109
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:18:46.420 8 32
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:14:48.670 1 115
Bervic Josef 0:17:52.770 10 16
Hostelard Adam 0:18:48.230 13 3
Hübner Lukáš Cyklo Benda 0:16:48.100 7 49
Kučera Adam BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 0:17:54.140 11 5
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:18:37.890 12 4
Nerad Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM LIBEREC 0:17:40.590 9 27
Nosek Antonín KSM Hrádek nad Nisou 0:19:50.480 14 2
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:16:01.060 4 82
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:16:26.920 6 60
Ptačovský Ladislav - 0:17:39.720 8 38
Tomáš Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:16:13.500 5 71
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:16.340 3 93
Vyhlas Vilém BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:27.270 15 1
Zavadzan Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:15:01.820 2 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:17:24.690 2 91
Zemanová Tereza CK 1967 Česká Kamenice 0:22:36.680 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobvoš Dominik KSM HRÁDEK 0:29:27.890 7 41
Foltýn Marek Bakako Nová Paka 0:17:12.420 1 107
Havel Marek BEKO Bike Race Team 0:18:48.750 5 63
Hoffmann Ondřej MOVS 0:21:06.150 2 96
Huml Jiří 0:21:52.410 3 85
Löffler Dennis BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:22:17.410 4 74
Štejfa Miroslav 0:19:52.040 6 52
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blínová Helena 0:01:07.220 8 39
Brodský Teodor T-Dog 0:01:28.480 12 5
Bubílek Sebastián Krossbike ranchteam 0:00:55.510 6 61
Krafek Milan 0:01:20.950 10 17
Liška Jakub IVAR CS Author team 0:00:37.230 1 116
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:01:59.280 15 2
Lukeš Josef Sokol 0:02:11.360 16 1
Polák Štěpán 0:01:12.470 9 28
Poláková Nina 0:01:30.390 13 4
Svárovský Štěpán SDH Tanvald Šumburk 0:01:23.380 11 6
Sýkorová Dorota - 0:01:39.740 14 3
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:47.220 3 94
Vaněk Lubor CYKLOKLUB Jičín 0:00:52.890 4 83
Vlček Šimon Cycology North Bike Club 0:00:37.380 2 105
Zavadil Václav 0:01:03.250 7 50
Zoubek Tadeáš TESAŘSTVÍ TZ 0:00:53.040 5 72

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky