Přihlásit
Mimoň - 17.07.2021
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bucharová Viktorie Sedmihorky 0:00:00 6 54
Duchková Ema KLSport Most 0:00:00 7 43
Havranová Stella Litomyšl 0:00:00 5 65
Hlavatá Viktorie - 0:00:00 3 87
Křížová Eva - 0:00:00 1 109
Levková Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 98
Sýkorová Dorota - 0:00:00 8 32
Třešňáková Viktorie Pítrs Bikes 0:00:00 4 76
Třísková Sofie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 9 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hlava Jan - 0:00:00 3 82
Krupka Vladimír Litoměřice 0:00:00 2 93
Kučera Kryštof CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 71
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bondy Nelly CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 87
Jurisová Nela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 43
Kortusová Adélka Pomněnka 0:00:00 8 32
Macounová Rozálie Šviháci 0:00:00 5 65
Očenášková Eva Bicykl team Ústí nad Labem 0:00:00 4 76
Sedláčková Krystýna Bicykl team Ústí nad Labem 0:00:00 1 109
Staňková Nela - 0:00:00 6 54
Vojtášková Florence Team Praha 0:00:00 9 21
Vokřínková Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 2 98
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dolan Zachariáš - 0:00:00 6 59
Gonda Jakub - 0:00:00 8 37
Kortus Petr Pomněnka 0:00:00 12 3
Kučera Viktor CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 114
Levko Vojtěch CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 92
Litresits Felix - 0:00:00 11 4
Mareš Ferdinand - 0:00:00 9 26
Osvald Jan Kamenický Šenov 0:00:00 7 48
Osvald Tomáš Kamenický Šenov 0:00:00 10 15
Pokorný Štěpán Adastra Cycling Team 0:00:00 5 70
Šichta Dominik - 0:00:00 4 81
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 0:00:00 2 103
Vybíral Kristian - 0:00:00 13 2
Wild Kryštof ASC 0:00:00 14 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cviklová Tereza BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 0:00:00 7 44
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:00:00 1 110
Gondová Amálie - 0:00:00 9 22
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:00:00 3 88
Očenášková Ema Bicykl team Ústí nad Labem 0:00:00 8 33
Pečová Amélie Česká Lípa 0:00:00 10 11
Prchalová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 77
Prchalová Barbora CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 55
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 5 66
Tichá Tereza CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 99
Závodník Team Čas Pořadí Body
Buchar Vít Sedmihorky 0:00:00 18 1
Drábek Jan - 0:00:00 10 19
Dulanský Filip Herby servis 0:00:00 1 118
Gamba Kryštof ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 8 41
Grégr Vojtěch - 0:00:00 16 3
Hornich Martin BAKAKO Nová Paka 0:00:00 9 30
Hranička Oskar CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 14 5
Jurek Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 52
Juris Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 63
Mertelík Kryštof CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 11 8
Mistr Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 13 6
Pokorný Vojtěch Adastra Cycling Team 0:00:00 5 74
Seeman Martin Chodeč 0:00:00 15 4
Šusta Josef CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 4 85
Tomandl Lukáš - 0:00:00 17 2
Vágner Vít BikeRanch Team 0:00:00 12 7
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:00:00 2 107
Zejfart Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Horká Karolína CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 4 74
Kafková Dorotka Bicykl team Ústí nad Labem 0:00:00 7 41
Knoblochová Kristýna Brilon Racing Team MB 0:00:00 3 85
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 107
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 2 96
Vernerová Alena Team Brilon 0:00:00 5 63
Vobrová Lola Triclub ČL 0:00:00 6 52
Závodník Team Čas Pořadí Body
Duchek Viktor KLMost 0:00:00 12 2
Kafka Vilém Bicykl team Ústí nad Labem 0:00:00 10 14
Kudrna Matyáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 80
Litresits Oliver - 0:00:00 13 1
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:00:00 8 36
Peluňka Leoš CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 11 3
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:00:00 6 58
Seeman Jiří Team Chodeč 0:00:00 9 25
Šorf Jakub SK Svojkov 0:00:00 2 102
Tomeš Roman CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 113
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:00:00 5 69
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:00:00 3 91
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 7 47
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza AKTIVIT Nový Bor 0:00:00 7 43
Dajčová Amálie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 87
Deutschová Kateřina - 0:00:00 9 21
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:00:00 1 109
Hašková Kateřina CykloLIVE 0:00:00 4 76
Nováková Viktorie Triclub ČL 0:00:00 8 32
Soukupová Lucie CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 2 98
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:00:00 5 65
Vobrová Linda Triclub ČL 0:00:00 6 54
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 111
Burgermeister Karel Cyklo Benda 0:00:00 6 56
Cichák Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 89
Knobloch Adam Brilon Racing Team MB 0:00:00 7 45
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 8 34
Marek Václav KC Kutná Hora 0:00:00 10 12
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:00:00 9 23
Paseka Miloslav - 0:00:00 11 1
Polášek Daniel BAKAKO Nová Paka 0:00:00 2 100
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 4 78
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 67
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 0:00:00 4 72
Grégrová Markéta Czech Multisport Coaching 0:00:00 5 61
Jakubcová Nikol - 0:00:00 3 83
Nováková Jarmila Aktivit Nový Bor 0:00:00 1 105
Nováková Valerie Bike team Špindlerův Mlýn 0:00:00 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hübner Lukáš Cyklo Benda 0:00:00 3 83
Nosek Antonín KSM Hrádek nad Nisou 0:00:00 4 72
Pilous Štěpán - 0:00:00 5 61
Šelmecí Vojtěch bigshock 0:00:00 1 105
Vedral Max ČED BikeTeam 0:00:00 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dajč Michael CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 100
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:00:00 4 78
Macounová Antonie Šviháci 0:00:00 8 34
Mertelík Ondřej Velký Grunov 0:00:00 7 45
Mistr Sebastian CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 89
Pokorný Daniel - 0:00:00 11 1
Sýkorová Dorota - 0:00:00 5 67
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 111
Třešňáková Ema Pítrs Bikes 0:00:00 10 12
Vaňek Martin - 0:00:00 6 56
Vybíral Dominik - 0:00:00 9 23

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky