Přihlásit
Stráž pod Ralskem - 28.09.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrhamová Vendula 00:01:35.748 8 31
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 00:00:24.110 2 147
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:00:28.614 3 106
Hübnerová Laura 00:00:30.163 4 85
Kolářová Babeta Dukla Praha 00:00:19.606 1 208
Kolmanová Adéla 00:00:31.918 5 64
Koprášová Kaudie 00:01:06.964 7 42
Trojanová Vendula 00:00:38.178 6 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:00:43.910 15 5
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:00:31.684 10 20
Janata Jeník 00:00:26.370 6 64
Joklík Jakub 00:00:43.912 16 4
Kocsis Matyáš 00:00:43.917 17 3
Lamač František 00:00:23.114 1 219
Malát Šimon 00:00:25.861 5 75
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:00:25.456 4 96
Novotný Jakub PSAC Semčice 00:00:24.452 2 158
Ochrana David 00:00:36.056 13 7
Pelikán Martin 00:00:33.377 11 9
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 00:00:30.690 9 31
Roušar Filip 00:00:36.919 14 6
Rydval Adam 00:00:30.300 7 53
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 00:00:25.339 3 117
Vilém Štěpán 00:00:33.981 12 8
Vojtěch Tomáš 00:00:46.943 19 1
Werner Ondřej 00:00:30.494 8 42
Žemba Adam 00:00:45.428 18 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Janatová Zdeňka 00:01:58.708 1 208
Langerová Adéla 00:04:29.420 8 31
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 00:02:05.187 2 147
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 00:02:36.429 6 53
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 00:02:22.851 4 85
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 00:02:27.595 5 64
Václavů Martina Ivar CS Author Team 00:02:37.136 7 42
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:02:13.801 3 106
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Krisián 00:02:33.744 15 8
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 00:02:40.599 19 4
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 00:01:50.741 2 161
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 00:02:18.470 9 34
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 00:02:01.248 4 99
Hradecký Tomáš 00:02:16.034 8 45
Hübner Richard 00:02:09.542 6 67
Jantař Adam 00:02:39.197 17 6
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 00:02:19.828 11 12
Kopráš Denis 00:03:03.470 22 1
Kříž Samuel 00:02:41.357 20 3
Lubas Jan 00:02:21.680 13 10
Malát Marek 00:02:15.327 7 56
Mindl Marek 00:02:36.338 16 7
Ochrana Filip 00:02:42.643 21 2
Prokeš Jan 00:02:01.751 5 78
Rytíř Viktor 00:02:27.539 14 9
Smejkal Adam IVAR CS 00:01:55.537 3 120
Stromský Vít 00:01:49.335 1 222
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 00:02:19.355 10 23
Šťastný Filip 00:02:39.863 18 5
Vojtěch Lukáš 00:02:20.757 12 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 00:03:08.945 6 56
Dlasková Vanda Lawi Author Team 00:02:38.664 1 211
Kareisová Jana 00:02:47.929 3 109
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 00:03:17.295 8 34
Krinwaldová Lucie 00:02:49.431 4 88
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 00:02:55.764 5 67
Lamačová Kateřina 00:03:37.205 10 12
Langová Eliška 00:04:39.667 11 1
Mindlová Veronika 00:03:12.441 7 45
Petráková Natálie 00:02:43.675 2 150
Vilémová Eliška 00:03:33.531 9 23
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Filip 00:03:28.808 9 23
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:03:03.899 7 45
Ježek Václav 00:02:30.530 1 211
Jungwirth František DUKLA Liberec 00:03:06.219 8 34
Král Kryštof Sokol Veltěž 00:02:43.265 5 67
Pelikán Václav 00:02:55.987 6 56
Petrášek Martin 00:03:30.415 10 12
Samec Filip 00:02:31.102 2 150
Souček František 00:04:55.521 11 1
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 00:02:31.670 3 109
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 00:02:32.434 4 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hejhalová Dagmar 00:05:00.099 2 148
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 00:05:20.374 3 107
Kolářová Justýna Dukla Praha 00:05:29.040 5 65
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 00:05:26.580 4 86
Langová Alžběta 00:06:31.490 9 21
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 00:05:36.914 6 54
Petráková Natálie 00:06:03.095 8 32
Šindelářová Hana 00:05:38.863 7 43
Zemanová Kristýna 00:04:55.103 1 209
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Teodor 00:06:24.893 10 13
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 00:05:21.148 5 68
Hanyk Roman 00:06:26.681 11 2
Horyna Matěj 00:05:34.179 8 35
Pařík Vojtěch 00:05:14.109 4 89
Prokeš Martin 00:07:13.981 12 1
Samec Michal 00:05:10.534 3 110
Samel Filip 00:05:43.359 9 24
Souček Jakub Bikeclinic junior team 00:05:30.708 7 46
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 00:05:03.197 1 212
Šindelář Jan 00:05:03.818 2 151
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 00:05:23.766 6 57
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 00:11:36.989 6 51
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 00:08:46.237 3 104
Jedlánková Martina 00:08:35.183 2 145
Křemenová Natálie 00:09:54.063 4 83
Švarcová Kristina 00:11:18.931 5 62
Vernerová Klára 00:08:25.546 1 206
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 00:12:22.400 2 144
Klaus Matěj 00:15:26.617 5 61
Maroul Tomáš 00:12:09.808 1 205
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 00:12:43.738 3 103
Vykypěl Šimon 00:13:10.412 4 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Baierová Klára 00:14:51.905 5 61
Křížová Veronika 00:13:29.118 4 82
Kubátová Dominika 00:12:04.497 2 144
Rolencová Vanessa 00:13:06.054 3 103
Vaníčková Tereza 00:11:47.781 1 205
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bóday Šimon 00:17:25.661 3 102
Řídký Dominik 00:16:15.016 2 143
Schauer Jan 00:21:42.004 4 81
Vích Michal 00:15:44.561 1 204

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky