Přihlásit
Tanvald - 12.09.2021
Závodník Team Čas Pořadí Body
Farkašová Eliška - 0:00:00 4 72
Křížová Eva - 0:00:00 2 94
Levková Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 105
Mráková Nela - 0:00:00 5 61
Sýkorová Dorota - 0:00:00 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Ondřej SpinFit 0:00:00 9 24
Farkaš Filip - 0:00:00 7 46
Hlava Jan - 0:00:00 6 57
Hurák Dominik Varnsdorf 0:00:00 10 13
Kazda Mikuláš CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 5 68
Kučera Kryštof CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 79
Nohýnek Jonáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 101
Novák Mikuláš SkiKlub Jablonec 0:00:00 8 35
Pipek Jonáš - 0:00:00 11 2
Rejsek Matouš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 90
Semerák Erik - 0:00:00 12 1
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 112
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bondy Nelly CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 86
Hanáková Johanka CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 108
Jurisová Nela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 8 31
Klimentová Adela CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 4 75
Macounová Rozálie Šviháci 0:00:00 7 42
Pipková Justýna - 0:00:00 2 97
Stejskalová Ema Meduna Racing Team 0:00:00 6 53
Vokřínková Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 5 64
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čtvrtečka Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 12 5
Kazda Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 4 83
Kučera Viktor CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 105
Kupr Jarda Lezci.com 0:00:00 11 6
Laššo Knut GPS Střížovice 0:00:00 5 72
Levko Vojtěch CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 61
Liška Jakub Brilon Racing Team MB 0:00:00 3 94
Nepraš Matěj CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 16 1
Pokorný Štěpán Adastra Cycling Team 0:00:00 10 17
Rejsek Mikuláš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 8 39
Semerák Dan - 0:00:00 9 28
Tomiška Adam - 0:00:00 15 2
Tuček Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 50
Vokřínek Tomáš BEKO Bike Race Team 0:00:00 1 116
Wolf Mirek SA Špindlerův Mlýn 0:00:00 13 4
Žváček Lukáš - 0:00:00 14 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredlerová Marie TJ Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 7 43
Cviklová Tereza BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 0:00:00 9 21
Kazdová Rozárie CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 1 109
Klimentová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 8 32
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:00:00 2 98
Prchalová Anna CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 65
Prchalová Barbora CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 54
Procházková Kateřina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 4 76
Tichá Tereza CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 87
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dubina Antonín CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 13 8
Dulanský Filip Herby servis 0:00:00 1 120
Grégr Vojtěch - 0:00:00 19 2
Hornich Martin BAKAKO Nová Paka 0:00:00 16 5
Hurák Štěpán Team CykloTrener 0:00:00 8 43
Jurek Jakub CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 76
Juris Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 98
Klinger Mikuláš TJ Sokol Plavy 0:00:00 10 21
Liška Matěj Brilon Racing Team MB 0:00:00 4 87
Mistr Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 18 3
Nečásek Mikuláš - 0:00:00 20 1
Nohýnek Tobiáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 17 4
Pokorný Vojtěch Adastra Cycling Team 0:00:00 7 54
Pospíšil Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 6 65
Prágl Vítek Kross Bide Range 0:00:00 9 32
Puš Ondřej - 0:00:00 14 7
Šusta Josef CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 11 10
Tuček Dominik CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 15 6
Vaněk Matěj CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 12 9
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:00:00 2 109
Závodník Team Čas Pořadí Body
Caklová Eliška CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 7 41
Horká Karolína CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 3 85
Knoblochová Kristýna Brilon Racing Team MB 0:00:00 4 74
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 107
Procházková Martina ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 5 63
Ptačovská Adélka CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 52
Wolfová Amálka SA Špindlerův Mlýn 0:00:00 2 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 108
Dokulil Jiří TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 2 97
Kudrna Matyáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 64
Moulis Lukáš Brilon Racing Team MB 0:00:00 8 31
Šorf Jakub SK Svojkov 0:00:00 3 86
Trvalec David Hořické Kolonožky 0:00:00 7 42
Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 0:00:00 6 53
Vokřínek Matěj TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 4 75
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dajčová Amálie CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 104
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:00:00 4 71
Soukupová Lucie CK Česká Kamenice 1967 0:00:00 2 93
Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 0:00:00 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Eliáš - 0:00:00 10 11
Burgermeister Karel Cyklo Benda 0:00:00 6 55
Kudrna Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 99
Manhart Jakub Jan KSM Hrádek nad Nisou 0:00:00 7 44
Moulis Ondřej Brilon Racing Team MB 0:00:00 9 22
Popovič Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 1 110
Ptačovský Ladislav - 0:00:00 4 77
Schafër Josef BEKO Bike Race Team 0:00:00 5 66
Svatoň Ondřej CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 8 33
Třeska Lukáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bobková Karla Bemi Cycling Plavy 0:00:00 2 93
Burgermeisterová Lucie Cyklo Benda 0:00:00 1 104
Grégrová Markéta Czech Multisport Coaching 0:00:00 4 71
Schafërová Magdaléna Beko bike team 0:00:00 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hübner Lukáš Cyklo Benda 0:00:00 6 51
Kubín Ota Trial Team Tanvald 0:00:00 5 62
Skandera Matyas KB Jilemnice 0:00:00 4 73
Šelmecí Vojtěch bigshock 0:00:00 1 106
Tomáš Šimon CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 2 95
Vašíček Adam KSM Hrádek nad Nisou 0:00:00 3 84
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čtvrtečka Adam CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 15 3
Dajč Michael CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 5 73
Draxlerová Emma - 0:00:00 14 4
Friedrich Matteo - 0:00:00 12 6
Harcubová Alena - 0:00:00 13 5
Jurková Julie - 0:00:00 10 18
Lukáš Jan SpinFit Liberec 0:00:00 9 29
Macounová Antonie Šviháci 0:00:00 8 40
Marek Sebastian - 0:00:00 11 7
Mistr Sebastian CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 6 62
Pušová Veronika SWSL Lučany N.N. 0:00:00 3 95
Semerák Erik - 0:00:00 12 6
Smrčka Filip - 0:00:00 16 2
Svoboda Matěj - 0:00:00 2 106
Sýkorová Dorota - 0:00:00 7 51
Tichý Tomáš CYCOLOGY NORT BIKE CLUB 0:00:00 1 117
Vaněk Lubor CYKLOKLUB Jičín 0:00:00 4 84

2021

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2021 Libereckého kraje

2020

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2020 Libereckého kraje

2019

AMULET CYCOLOGY Dětský MTB cup 2019 Libereckého kraje

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky