Přihlásit
Osečná - 13.04.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka Cyklo Benda team 0:00:31.522 3 82
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:00:29.586 1 104
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:00:31.041 2 93
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:33.288 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:25.833 3 85
Jech Lukáš Sokol Veltěž 0:00:30.465 6 52
Malát Šimon 0:00:24.248 2 96
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:26.208 4 74
Schafër Josef BEKO Bike Racing Team 0:00:22.949 1 107
Štěrba Ondřej 0:00:34.532 7 41
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 0:00:26.398 5 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bošková Anna 0:03:25.115 14 4
Bradnová Magdaléna 0:02:53.749 9 29
Fenclová Karolína 0:02:51.691 8 40
Frydrychová Karolínka TJ Škoda Auto MB 0:03:12.313 13 5
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:05:04.118 17 1
Henertová Monika 0:02:39.418 7 51
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:02:28.326 6 62
Kolářová Babeta Dukla Praha 0:02:13.417 1 117
Kolmanová Adéla 0:03:29.086 15 3
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 0:02:55.366 10 18
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:02:27.846 5 73
Melounová Tea 0:04:32.395 16 2
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:55.956 11 7
Plecháčová Nikola 0:03:05.773 12 6
Schafërová Magdaléna BEKO Bike Racing Team 0:02:14.252 2 106
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 0:02:23.684 4 84
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:02:18.160 3 95
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradna Vítek 0:02:40.933 10 23
Bredler Jonáš Kooperativa 0:02:41.978 11 12
Fencl Jiří 0:02:18.281 3 100
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:02:31.639 6 67
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:02:39.693 9 34
Jungwirth Štěpán Dukla Liberec 0:02:15.556 2 111
Křemen Denis 0:02:51.357 12 11
Kříž Samuel 0:03:01.011 14 9
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:03:58.206 20 3
Mindl Marek 0:02:25.007 4 89
Močárko Lukáš 0:02:13.896 1 122
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:14.734 15 8
Novotný Jakub PSAC Semčice 0:03:18.340 17 6
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:03:20.796 18 5
Nýdrle Miloslav 0:02:26.308 5 78
Půbal Matouš TJ Škoda Auto MB 0:02:33.152 7 56
Rafaj Mikuláš 0:05:49.121 22 1
Šebek Kryštof 0:03:16.439 16 7
Šulc Tomáš Bakov nad Jizerou 0:02:38.856 8 45
Vilém Štěpán 0:04:01.499 21 2
Votýpka Šěpán OK BOR 0:03:31.375 19 4
Werner David 0:02:56.187 13 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:02:59.033 3 94
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:03:20.905 8 39
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 0:02:48.481 2 105
Horatjchkeová Julie 0:06:01.573 16 1
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:03:00.951 4 83
Langová Eliška 0:03:39.805 13 4
Mindlová Veronika 0:03:22.381 9 28
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:04:01.724 15 2
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:02:46.060 1 116
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:03:44.973 14 3
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:03:12.950 5 72
Viková Hanka Dukla Praha 0:03:19.011 7 50
Vilémová Eliška 0:03:34.625 11 6
Volejníková Natalie BEKO Bike Racing Team 0:03:14.408 6 61
Volejníková Nikola BEKO Bike Racing Team 0:03:23.229 10 17
Vyhnisová Viktorie IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:35.442 12 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Fabián 0:03:13.919 10 25
Bažant Kryštof Cyklo Benda team 0:03:19.367 13 12
Böhm Matyáš 0:02:47.347 4 91
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:03:46.773 21 4
Dušek Jakub 0:03:15.597 12 13
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:07.859 8 47
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:03:08.415 9 36
Hradecký Tomáš 0:03:28.753 16 9
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:03:05.058 6 69
Klimeš Michal 0:03:32.713 18 7
Kostka Lukáš 0:05:26.739 24 1
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:02:42.707 2 113
Lienert Patrik 0:02:43.359 3 102
Macoun František 0:03:28.212 15 10
Malát Marek 0:03:47.534 23 2
Pávek Lukáš Beko Lbc 0:03:37.257 20 5
Pech Vilém 0:03:47.200 22 3
Petrášek Martin 0:03:32.010 17 8
Plecháč Patrik 0:03:06.971 7 58
Průšek Jáchym 0:03:15.368 11 14
Smejkal Adam IVAR CS 0:03:00.515 5 80
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:02:36.602 1 124
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:03:36.521 19 6
Šulc Filip 0:03:27.304 14 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Alblová Barbora 0:04:22.305 9 25
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:04:08.142 7 47
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:03:56.275 2 102
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:04:13.819 8 36
Krinwaldová Lucie 0:04:31.291 10 14
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:04:33.267 11 3
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:57.753 3 91
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:04:03.829 5 69
Nýdrlová Nela 0:04:47.549 12 2
Petráková Natálie 0:04:06.247 6 58
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 0:03:52.484 1 113
Šindelářová Hana 0:04:01.364 4 80
Vencálková Bára 0:05:51.173 13 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:04:16.585 13 8
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 0:04:23.957 14 7
Čermák Ondřej DUKLA 0:04:09.657 11 10
Farský Jakub 0:04:47.711 18 3
Hanyk Roman 0:04:35.706 17 4
Hromádko Matěj 0:05:07.971 19 2
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:04:07.789 8 43
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:32.085 20 1
Jech Filip Sokol Veltěž 0:04:16.168 12 9
Ježek Václav 0:03:57.225 6 65
Müller Mirek 0:03:50.321 3 98
Nosek František BAKAKO Nová Paka 0:04:24.794 15 6
Nýdrle Filip 0:04:26.553 16 5
Pařík Vojtěch 0:03:53.805 4 87
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:04:08.876 10 21
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:37.190 1 120
Samec Filip 0:03:41.821 2 109
Šurík Jakub Agency trasnport.cz 0:04:08.176 9 32
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:03:53.890 5 76
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:04:06.290 7 54
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:05:16.164 4 76
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:07:00.594 7 43
Jedlánková Martina 0:04:53.179 3 87
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 0:04:48.251 1 109
Langová Alžběta 0:07:04.050 9 21
Melicharová Helena 0:05:31.442 5 65
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:05:37.218 6 54
Prokešová Tereza 0:07:01.303 8 32
Zemanová Kristýna 0:04:50.174 2 98
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Matyáš Jiří 0:05:17.650 8 38
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:04:57.340 2 104
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:09.311 5 71
Hanyk Michal 0:05:52.950 10 16
Horyna Matěj 0:06:00.198 11 5
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:06:12.809 12 4
Maroul Tomáš 0:04:59.060 3 93
Novotný Lukáš 0:05:33.925 9 27
Nýdrle Matyáš 0:06:52.536 15 1
Průšek Šimon 0:06:42.771 13 3
Řezníček David 0:06:51.077 14 2
Samec Michal 0:05:14.775 7 49
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:04:55.521 1 115
Šindelář Jan 0:05:09.588 6 60
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:08.502 4 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:09:55.125 4 75
Hartychová Nicole 0:10:18.839 5 64
Křemenová Natálie 0:11:00.060 7 42
Marksová Karolína 0:11:49.294 8 31
Mišoňová Magdalena 0:09:26.246 3 86
Rolencová Vanessa 0:10:25.420 6 53
Vaníčková Tereza 0:08:53.130 1 108
Vernerová Klára 0:09:06.006 2 97
Závodník Team Čas Pořadí Body
Heteleiš Petr 0:10:08.393 3 83
Hladík Josef 0:08:45.914 1 105
Klap Lukáš 0:10:26.121 4 72
Komínek Luboš 0:09:24.770 2 94
Koňák David 0:11:19.322 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Sebastián 0:00:58.464 10 15
Bělohlávek Jan 0:01:35.792 12 3
Bošková Šárka 0:01:47.396 13 2
Buriánek Max HAVEN Team 0:00:33.962 3 92
Collie John 0:00:25.977 1 114
Gamba Filip 0:00:35.902 4 81
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:00:49.000 7 48
Joklík Jakub 0:00:52.216 8 37
Klaban Adam 0:00:37.133 5 70
Petrof Sofie 0:01:17.128 11 4
Procházková Martina 0:00:57.217 9 26
Půbalová Silvie 0:00:29.970 2 103
Rafajová Justýna 0:02:05.698 14 1
Žemba Adam 0:00:42.059 6 59

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky