Přihlásit
Beckov - 03.05.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kussmannová Nelly Bicykl Kříž Team Ústí n/Labem 0:00:25.775 1 103
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:01:11.009 3 81
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:26.026 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dobrý Radim 0:00:39.083 4 72
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:23.668 2 94
Hladík František IVARCS - AUTHOR TEAM 0:00:20.115 1 105
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:26.945 3 83
Strakatý Šimon DUKLA Praha 0:00:51.652 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 0:03:37.786 5 65
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:03:03.709 4 76
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 0:05:44.031 9 21
Kuchařová Evelína BSK racing juniors 0:03:59.698 6 54
Kyselová Aneta IVAR CS Author Team 0:03:02.173 3 87
Litošová Veronika 0:04:09.778 7 43
Plecháčová Nikola 0:04:23.667 8 32
Stránská Adéla IVAR CS - Author Team 0:02:57.440 2 98
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:02:47.221 1 109
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Jonáš Kooperativa 0:03:09.783 8 38
Červenka Matyáš 0:03:33.931 11 5
Gorog Štěpán Ivar-CS Author Team 0:03:02.465 4 82
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:02:41.850 1 115
Horák Adam BEKO Bike Racing Team 0:02:45.806 3 93
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:04:10.718 13 3
Křemen Denis 0:03:05.978 6 60
Meger Maximilián 0:05:11.664 15 1
Mindl Marek 0:03:05.720 5 71
Močárko Lukáš 0:03:16.552 10 16
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:03:49.796 12 4
Nýdrle Miloslav 0:03:16.183 9 27
Pešek Tomáš 0:02:43.828 2 104
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:03:08.729 7 49
Vilém Štěpán 0:04:47.691 14 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:27.043 3 90
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:07:00.510 8 35
Dušková Kateřina BEKO Bike Racing Team 0:05:14.753 1 112
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:05:37.353 4 79
Langová Eliška 0:08:06.981 12 1
Mindlová Veronika 0:06:25.227 6 57
Rajnochová Barbora IVAR CS Author Team 0:06:35.984 7 46
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:05:21.608 2 101
Strakatá Vendula DUKLA Praha 0:07:21.516 10 13
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:07:42.649 11 2
Viková Hanka Dukla Praha 0:05:44.797 5 68
Vilémová Eliška 0:07:04.386 9 24
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Matyáš 0:05:02.025 3 95
Bruckner Filip 0:05:02.707 4 84
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:06:41.498 14 4
Hájek Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:01.342 2 106
Horák Martin BEKO Bike Racing Team 0:05:48.093 8 40
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:24.148 1 117
Macoun František 0:06:13.015 12 6
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:06:32.642 13 5
Miňovský Petr Sokol Veltěž 0:08:26.349 17 1
Pech Petr 0:07:08.478 16 2
Petrášek Martin 0:06:01.628 10 18
Plecháč Patrik 0:05:46.659 7 51
Purnoch Martin 0:05:22.668 5 73
Rosa Samuel 0:05:53.855 9 29
Smejkal Adam IVAR CS 0:05:28.097 6 62
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:06:04.777 11 7
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 0:06:47.911 15 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:07:19.346 4 80
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:06:55.338 2 102
Chmátalová Adéla 0:08:31.330 6 58
Kotlíková Adéla 0:09:18.067 9 25
Krinwaldová Lucie 0:09:46.412 10 14
Kuchařová Pavlína BSK racing juniors 0:08:44.939 7 47
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:17.945 3 91
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:06:50.432 1 113
Nýdrlová Nela 0:12:38.086 13 1
Svobodová Karolína 0:10:32.808 12 2
Šedivá Ema 0:10:01.282 11 3
Šindelářová Hana 0:08:13.645 5 69
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:09:05.369 8 36
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cuc Petr 0:09:16.059 13 3
Čermák Ondřej DUKLA 0:08:42.510 9 27
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:00.108 10 16
Chmátal David 0:09:15.624 12 4
Ježek Václav 0:07:37.815 5 71
Miňovský Prokop Sokol Veltěž 0:11:07.762 15 1
Müller Mirek 0:07:09.093 3 93
Pařík Vojtěch 0:07:16.204 4 82
Pavlíček Patrik 0:08:10.745 8 38
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:04.593 2 104
Samec Filip 0:06:53.938 1 115
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:09:04.887 11 5
Šilhavý Daniel 0:08:04.646 7 49
Šilhavý Ondřej 0:10:16.976 14 2
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:07:50.829 6 60
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrníková Karolína 0:12:34.388 2 99
Červenková Vanessa 0:25:28.576 10 11
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:13:34.582 4 77
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:24:30.911 9 22
Jedlánková Martina 0:13:13.867 3 88
Kotlíková Eliška 0:14:34.334 6 55
Langová Alžběta 0:21:05.531 8 33
Melicharová Helena 0:16:08.190 7 44
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:13:42.286 5 66
Zemanová Kristýna 0:12:26.273 1 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bejšák Jakub 0:18:26.309 12 1
Bredler Matyáš Jiří 0:13:25.382 7 46
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:11:52.411 4 79
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:10.909 6 57
Hnátek Ondřej 0:15:07.461 9 24
Horyna Matěj 0:16:52.944 11 2
Maroul Tomáš 0:11:37.794 1 112
Planeta Daniel 0:15:18.718 10 13
Samec Michal 0:14:00.830 8 35
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:11:41.005 2 101
Šindelář Jan 0:12:01.945 5 68
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:46.286 3 90
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:18:06.909 4 75
Hartychová Nicole 0:19:22.780 6 53
Křemenová Natálie 0:18:50.296 5 64
Mišoňová Magdalena 0:16:04.406 2 97
Rolencová Vanessa 0:19:24.636 7 42
Tichá Michaela 0:22:43.799 8 31
Vaníčková Tereza 0:15:49.765 1 108
Vernerová Klára 0:16:34.541 3 86
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrník Matěj 0:14:10.214 1 106
Hladík Josef 0:15:01.037 3 84
Ježek Tomáš 0:14:49.153 2 95
Kdýr Matěj 0:16:44.400 5 62
Komínek Luboš 0:16:11.434 4 73
Šedivý Vojtěch 0:19:48.282 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:00:25.109 1 109
Červenková Adéla 0:00:30.272 2 98
Dobrý Ondra 0:01:41.704 8 32
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:00:48.338 6 54
Joklík Jakub 0:00:45.209 4 76
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:00:55.571 7 43
Pavlíček Rodin 0:00:47.731 5 65
Šedivá Františka 0:01:48.956 9 21
Žemba Adam 0:00:38.484 3 87

2018

ELEVEN Dětský MTB cup 2018

2017

ELEVEN Dětský MTB cup 2017

2016

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2015

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2014

SpinFit Dětský MTB CUP Libereckého kraje

2013

Dětský MTB CUP Libereckého kraje - průběžné výsledky