Přihlásit
Osečná - 13.04.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hübnerová Laura 0:00:38 2 72
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:31 1 103
Kolmanová Adéla 0:00:45 3 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Janata Jeník 0:00:38 1 107
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:00:41 2 76
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:59 5 33
Rydval Adam 0:00:49 3 55
Stromský Ondřej 0:01:25 7 21
Vilém Štěpán 0:01:17 6 27
Vojtěch Tomáš 0:00:50 4 44
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradnová Magdaléna 0:03:31 6 28
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:02:49 4 45
Janatová Zdeňka 0:02:13 1 108
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:56 5 34
Langerová Adéla 0:03:32 7 22
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:32 3 56
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:28 2 77
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:03:38 8 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:02:32 5 44
Bradna Vítek 0:03:35 13 6
Dušek Jakub 0:02:40 6 38
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:43 14 5
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:02:26 1 118
Hübner Richard 0:02:28 2 87
Choma David 0:03:57 16 3
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:03:20 11 8
Křemen Denis 0:03:10 10 14
Kříž Samuel 0:04:41 17 2
Lubas Jan 0:02:29 3 66
Machart Daniel 0:05:17 18 1
Nýdrle Miloslav 0:03:28 12 7
Rytíř Viktor 0:03:04 9 20
Stromský Vít 0:02:53 8 26
Štencl Vojtěch 0:03:48 15 4
Tůma Vojtěch 0:02:51 7 32
Vojtěch Lukáš 0:02:31 4 55
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:05 6 30
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:05:10 7 24
Kareisová Jana 0:04:14 1 110
Krinwaldová Lucie 0:04:27 2 79
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:04:39 3 58
Langová Eliška 0:06:28 9 12
Nýdrlová Nela 0:04:39 4 47
Tůmová Aneta 0:05:02 5 36
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:07:54 10 6
Vilémová Eliška 0:05:52 8 18
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Fabián 0:04:49 11 7
Balatka Martin 0:03:59 4 54
Böhm Matyáš 0:04:47 10 13
Buriánek Ondřej 0:05:41 16 2
Čerevko Tichon 0:05:07 14 4
Čermák Ondřej DUKLA 0:03:52 2 86
Farský Jakub 0:04:16 7 31
Hromádko Matěj 0:04:55 12 6
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:23 8 25
Choma Lukáš 0:06:15 17 1
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:03:23 1 117
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:04 13 5
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:13 6 37
Kubín Matěj 0:04:06 5 43
Lank Andreas 0:05:14 15 3
Štencl Ondřej 0:04:25 9 19
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:03:55 3 65
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hejhalová Dagmar 0:06:44 1 107
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:06:56 3 55
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:08:08 5 33
Koptová Amálka 0:08:58 6 27
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:54 2 76
Langová Alžběta 0:09:00 7 21
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:07:50 4 44
Závodník Team Čas Pořadí Body
Částek Josef 0:08:59 8 16
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:37 2 77
Hanyk Roman 0:08:21 7 22
Horyna Matěj 0:07:12 4 45
Kubín Tomáš 0:07:31 6 28
Pařík Vojtěch 0:06:52 3 56
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:06:31 1 108
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:07:18 5 34
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 0:17:46 7 21
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:12:36 2 76
Jedlánková Martina 0:13:18 3 55
Křemenová Natálie 0:14:09 4 44
Marksová Karolína 0:14:38 5 33
Mišoňová Magdalena 0:12:30 1 107
Švarcová Kristina 0:17:11 6 27
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:12:27 5 37
Hanyk Michal 0:13:27 8 19
Hladík Josef 0:12:01 2 80
Janáček Filip 0:14:32 10 7
Ježek Tomáš 0:11:27 1 111
Kopt Jakub 0:13:45 9 13
Krinwald Roman 0:14:57 11 1
Maroul Tomáš 0:12:05 3 59
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:17 4 48
Vykypěl Matouš 0:13:10 7 25
Vykypěl Šimon 0:12:34 6 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:18:22 3 57
Jablunková Romana 0:20:17 5 35
Křížová Veronika 0:23:27 9 11
Kubátová Dominika 0:17:43 2 78
Peterková Lucie 0:21:13 8 17
Podskalská Anna 0:17:43 1 109
Rolencová Vanessa 0:20:44 6 29
Vaníčková Tereza 0:19:22 4 46
Vykypělová Karolína 0:21:12 7 23
Závodník Team Čas Pořadí Body
Peterka Zdeněk 0:18:40 1 101

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013