Přihlásit
Vesec - 08.05.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:00:50.501 1 102
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:53.757 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:45.433 1 105
Malát Šimon 0:00:46.175 3 83
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:00:46.112 2 94
Štěrba Ondřej 0:01:01.603 4 72
Vojtěch Tomáš 0:01:01.768 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Fenclová Karolína 0:01:42.732 8 42
Grohová Lucie 0:01:28.184 1 119
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:01:36.977 7 53
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:44.670 14 6
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:01:50.471 9 31
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 0:02:47.652 15 5
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:01:35.200 4 86
Kolmanová Adéla 0:02:50.446 18 2
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:35.388 5 75
Melounová Tea 0:02:50.185 17 3
Najmanová Monika 0:02:50.074 16 4
Penzová Julie 0:02:22.526 13 7
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:58.360 11 9
Plecháčová Nikola 0:01:53.259 10 20
Růtová Amálie 0:03:18.026 19 1
Schafërová Magdaléna BEKO BIKE TEAM 0:01:34.179 2 108
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:34.895 3 97
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:01:35.544 6 64
Šírová Marie 0:02:20.721 12 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Jonáš Kooperativa 0:01:30.298 4 86
Fencl Jiří 0:01:42.444 9 31
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:33.995 7 53
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:01:24.894 1 119
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:01:57.879 13 7
Hošek Michal 0:02:12.462 17 3
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:01:51.216 11 9
Kříž Samuel 0:01:35.200 8 42
Křížovský Jan 0:01:49.773 10 20
Kuba Matyáš 0:02:12.773 18 2
Močárko Lukáš 0:01:28.586 2 108
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:02:08.561 16 4
Nýdrle Miloslav 0:01:32.531 5 75
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:01:30.006 3 97
Skála Jakub 0:02:05.360 15 5
Straka Lukáš 0:02:02.159 14 6
Štryncl Vilda 0:01:57.019 12 8
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:19.749 19 1
Werner David 0:01:33.463 6 64
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:03:37.530 5 78
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:03:54.993 8 45
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:03:13.787 2 111
Kareisová Jana 0:03:28.429 3 100
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:03:32.350 4 89
Kočová Barbora 0:06:02.627 22 1
Křížovská Johana 0:05:33.073 20 3
Langová Eliška 0:04:56.162 17 6
Mindlová Veronika 0:03:45.941 6 67
Nahodilová Rozálie 0:05:06.836 18 5
Nováková Daniela TJ AŠ Ml. Boleslav 0:03:46.827 7 56
Polmanová Danica 0:05:24.428 19 4
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:03:04.713 1 122
Slavíčková Sára 0:04:03.068 10 23
Šírová Anna 0:04:00.014 9 34
Štrynclová Johanka 0:04:31.546 16 7
Tůmová Zuzana 0:04:18.696 14 9
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:04:19.085 15 8
Viková Hanka Dukla Praha 0:04:13.203 11 12
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:04:14.421 12 11
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:04:18.125 13 10
Würknerová Adriana 0:05:59.748 21 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berger Oskar 0:04:41.318 24 10
Böhm Matyáš 0:03:53.716 10 34
Bruckner Filip 0:03:06.226 4 100
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:04:23.858 19 15
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:32.277 7 67
Hoferek Jan 0:05:48.827 33 1
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:03:55.300 11 23
Hradecký Tomáš 0:04:16.835 16 18
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:03:45.558 9 45
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:02:53.771 1 133
Lienert Patrik 0:03:01.899 3 111
Lukeš František 0:04:01.011 13 21
Macoun František 0:04:18.672 18 16
Malát Marek 0:04:17.651 17 17
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:04:28.638 21 13
Naxera Václav 0:04:01.190 14 20
Nidrle Lukáš 0:05:48.196 32 2
Nidrle Michal 0:05:39.034 30 4
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:04:43.309 25 9
Pech Vilém 0:04:28.632 20 14
Plecháč Patrik 0:03:37.786 8 56
Pospíšil Filip 0:04:34.999 23 11
Rada Tobiáš 0:05:43.496 31 3
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:04:53.486 26 8
Rytíř Viktor 0:05:24.307 29 5
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:03:25.582 6 78
Stromský Vít 0:03:57.641 12 22
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:02:56.716 2 122
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:04:28.848 22 12
Šťastný Filip 0:05:12.554 28 6
Tomica Petr 0:03:22.939 5 89
Tůma Filip 0:04:11.949 15 19
Vojtěch Lukáš 0:04:57.945 27 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:06:07.118 3 90
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:05:58.924 1 112
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:06:31.498 7 46
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:07:43.400 10 13
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:25.761 5 68
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:06:03.300 2 101
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 0:06:12.517 4 79
Radová Daniela Cykloklub Benešov 0:06:31.265 6 57
Šindelářová Hana 0:06:45.170 8 35
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:07:22.191 9 24
Vinklárková Monika 0:11:17.173 12 1
Volhejnová Karolína 0:10:47.692 11 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermák Ondřej DUKLA 0:06:19.988 12 9
Groh Daniel 0:05:57.682 8 43
Hanyk Roman 0:07:18.094 17 4
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:37.549 14 7
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:05:41.240 5 76
Knejzlík Tomáš 0:07:40.939 19 2
Kučera Adam 0:07:39.917 18 3
Lacina Petr 0:06:54.985 16 5
Lamač Martin 0:06:38.818 15 6
Müller Mirek 0:05:48.573 6 65
Novák Lukáš 0:07:41.174 20 1
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 0:05:36.242 4 87
Pařík Vojtěch 0:05:29.374 3 98
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:06:25.203 13 8
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:16.764 2 109
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:05:16.502 1 120
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:06:15.739 11 10
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:06:09.413 10 21
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 0:05:52.057 7 54
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:05:58.251 9 32
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrníková Karolína 0:09:36.866 3 91
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:09:51.816 4 80
Duchkova Tereza 0:12:13.724 9 25
Hejhalová Dagmar 0:10:02.433 5 69
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:05.115 12 2
Jedlánková Martina 0:10:27.446 7 47
Jedličková Eliška 0:17:10.705 13 1
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 0:09:28.441 2 102
Langová Alžběta 0:14:32.873 11 3
Melicharová Helena 0:11:22.152 8 36
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:10:18.641 6 58
Tymešová Anna 0:13:02.339 10 14
Zemanová Kristýna 0:09:15.905 1 113
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Matyáš Jiří 0:09:34.997 8 47
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:08:35.886 1 124
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:12.653 7 58
Hanyk Michal 0:10:01.357 11 14
Horyna Matěj 0:10:40.839 17 8
Hruška Filip 0:10:39.538 16 9
Kamien David 0:10:14.717 14 11
Kučera Vladimír 0:17:09.790 24 1
Maroul Tomáš 0:08:49.063 2 113
Novotný Lukáš 0:09:55.183 10 25
Oktábec Jakub 0:10:03.693 12 13
Řezníček David 0:12:41.660 21 4
Samec Michal 0:10:07.237 13 12
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:12:52.987 22 3
Smolík František 0:11:06.285 19 6
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:09:10.866 5 80
Šindelář Jan 0:09:11.662 6 69
Štěpán Jiří 0:11:06.794 20 5
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:57.477 3 102
Tlamka Tomáš 0:09:05.431 4 91
Vakoč Martin 0:09:35.873 9 36
Vaněk Pavel 0:10:56.989 18 7
Vojhejn Jonáš 0:13:55.183 23 2
Votoček Matyáš 0:10:34.223 15 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:14:30.295 3 85
Hartychová Nicole 0:14:53.153 4 74
Konečná Monika 0:17:29.953 7 41
Křemenová Natálie 0:15:28.095 5 63
Mišoňová Magdalena 0:13:48.982 2 96
Nábělková Adéla 0:16:01.254 6 52
Vernerová Klára 0:13:15.247 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bóday Šimon 0:14:19.426 4 75
Burget Matouš 0:16:36.376 6 53
Hladík Josef 0:12:34.317 2 97
Ježek Tomáš 0:12:14.082 1 108
Klap Lukáš 0:14:52.493 5 64
Komínek Luboš 0:13:09.137 3 86
Novák Pavel 0:21:49.788 8 31
Syrovátka Lukáš 0:17:02.023 7 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:00:58.428 1 122
Gamba Filip 0:01:25.333 13 10
Hájek Vítek 0:01:32.797 15 8
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:01:33.351 16 7
Jirouš Dominik 0:00:58.941 2 111
Joklík Jakub 0:01:24.774 11 12
Klaban Adam 0:01:33.605 17 6
Nahodilová Emilie 0:02:26.772 20 3
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:31.388 14 9
Procházková Martina 0:01:13.402 7 56
Ptáčková Tereza 0:01:20.023 9 34
Rada Vít 0:01:17.765 8 45
Rozsypal Radim 0:01:11.718 5 78
Rozsypalová Linda 0:03:30.761 22 1
Ryšavý Martin 0:01:03.489 3 100
Stanislavová Lara Elia 0:03:28.259 21 2
Stanislavová Mia Marli 0:02:02.893 18 5
Uher Matěj 0:02:05.964 19 4
Uhrová Kristýna 0:01:11.405 4 89
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 0:01:22.748 10 23
Werner Ondřej 0:01:13.023 6 67
Žemba Adam 0:01:24.900 12 11

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013