Přihlásit
Malevil - 21.06.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:50.209 3 85
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:01:09.693 7 41
Paříková Adéla KOSMOBIKE 0:00:51.360 4 74
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:00:44.422 2 96
Thurant Linda 0:00:55.182 5 63
Tomečková Tereza 0:00:32.574 1 107
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:01:02.438 6 52
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:31.268 2 94
Křenek Marek 0:00:37.842 3 83
Malát Šimon 0:00:42.991 5 61
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:39.424 4 72
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:00:28.730 1 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dobiasova Rebeka 0:02:21.617 4 77
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:03:45.140 8 33
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:09.345 9 22
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:02:32.522 6 55
Kočová Adéla 0:04:14.376 10 11
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:29.645 5 66
Plecháčová Nikola 0:03:20.934 7 44
Schafërová Magdaléna BEKO BIKE TEAM 0:02:12.007 2 99
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:09.418 1 110
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:02:14.595 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:01:57.232 1 118
Bartoš Vojtěch 0:03:05.035 14 5
Brázda Jim 0:03:08.811 15 4
Bredler Jiří 0:02:18.339 5 74
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:23.416 6 63
Graupner Hans 0:02:52.453 12 7
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:02:17.927 4 85
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 0:03:44.688 18 1
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:02:33.237 8 41
Kříž Samuel 0:02:35.073 9 30
Močárko Lukáš 0:02:36.424 10 19
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:28.492 7 52
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:03:26.397 16 3
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:02:06.965 2 107
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:02:51.182 11 8
Vilém Štěpán 0:03:28.072 17 2
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:58.744 13 6
Werner David 0:02:17.216 3 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beránková Žofie 0:06:46.069 13 14
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:20.314 4 93
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:06:20.018 10 27
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:04:58.662 2 115
Chocholoušková Anička 0:08:04.197 24 3
Jedličková Nela 0:06:51.650 14 13
Kašparová Anna 0:08:02.883 23 4
Kimmelová Anna 0:07:13.758 19 8
Klapková Julie 0:08:07.079 25 2
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:05:09.488 3 104
Langerová Adéla 0:08:12.924 26 1
Langová Eliška 0:06:53.300 15 12
Leitermannová Ellen 0:06:25.277 11 16
Nacova Stefanija 0:08:01.568 22 5
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:52.442 6 71
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:04:52.402 1 126
Semorádová Eliška 0:06:44.435 12 15
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:07:18.881 20 7
Šmejkalová Tereza 0:07:00.513 17 10
Šubrtová Alice 0:07:10.093 18 9
Tlapáková Karolína 0:06:19.418 9 38
Viková Hanka Dukla Praha 0:05:39.558 5 82
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:06:10.014 8 49
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:05:59.911 7 60
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:06:55.791 16 11
Žišková Mia 0:07:19.227 21 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:05:57.470 20 14
Böhm Matyáš 0:05:13.086 7 67
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:06:09.748 22 12
Dušek Jakub 0:05:14.310 9 45
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:12.733 6 78
Hradecký Tomáš 0:06:27.484 28 6
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:13.863 8 56
Klausch Luis Bertsdorf SV 0:05:44.823 13 21
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:23.311 2 122
Krupa Vít 0:06:21.519 23 11
Lienert Patrik 0:04:44.473 3 111
Macoun František 0:05:53.804 16 18
Malát Marek 0:05:52.717 15 19
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:05:56.680 19 15
Miletín Matěj 0:05:47.107 14 20
Modráček Marek 0:08:24.693 33 1
Nermuť Pavel 0:06:30.342 29 5
Netík Tomáš 0:05:22.657 11 23
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:06:07.251 21 13
Pech Vilém 0:06:26.412 27 7
Pesničák Jan 0:06:51.027 30 4
Pešina Jan 0:05:55.150 18 16
Petrášek Martin 0:05:54.598 17 17
Plecháč Patrik 0:05:22.272 10 34
Purnoch Martin 0:04:55.915 4 100
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:06:22.630 25 9
Rytíř Tomáš 0:07:01.370 31 3
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:05:02.761 5 89
Suchermann Bruna 0:05:33.740 12 22
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:04:22.590 1 133
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:06:22.630 24 10
Šťastný Filip 0:07:11.712 32 2
Zeman Jakub Bicykl Team Ústí nad Labem 0:06:26.248 26 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:10:17.412 3 87
Klausch Emma 0:12:07.768 7 43
Koptová Amálka 0:12:04.903 6 54
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:35.919 1 109
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:10:07.678 2 98
Nýdrlová Nela 0:12:52.293 9 21
Pesničáková Soňa 0:12:51.369 8 32
Šindelářová Hana 0:10:18.011 4 76
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:11:54.638 5 65
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Teodor 0:11:53.114 13 8
Čermák Ondřej DUKLA 0:10:47.532 7 54
Dobias Simon 0:13:36.638 18 3
Hanyk Roman 0:12:21.654 16 5
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:28.595 17 4
Chyba Filip 0:13:44.483 19 2
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:09:43.934 3 98
Knejzlík Tomáš 0:12:04.641 15 6
Koňák Michal 0:11:49.022 12 9
Lamač Martin 0:11:22.029 11 10
Mervart Vít 0:12:03.063 14 7
Pařík Vojtěch 0:09:45.263 4 87
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:11:02.505 9 32
Pešina Jakub 0:11:03.057 10 21
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:38.983 2 109
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:09:17.568 1 120
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:10:47.885 8 43
Šubrt Maxmilián 0:13:54.614 20 1
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:10:42.924 6 65
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:10:14.094 5 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrníková Karolína 0:12:30.445 2 96
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:13:19.410 5 63
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:26.004 6 52
Jedlánková Martina 0:12:30.697 3 85
Langová Alžběta 0:15:27.502 7 41
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:12:55.054 4 74
Zemanová Kristýna 0:12:14.976 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Matyáš Jiří 0:09:52.735 6 56
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:09:08.722 1 111
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:38.004 5 67
Frank Lukáš 0:10:22.581 7 45
Horký Jakub 0:11:44.161 11 1
Hyan Jiří 0:11:16.060 10 12
Kopt Jakub 0:10:45.364 8 34
Maroul Tomáš 0:09:09.223 2 100
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:09:17.030 3 89
Šindelář Jan 0:09:19.797 4 78
Votoček Matyáš 0:10:46.458 9 23
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:16:32.979 3 86
Hartychová Nicole 0:16:48.394 5 64
Hrdličková Lucie 0:19:23.037 8 31
Křemenová Natálie 0:17:28.777 6 53
Mišoňová Magdalena 0:15:46.293 2 97
Rolencová Vanessa 0:17:42.446 7 42
Vaníčková Tereza 0:15:23.709 1 108
Vykypělová Karolína 0:16:39.925 4 75
Závodník Team Čas Pořadí Body
Ficek Jaromír 0:19:08.524 7 43
Hájek Daniel 0:20:14.313 9 21
Heteleiš Petr 0:15:47.336 5 65
Hnik Jakub 0:14:53.689 2 98
Ježek Tomáš 0:14:49.336 1 109
Jirků Martin 0:19:08.036 6 54
Komínek Luboš 0:15:06.226 3 87
Tacchi Adriano 0:20:07.306 8 32
Vykypěl Šimon 0:15:46.749 4 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Brázda Filip 0:00:44.753 15 1
Bulvas Štěpán 0:00:15.089 2 104
Dudek Jiří 0:00:32.490 12 4
Gamba Filip 0:00:25.548 10 16
Hájek Adam 0:00:24.538 8 38
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:00:23.073 6 60
Jedličková Adéla 0:00:20.107 5 71
Joklík Jakub 0:00:33.764 13 3
Mothejzík Miroslav 0:00:11.041 1 115
Procházková Martina 0:00:17.792 3 93
Rázlová Magdaléna 0:00:23.391 7 49
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 0:00:26.927 11 5
Tomeček Matěj GS Cyklo Team Jistebnice 0:00:34.343 14 2
Werner Ondřej 0:00:24.780 9 27
Žemba Adam 0:00:19.957 4 82

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013