Přihlásit
Doksy - 28.06.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hlůžková Anna 0:00:22.039 1 103
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:00:22.238 2 92
Seheverová Alexandra 0:00:27.025 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Malát Šimon 0:00:18.052 1 103
Mohaupt Vítek 0:00:24.965 3 81
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:21.476 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:41.081 4 71
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 0:03:38.776 3 82
Réblová Klára 0:03:30.785 2 93
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:02:13.957 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:02:00.492 1 111
Bredler Jonáš Kooperativa 0:02:26.290 6 56
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:14.906 3 89
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:02:13.633 2 100
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:02:18.955 4 78
Knap Miroslav 0:03:12.888 10 12
Močárko Lukáš 0:02:24.326 5 67
Roušar Filip 0:02:58.920 9 23
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:02:45.175 8 34
Vilém Štěpán 0:03:39.126 11 1
Werner David 0:02:44.518 7 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:20.483 1 111
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:05:21.540 2 100
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:05:24.646 3 89
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:16.684 7 45
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:07:12.776 10 12
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:05:47.471 5 67
Viková Hanka Dukla Praha 0:05:46.502 4 78
Vilémová Eliška 0:06:51.930 8 34
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:07:03.117 9 23
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:06:07.327 6 56
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:07:33.919 11 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Matyáš 0:05:25.981 6 57
Bruckner Filip 0:05:05.868 4 79
Hradecký Tomáš 0:06:28.061 9 24
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:26.040 7 46
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:39.476 1 112
Lienert Patrik 0:04:47.252 3 90
Macoun František 0:06:29.933 10 13
Malát Marek 0:06:27.743 8 35
Miškolci Filip 0:07:39.542 12 1
Purnoch Martin 0:05:06.968 5 68
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:06:31.084 11 2
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:04:46.513 2 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:12:02.728 1 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hanyk Roman 0:16:33.462 7 41
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:19.454 4 74
Kubín Matěj 0:14:37.439 5 63
Lamač Martin 0:13:00.682 2 96
Řepa Lukáš 0:16:12.141 6 52
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:12:27.364 1 107
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:13:38.574 3 85
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:20:56.624 3 82
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:23:54.689 4 71
Jedlánková Martina 0:19:10.578 2 93
Zemanová Kristýna 0:18:22.275 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Matyáš Jiří 0:20:15.189 6 52
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:17:57.049 2 96
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:18:50.068 3 85
Hanyk Michal 0:22:04.373 7 41
Maroul Tomáš 0:17:42.526 1 107
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:19:31.587 5 63
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:19:00.323 4 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Mišoňová Magdalena 0:25:55.024 2 93
Rolencová Vanessa 0:31:15.733 4 71
Vaníčková Tereza 0:25:01.198 1 104
Vernerová Klára 0:26:33.513 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Holpuch Tomáš 0:25:51.695 4 73
Ježek Tomáš 0:24:33.833 1 106
Komínek Luboš 0:25:09.652 2 95
Peterka Zdeněk 0:25:26.810 3 84
Petr Martin 0:29:22.007 5 62
Řepa Václav 0:39:01.701 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:00:24.613 1 112
Gamba Filip 0:00:34.005 5 68
Hájek Vítek 0:00:41.097 9 24
Hána Václav 0:01:09.519 12 1
Hlůžková Denisa 0:00:38.194 8 35
Klaban Adam 0:00:41.294 10 13
Knap Šimon 0:00:33.972 4 79
Procházková Martina 0:00:29.230 2 101
Rébl Ondřej 0:01:00.031 11 2
Vernerová Klára 0:00:34.178 6 57
Werner Ondřej 0:00:31.641 3 90
Žemba Adam 0:00:35.015 7 46

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013