Přihlásit
Mladá Boleslav - 30.08.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:30.978 4 72
Čižinská Emma IVAR 0:02:55.067 1 105
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:03:08.124 2 94
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:03:11.783 3 83
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:34.346 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bouška Jiří 0:03:48.732 5 64
Čižinský David Krnsko 0:03:51.264 6 53
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:56.572 3 86
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:27.295 1 108
Juroška Denis Mladá Boleslav 0:06:07.052 8 31
Malát Šimon 0:03:07.106 4 75
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:04:00.944 7 42
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:02:29.053 2 97
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černíková Klára 0:05:14.291 9 22
Grohová Lucie 0:03:26.825 1 110
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:03:50.298 4 77
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:10.001 10 11
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:03:58.247 7 44
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:57.407 6 55
Nosková Marcela 0:04:05.607 8 33
Schafërová Magdaléna BEKO BIKE TEAM 0:03:53.740 5 66
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:28.459 2 99
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:03:34.068 3 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Jonáš Kooperativa 0:03:56.159 6 65
Černý Jan 0:05:01.908 11 10
Dubeš Daniel 0:05:32.115 17 4
Egrt Jan 0:05:18.788 14 7
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:59.293 8 43
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:03:52.217 5 76
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:03:48.642 3 98
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:03:38.203 1 120
Kroupa Martin 0:05:31.809 16 5
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:05:30.132 15 6
Mindl Marek 0:03:56.807 7 54
Močárko Lukáš 0:05:13.399 13 8
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:07:44.042 19 2
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:03:50.468 4 87
Stránský Ondřej STPA 0:05:12.388 12 9
Šimíček Jaromír 0:08:18.848 20 1
Uhlík Michal STPA 0:04:15.791 9 32
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:04:27.626 10 21
Vilém Štěpán 0:05:34.887 18 3
Werner David 0:03:47.713 2 109
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:06:45.787 4 86
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:08:12.366 15 5
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:07:54.220 11 9
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:06:10.788 1 119
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:06:35.221 3 97
Kramešová Marie 0:06:54.353 5 75
Kunčíková Ella Bike klub Spindl 0:08:05.678 12 8
Mindlová Veronika 0:07:49.663 9 31
Nováková Daniela TJ AŠ Ml. Boleslav 0:07:46.313 8 42
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:52.613 10 20
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:06:20.141 2 108
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:48.141 17 3
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:09:33.169 19 1
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:07:28.015 6 64
Viková Hanka Dukla Praha 0:07:29.862 7 53
Vilémová Eliška 0:08:07.628 13 7
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:09:19.895 18 2
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:08:08.344 14 6
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:08:16.387 16 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:07:41.112 14 8
Böhm Matyáš 0:06:02.451 5 77
Bruckner Filip 0:05:53.009 4 88
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:07:46.678 15 7
Dušek Jakub 0:07:10.422 11 11
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:07.742 7 55
Hoferek Jan 0:09:18.717 21 1
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:07:21.694 13 9
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:07:06.956 10 22
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:05:48.393 2 110
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 0:07:18.209 12 10
Lienert Patrik 0:05:49.609 3 99
Malát Marek 0:07:46.795 16 6
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:07:49.771 17 5
Petrášek Martin 0:08:11.642 18 4
Pozan Ivo 0:08:34.371 20 2
Prokeš Jan 0:06:48.497 9 33
Purnoch Martin 0:06:08.359 8 44
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:06:06.051 6 66
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:05:32.541 1 121
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:08:18.795 19 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:09:46.572 5 64
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:09:03.816 1 108
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:10:38.550 6 53
Krinwaldová Lucie 0:12:36.295 8 31
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:14.991 2 97
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:09:45.584 4 75
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 0:09:25.630 3 86
Šindelářová Hana 0:11:30.527 7 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:11:25.132 12 8
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:15:37.848 19 1
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 0:15:12.270 18 2
Egrt František 0:12:11.175 14 6
Groh Daniel 0:09:49.410 7 53
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:41.171 13 7
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:09:12.577 4 86
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 0:09:41.808 5 75
Lamač Martin 0:11:06.732 11 9
Müller Mirek 0:10:21.476 9 31
Nosek František BAKAKO Nová Paka 0:13:03.722 15 5
Novák Lukáš 0:13:56.268 16 4
Pařík Vojtěch 0:09:02.488 2 108
Prokeš Martin 0:14:47.787 17 3
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:56.823 1 119
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:09:12.086 3 97
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:10:16.122 8 42
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:09:48.546 6 64
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:10:48.332 10 20
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Lucie 0:14:34.157 4 73
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:39.159 5 62
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:37.668 6 51
Jedlánková Martina 0:14:15.412 2 95
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:14:30.496 3 84
Zemanová Kristýna 0:14:10.693 1 106
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Matyáš Jiří 0:14:31.773 5 62
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:14:15.354 3 84
Maroul Tomáš 0:13:30.973 1 106
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:14:25.949 4 73
Šindelář Jan 0:15:12.004 6 51
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:05.659 2 95
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hartychová Nicole 0:14:28.234 3 83
Mišoňová Magdalena 0:14:16.468 2 94
Tichá Michaela 0:18:19.023 5 61
Vaníčková Tereza 0:13:50.191 1 105
Vykypělová Karolína 0:16:36.935 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Heteleiš Petr 0:18:20.868 5 62
Hladík Josef 0:15:40.820 2 95
Hnik Jakub 0:16:38.454 3 84
Ježek Tomáš 0:15:34.016 1 106
Komínek Luboš 0:17:15.141 4 73
Vykypěl Šimon 0:18:50.600 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Eliáš Sokol Malá Skála 0:01:01.455 10 14
Bulvas Štěpán 0:00:32.934 1 113
Černá Ester 0:00:48.688 7 47
Čižinská Mia MAD World Racing 0:01:05.271 12 2
Gamba Filip 0:00:42.756 4 80
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:01:03.908 11 3
Kunčíková Magdalena Spartak Vrchlabi 0:00:41.810 3 91
Nosek Ondřej 0:00:47.701 6 58
Procházka Adam 0:01:19.777 13 1
Procházková Martina 0:00:40.934 2 102
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:49.520 8 36
Werner Ondřej 0:00:45.819 5 69
Žemba Adam 0:00:54.741 9 25

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013