Přihlásit
Stráž pod Ralskem - 20.09.2014
Závodník Team Čas Pořadí Body
Endrychová Veronika 0:01:20.962 4 142
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:00:48.847 1 205
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:19.043 3 163
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:03:01.681 5 121
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:50.353 2 184
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:00:44.679 2 185
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:36.903 6 101
Malát Šimon 0:00:59.476 4 143
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:00:39.064 1 206
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:00:51.049 3 164
Werner Ondřej 0:00:59.894 5 122
Závodník Team Čas Pořadí Body
Grohová Lucie 0:02:01.385 1 207
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:02:10.075 3 165
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:29.705 6 102
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:32.977 7 81
Schafërová Magdaléna BEKO BIKE TEAM 0:02:22.788 5 123
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:09.035 2 186
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:02:14.419 4 144
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bursa Marek LIBEREC 0:02:20.905 5 131
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:59.737 2 194
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:02:13.410 4 152
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:02:03.816 3 173
Chloupek Jan 0:04:09.733 15 1
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:01:59.084 1 215
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:02:44.090 12 4
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:03:19.742 14 2
Močárko Lukáš 0:02:21.580 6 110
Roušar Filip 0:02:38.343 11 5
Stránský Ondřej STPA 0:02:31.785 8 68
Uhlík Michal STPA 0:02:28.880 7 89
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:02:32.643 9 47
Vilém Štěpán 0:02:49.271 13 3
Werner David 0:02:34.806 10 26
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:04:31.077 2 190
Kimmelová Anna 0:06:50.653 10 22
Langová Eliška 0:07:01.325 11 1
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:04:22.880 1 211
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:06:40.907 9 43
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:05:01.852 3 169
Viková Hanka Dukla Praha 0:05:31.910 4 148
Vilémová Eliška 0:05:58.848 7 85
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:06:25.651 8 64
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:05:40.667 5 127
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:05:52.749 6 106
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Matyáš 0:05:37.851 3 173
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:07:07.315 9 47
Endrych Matěj DUKLA Liberec 0:09:15.217 15 1
Fejt Jan 0:07:35.132 14 2
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:40.580 4 152
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:06:41.261 6 110
Hradecký Tomáš 0:07:00.340 8 68
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:43.629 5 131
Král Daniel 0:07:15.379 12 4
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:05:03.063 1 215
Macoun František 0:07:33.068 13 3
Malát Marek 0:07:09.762 10 26
Petrášek Martin 0:06:53.364 7 89
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:05:06.256 2 194
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:07:10.111 11 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:09:41.025 3 163
Fejtová Jitka 0:14:41.335 5 121
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:08:35.791 1 205
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:11:39.809 4 142
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:51.554 2 184
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Teodor 0:10:26.410 6 104
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:41.574 7 83
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:08:16.633 2 188
Král David 0:13:39.621 9 41
Lamač Martin 0:12:10.598 8 62
Pařík Vojtěch 0:08:34.048 3 167
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:08.439 1 209
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:09:06.559 4 146
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:09:43.775 5 125
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:17:33.576 3 163
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:24:34.927 5 121
Jedlánková Martina 0:15:25.251 2 184
Langová Alžběta 0:23:03.851 4 142
Zemanová Kristýna 0:15:18.246 1 205
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:14:40.474 2 186
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:36.773 5 123
Mareš Jiří 0:20:17.625 6 102
Maroul Tomáš 0:14:25.692 1 207
Řezníček David 0:20:43.302 7 81
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:47.666 4 144
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:05.397 3 165
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hartychová Nicole 0:19:15.233 4 142
Mišoňová Magdalena 0:18:23.242 2 184
Rolencová Vanessa 0:23:20.865 5 121
Vaníčková Tereza 0:18:05.589 1 205
Vernerová Klára 0:19:10.661 3 163
Závodník Team Čas Pořadí Body
Ježek Tomáš 0:17:53.955 1 201
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:00:40.716 1 206
Cedrych Tomáš 0:01:13.776 5 122
Dědina Jiří 0:01:22.352 6 101
Gamba Filip 0:00:45.813 2 185
Procházková Martina 0:00:48.666 3 164
Žemba Adam 0:00:58.262 4 143

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013