Přihlásit
Turnov - 25.04.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Jehličková Anežka Spifit Liberec 0:01:34.332 3 82
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:15.666 4 71
Procházková Martina 0:01:04.947 1 104
Ulrich Gwyneth Kate 0:01:06.621 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Isach Tomáš 0:00:39.594 1 103
Stromský Ondřej 0:00:44.490 2 92
Verner Sebastian VERNERPORC 0:00:49.613 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:55.334 2 96
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:29.402 1 107
Krtičková Johana 0:05:07.997 5 63
Lamačová Julie 0:02:56.434 3 85
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:23.858 6 52
Tužová Antonie 0:05:46.576 7 41
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:49.028 4 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:02:38.666 7 57
Bursa Marek LIBEREC 0:02:59.756 13 11
Čapek Bartoloměj 0:03:23.788 18 6
Galandr Ondřej 0:03:33.778 20 4
Hladík Matyáš 0:05:18.826 22 2
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:02:39.842 8 46
Kocsis Matyáš 0:03:19.685 17 7
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:02:14.912 2 112
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:02:26.979 3 101
Kvapil David ABT Rohozec 0:03:11.256 16 8
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:02:44.503 9 35
Lebeda David 0:05:29.149 23 1
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:08.370 1 123
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:02:54.516 12 12
Roušar Filip 0:02:37.748 6 68
Starý Maxmilián 0:03:02.352 14 10
Stránský Ondřej STPA 0:02:36.554 5 79
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:03:04.277 15 9
Tuž Miroslav 0:04:03.389 21 3
Ulrich Matyáš 0:02:49.163 10 24
Vilém Štěpán 0:02:53.798 11 13
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:35.825 4 90
Werner Ondřej 0:03:29.312 19 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bursová Adina 0:04:24.462 10 20
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:04:12.507 9 31
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 0:03:48.154 3 97
Galandrová Tereza 0:04:11.823 7 53
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:03:50.022 4 86
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:04:42.455 12 8
Kimmelová Anna 0:05:00.732 17 3
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:04:46.577 14 6
Krtičková Eliška 0:04:52.823 16 4
Kuchařová Evelína 0:04:49.052 15 5
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:44.887 13 7
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:45.625 2 108
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:03:53.997 5 75
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:04:30.449 11 9
Talajová Nela 0:05:23.505 19 1
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:12.270 8 42
Viková Hanka Dukla Praha 0:03:38.779 1 119
Vlková Lucie 0:05:20.015 18 2
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:04:01.828 6 64
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:37.290 3 100
Bredler Jonáš Kooperativa 0:04:36.707 17 6
Černý Marek 0:05:09.835 21 2
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:03:40.169 4 89
Drahoňovský Tomáš 0:04:39.683 19 4
Hadrava Antonín 0:03:54.013 8 45
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:03:49.826 7 56
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:04:10.714 12 11
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:03:36.057 2 111
Hradecký Tomáš 0:04:09.135 11 12
Hynek Matěj 0:03:45.638 6 67
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:03:57.792 9 34
Kracík František 0:05:22.432 22 1
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:04:07.450 10 23
Palkovič Matěj 0:04:32.806 16 7
Skrbek Vladimír 0:04:21.981 15 8
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:03:22.810 1 122
Stromský Vít 0:03:42.931 5 78
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:04:19.744 13 10
Vaněk Jakub Obklady Vaněk 0:04:39.361 18 5
Vašíček Adam KSM hrádek 0:04:45.717 20 3
Werner David 0:04:21.282 14 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:05:01.323 1 109
Kareisová Jana 0:05:09.562 2 98
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:05:16.161 3 87
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:05:17.076 4 76
Racková Nikola 0:05:18.305 5 65
Vilémová Eliška 0:07:11.783 9 21
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:05:46.053 6 54
Volejníková Natalie Beko Bike 0:06:06.238 8 32
Volejníková Nikola Beko Bike 0:06:05.016 7 43
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:04:51.917 4 83
Böhm Matyáš 0:05:04.209 7 50
Čapek Otakar 0:05:57.057 11 6
Čapek Theodor 0:06:27.151 15 2
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:06:07.375 12 5
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 0:05:52.233 10 17
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:06:29.440 16 1
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:19.193 9 28
Hynek Jonáš 0:05:03.585 6 61
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:48.144 3 94
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:07.614 8 39
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:30.717 1 116
Lamač Adam Jaroslav 0:06:22.813 14 3
Petrášek Martin 0:06:13.521 13 4
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:04:35.280 2 105
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:04:55.689 5 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 0:12:32.512 1 104
Drbohlavová Eliška 0:13:56.054 3 82
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:14:31.540 4 71
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:12:53.394 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:32.998 1 107
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:15:40.426 7 41
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:13:48.426 3 85
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:14:27.978 5 63
Tomín Adam 0:15:39.626 6 52
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:12:54.799 2 96
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:13:48.741 4 74
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hartychová Nicole 0:17:49.235 3 83
Jedlánková Martina 0:19:01.114 4 72
Mišoňová Magdalena 0:17:08.551 1 105
Rysulová Marie 0:20:35.968 5 61
Vernerová Klára 0:17:35.987 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blaho Ladislav 0:22:49.199 7 41
Bredler Matyáš Jiří 0:17:23.935 1 107
Komínek Luboš 0:18:21.703 3 85
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:21:11.628 4 74
Španihel Samuel 0:22:47.790 6 52
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:25.207 2 96
Zikeš Ondřej 0:22:08.504 5 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bartoš Antonín 0:01:04.649 4 79
Bulvasová Izabela 0:02:24.214 7 46
Černá Ester 0:00:59.161 2 101
Gamba Filip 0:00:56.509 1 112
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:01:05.996 5 68
Lebeda Adam 0:03:29.187 10 13
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 0:03:42.228 11 2
Mertelík Kryštof CK 1967 Česká Kamenice 0:02:52.384 8 35
Stará Alžběta 0:03:25.825 9 24
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:59.858 3 90
Verner Barnabáš VERNERPORC 0:03:46.338 12 1
Walterová Aneta 0:01:08.012 6 57

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013