Přihlásit
Beckov - 24.05.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hoffelnerová Nikola 0:00:52.344 4 72
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:00:45.091 1 105
Procházková Martina 0:00:51.444 3 83
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:49.439 2 94
Walterová Aneta 0:00:56.776 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:50.047 3 81
Isach Tomáš 0:00:40.540 1 103
Stromský Ondřej 0:00:42.268 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:22.289 7 42
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 0:02:26.371 1 108
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:14.448 6 53
Kačalová Barbora 0:03:30.130 8 31
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:02:48.035 2 97
Rothová Nelly 0:03:02.069 4 75
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 0:03:08.259 5 64
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:52.135 3 86
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:02:41.844 5 71
Galandr Ondřej 0:03:11.586 13 3
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:59.621 10 16
Herman Maxim 0:03:30.478 15 1
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:55.303 9 27
Kocsis Matyáš 0:03:13.095 14 2
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:02:26.101 2 104
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:02:49.138 7 49
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:02:25.324 1 115
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:02:40.145 4 82
Starý Maxmilián 0:03:05.854 12 4
Strakatý Šimon DUKLA Praha 0:02:45.913 6 60
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:02.456 11 5
Ulrich Matyáš 0:02:52.672 8 38
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:38.184 3 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Broučková Kateřina J&R team 0:06:45.479 13 2
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:05:26.305 8 37
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:05:05.566 5 70
Galandrová Tereza 0:05:23.964 7 48
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:06:47.108 14 1
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 0:04:41.721 1 114
Kuchařová Evelína 0:06:09.407 11 4
Nováková Daniela TJ AŠ Ml. Boleslav 0:05:03.376 4 81
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:58.097 3 92
Strakatá Vendula DUKLA Praha 0:05:53.795 10 15
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:05:21.142 6 59
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:06:38.906 12 3
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:36.802 9 26
Viková Hanka Dukla Praha 0:04:42.812 2 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:05:16.509 6 64
Černý Marek 0:06:20.651 19 1
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:17.590 7 53
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:04:59.992 4 86
Hadrava Antonín 0:05:28.334 9 31
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:57.352 3 97
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:05:22.962 8 42
Hynek Matěj 0:05:32.846 13 7
Jandus Martin 0:05:58.754 17 3
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:05:06.578 5 75
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:04:54.262 1 119
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:05:29.505 10 20
Miňovský Petr IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:06:17.141 18 2
Naňka Jakub 0:05:57.881 16 4
Roth Richard 0:05:31.884 12 8
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:04:54.381 2 108
Stromský Vít 0:05:37.107 14 6
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:05:53.189 15 5
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:30.373 11 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:06:48.915 1 104
Košnářová Kamila Ráj kol Kladno 0:07:41.006 3 82
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:07:09.215 2 93
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:08:03.262 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cingroš Filip BSK RACING 0:08:04.972 12 9
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:08:08.533 13 8
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:08:55.331 19 2
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:06:41.866 4 87
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:08:21.337 15 6
Hynek Jonáš 0:07:01.485 7 54
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:42.807 5 76
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:07:40.158 9 32
Klus Jan 0:08:41.729 18 3
Kniha Petr EXPRESCZ TUFO TEAM Kolín 0:07:48.033 10 21
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:05:59.960 2 109
Miňovský Prokop IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:06:54.460 6 65
Novotný Jan BSK racing 0:08:25.203 16 5
Peterka Jan 0:08:40.470 17 4
Petrášek Martin 0:09:04.555 20 1
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:05:59.739 1 120
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 0:07:14.264 8 43
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:06:32.029 3 98
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 0:07:57.264 11 10
Štěpán Daniel BSK RACING 0:08:14.935 14 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Drbohlavová Eliška 0:12:50.661 5 66
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:14:41.826 8 33
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:10:56.209 2 99
Jandusová Anna 0:22:25.778 10 11
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:14:50.487 9 22
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:12:00.795 3 88
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:10:51.029 1 110
Suchá Kateřina 0:14:10.542 7 44
Teršl Anna 0:12:22.050 4 77
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:13:45.317 6 55
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:09.860 1 104
Hořánek Jan 0:16:27.419 3 82
Kosnar Jan BSK RACING 0:17:41.007 4 71
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:11:17.225 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 0:14:46.612 2 93
Klímová Natálie Sokol Veltěž 0:16:13.346 3 82
Mišoňová Magdalena 0:14:10.409 1 104
Tichá Michaela 0:16:31.026 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blaho Ladislav 0:17:43.829 5 63
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:18:48.901 6 52
Prchlík Kryštof 0:19:01.970 7 41
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:16:34.744 4 74
Zajac Filip 0:15:42.198 2 96
Zikeš Ondřej 0:16:28.705 3 85
Žemlička Vojtěch 0:15:41.668 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvasová Izabela 0:01:27.802 10 15
Černá Ester 0:00:50.779 1 114
Černý Oskar 0:01:45.007 12 3
Gamba Filip 0:00:53.264 4 81
Hermanová Agnes 0:01:46.204 13 2
Chadima David 0:01:26.381 9 26
Isachová Isabela 0:01:51.322 14 1
Kačala Jakub 0:01:07.682 7 48
Pohořelá Anežka 0:01:30.581 11 4
Trečková Šárka 0:01:09.253 8 37
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:51.164 3 92
Vašíček Robin Moto bike team 0:00:51.098 2 103
Walterová Aneta 0:00:57.837 5 70
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:00.601 6 59

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013