Přihlásit
Doksy - 14.06.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:00:40.018 4 72
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:00:35.587 3 83
Procházková Martina 0:00:34.617 2 94
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:32.041 1 105
Walterová Aneta 0:00:53.166 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:16.923 3 81
Isach Tomáš 0:01:12.754 1 103
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:13.384 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:49.290 7 43
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:04:06.321 2 98
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:47.014 6 54
Jarošová Emílie 0:03:59.590 1 109
Karasová Alice 0:04:30.970 3 87
Kleinová Adriana 0:04:54.089 8 32
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:04:43.417 5 65
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:05:02.271 9 21
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:31.093 4 76
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:03:43.456 17 4
Bursa Marek LIBEREC 0:02:48.625 2 109
Cyprián Ondra 0:04:26.901 20 1
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:38.795 16 5
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:03:29.856 8 43
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:25.188 7 54
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:03:33.863 12 9
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:03:37.313 15 6
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:02:55.825 5 76
Kvapil David ABT Rohozec 0:03:43.989 18 3
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:03:35.699 14 7
Mohaupt Vítek 0:04:26.221 19 2
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:36.737 1 120
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:03:24.414 6 65
Sárközi Petr Bicykl Team Ústí n. L. 0:03:32.541 10 21
Starý Maxmilián 0:03:32.123 9 32
Stránský Ondřej STPA 0:02:52.346 3 98
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:35.078 13 8
Ulrich Matyáš 0:03:33.320 11 10
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:55.556 4 87
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bursová Adina 0:08:22.146 11 2
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:07:07.792 6 57
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:06:58.481 4 79
Grohová Lucie 0:06:42.100 2 101
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:08:01.476 10 13
Kuchařová Evelína 0:08:49.361 12 1
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:57.818 3 90
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:07:04.761 5 68
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:07:57.184 9 24
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:24.527 8 35
Viková Hanka Dukla Praha 0:06:27.009 1 112
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:07:23.132 7 46
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:46.418 7 56
Černý Marek 0:08:40.788 18 5
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:06:02.937 3 100
Dörnar Jakub 0:12:48.177 21 2
Dvořák Štěpán 0:09:54.770 19 4
Hadrava Antonín 0:07:36.797 13 10
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:30.325 1 122
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:07:01.440 10 23
Hynek Matěj 0:06:57.288 8 45
Jaroš Nikola 0:06:24.678 5 78
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:06:57.554 9 34
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:06:13.807 4 89
Kanive Matyáš 0:11:05.479 20 3
Karásek Vojtěch Turnov 0:06:35.548 6 67
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:08:30.590 16 7
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:07:21.170 11 12
Roth Richard 0:07:45.986 14 9
Skrbek Vladimír 0:07:24.442 12 11
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:05:52.066 2 111
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:07:56.577 15 8
Šourek Jan 0:13:00.417 22 1
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:08:31.528 17 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cypriánová Pavla 0:18:56.116 7 41
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:11:05.297 1 107
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:12:15.328 2 96
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:12:56.127 3 85
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:13:24.776 4 74
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:13:41.285 5 63
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:14:33.593 6 52
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Matyáš 0:12:12.935 6 58
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:14:25.494 10 14
Groh Daniel 0:09:21.488 1 113
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:12:23.357 7 47
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:15:34.040 12 2
Hynek Jonáš 0:11:02.721 4 80
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:18.371 5 69
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:12:51.055 9 25
Kniha Petr EXPRESCZ TUFO TEAM Kolín 0:12:23.912 8 36
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:10:10.080 2 102
Petrášek Martin 0:15:06.447 11 3
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:10:21.790 3 91
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:17:32.584 13 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:20:39.247 1 102
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:21:47.538 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:16:41.019 1 101

Prázdná kategorie

Závodník Team Čas Pořadí Body
Musil Michal 0:24:06.915 4 71
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:20:29.257 1 104
Sulek Dominik 0:23:42.186 3 82
Zikeš Ondřej 0:21:01.407 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvasová Izabela 0:00:59.404 8 33
Černá Ester 0:00:36.880 3 88
Gamba Filip 0:00:31.312 1 110
Isachová Isabela 0:01:44.211 9 22
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:53.123 10 11
Knoblochová Kristýna 0:00:51.871 7 44
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:35.182 2 99
Vobrová Lola MAGIC BIKE TEAM 0:00:49.329 6 55
Walterová Aneta 0:00:40.310 4 77
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:49.100 5 66

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013