Přihlásit
Malevil - 20.06.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burešová Pavla Fincentrum 0:01:28.009 4 73
Jedličková Adéla 0:01:32.406 5 62
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:01:59.719 6 51
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:01:16.330 1 106
Procházková Martina 0:01:20.595 3 84
Walterová Aneta 0:01:17.310 2 95
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:04.061 3 81
Isach Tomáš 0:01:15.987 1 103
Nováček Jan Bořivoj 0:01:32.984 2 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:23.988 3 86
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:03:01.633 1 108
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:28.484 4 75
Klapková Adéla 0:04:00.261 7 42
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:03:54.511 6 53
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:43.797 8 31
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:03:32.856 5 64
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:21.727 2 97
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:03:18.875 12 13
Bulvas Štěpán 0:03:14.449 8 47
Bureš Lukáš Fincentrum 0:02:59.297 6 69
Bursa Marek LIBEREC 0:02:50.204 5 80
Cyprián Ondra 0:04:00.182 22 3
Galandr Ondřej 0:04:04.169 23 2
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:14.612 9 36
Hanzal Šíma 0:03:05.292 7 58
Hataš Tomáš Rohozec amulet team 0:03:41.908 21 4
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 0:03:36.819 17 8
Chloupek Jan 0:04:19.226 24 1
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:02:47.509 3 102
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:03:31.322 15 10
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:03:32.392 16 9
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:03:15.738 10 25
Kvapil David ABT Rohozec 0:03:37.798 18 7
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:03:31.215 14 11
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:35.884 1 124
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:03:18.666 11 14
Starý Maxmilián 0:03:27.927 13 12
Stránský Ondřej STPA 0:02:48.116 4 91
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:03:40.918 20 5
Vilém Štěpán 0:03:39.519 19 6
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:40.376 2 113
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:06:14.353 13 5
Buláková Nikolka 0:08:40.425 17 1
Bursová Adina 0:05:39.072 9 29
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:04:55.170 5 73
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 0:04:40.587 3 95
Galandrová Tereza 0:05:20.520 7 51
Hanzalová Šárka 0:06:12.133 12 6
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:05:39.421 10 18
Klapková Julie 0:06:33.245 15 3
Kuchařová Evelína 0:06:19.098 14 4
Orlová Dana 0:08:36.789 16 2
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:00.976 11 7
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:40.081 2 106
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:04:52.681 4 84
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:05:29.059 8 40
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:10.637 6 62
Viková Hanka Dukla Praha 0:04:28.144 1 117
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:05:46.134 16 7
Brázda Jim 0:06:15.377 20 3
Černý Marek 0:05:59.571 19 4
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:05:00.994 6 67
Dvořák Štěpán 0:07:10.773 22 1
Hadrava Antonín 0:05:23.493 11 12
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:28.820 2 111
Hanuš František POCTA 0:04:30.209 3 100
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:05:42.432 14 9
Hynek Matěj 0:04:35.946 5 78
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:04:33.752 4 89
Lachman Lukáš 0:05:54.528 18 5
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:05:01.870 7 56
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:05:47.485 17 6
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:05:08.046 8 45
Saska Lukáš 0:05:17.382 10 23
Skočdopole Jan 0:05:23.871 12 11
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:04:05.874 1 122
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:05:26.982 13 10
Trojan Vojtěch Turbosnails 0:05:17.018 9 34
Vašíček Adam KSM hrádek 0:05:43.393 15 8
Záloha Vojtěch 0:06:25.546 21 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:09:36.416 1 108
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:09:46.519 2 97
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:09:57.957 3 86
Trojanová Marie 0:11:51.387 7 42
Voháňková Kristýna 0:13:01.900 8 31
Volejníková Natalie Beko Bike 0:10:52.541 5 64
Volejníková Nikola Beko Bike 0:10:34.947 4 75
Zálohová Adéla 0:11:50.942 6 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermák Jan KC Kooperativa 0:13:33.349 13 1
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:10:31.440 9 25
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:11:59.701 12 2
Hanzal Kryštof 0:09:53.016 5 69
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:59.459 7 47
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:11:18.241 10 14
Hynek Jonáš 0:09:03.704 3 91
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:45.041 4 80
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:09:58.639 6 58
Knejzlík Tomáš 0:09:59.889 8 36
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:08:34.487 2 102
Petrášek Martin 0:11:46.957 11 3
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:08:27.325 1 113
Závodník Team Čas Pořadí Body
Drbohlavová Eliška 0:16:06.269 1 103
Teršl Anna 0:16:17.995 2 92
Ziková Kristýna 0:17:58.015 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:39.590 1 104
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:16:59.136 4 71
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:15:11.391 3 82
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:15:00.837 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Tymešová Anna 0:18:22.133 1 102
Walterová Veronika 0:22:02.925 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:16:38.754 3 82
Musil Michal 0:16:47.100 4 71
Sulek Dominik 0:15:45.069 1 104
Záloha Lukáš 0:16:08.814 2 93
Závodník Team Čas Pořadí Body
Brázda Filip 0:02:12.056 8 33
Bulvasová Izabela 0:02:54.042 9 22
Černá Ester 0:01:44.970 3 88
Gamba Filip 0:01:22.522 1 110
Isachová Isabela 0:03:10.028 10 11
Lichtenberk František 0:02:03.147 7 44
Oppová Eliška 0:01:50.869 6 55
Vobrová Lola MAGIC BIKE TEAM 0:01:46.321 4 77
Walterová Aneta 0:01:33.522 2 99
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:01:47.671 5 66

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013