Přihlásit
Beckov - 04.05.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 0:00:38 1 103
Červenková Adélka 0:01:02 2 72
Wiesnerová Aneta 0:01:04 3 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Červenka Matyáš 0:00:36 1 112
Dobrý Radim 0:01:10 8 20
Klus Štěpán 0:01:27 11 2
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:00:43 2 81
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:00:50 4 49
Pelikán Martin 0:00:47 3 60
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:58 6 32
Smrček David 0:01:10 9 14
Stanislav Jan 0:01:21 10 8
Šimůnek Petr 0:03:20 12 1
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 0:00:51 5 38
Vojtěch Tomáš 0:01:03 7 26
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradnová Magdaléna 0:03:29 6 32
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:03:52 9 14
Janatová Zdeňka 0:02:59 2 81
Jankovská Ema 0:02:37 1 112
Jindráková Eliška 0:03:46 8 20
Kuchařová Evelína 0:04:13 12 1
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:00 10 8
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:12 3 60
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:26 4 49
Tůmová Martina 0:03:34 7 26
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:03:26 5 38
Wiesnerová Klára 0:04:04 11 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradna Vítek 0:03:41 10 16
Dušek Jakub 0:03:38 8 28
Fikrle Antonín 0:05:24 19 2
Fridrich Matěj 0:03:26 6 40
Hübner Richard 0:03:05 3 68
Jandus Martin 0:03:12 4 57
Kazda Vít 0:04:01 12 9
Klečák Matěj 0:04:16 14 7
Kopecký Martin 0:04:53 18 3
Křemen Denis 0:03:40 9 22
Kříž Samuel 0:04:52 17 4
Lubas Jan 0:02:58 2 89
Marek Pavel 0:04:28 15 6
Pazyna Matyáš 0:03:22 5 46
Roth Richard 0:04:29 16 5
Sedláček Jakub 0:03:36 7 34
Štencl Vojtěch 0:04:12 13 8
Tůma Vojtěch 0:02:39 1 120
Vojtěch Lukáš 0:03:59 11 10
Záloha Vojtěch 0:05:26 20 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:06:32 8 19
Červenková Amélie 0:08:22 10 7
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:04:55 2 80
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:06:22 7 25
Krinwaldová Lucie 0:06:16 6 31
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:05:27 3 59
Langová Eliška 0:09:03 11 1
Petráková Natálie 0:05:49 4 48
Tůmová Aneta 0:06:10 5 37
Tůmová Lucie 0:04:54 1 111
Zálohová Adéla 0:07:42 9 13
Závodník Team Čas Pořadí Body
Babáček Martin 0:09:48 11 7
Böhm Matyáš 0:06:37 3 65
Cuc Petr 0:06:41 4 54
Čermák Ondřej DUKLA 0:08:12 7 31
Hynek Tesař 0:11:42 13 5
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:47 1 117
Klus Jan 0:12:16 15 3
Kopecký Lukáš 0:10:16 12 6
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:06:45 5 43
Kuchař Ondřej 0:12:17 16 2
Miňovský Prokop IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:09:18 10 13
Pěkný Mikuláš 0:12:51 17 1
Pelikán Václav 0:07:21 6 37
Smrček Tomáš 0:08:46 9 19
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:06:36 2 86
Špiruda Oliver 0:12:16 14 4
Štencl Ondřej 0:08:27 8 25
Závodník Team Čas Pořadí Body
Babáčková Michaela 0:13:01 10 11
Cucová Tereza 0:12:40 9 17
Červenková Vanessa 0:15:16 13 3
Hajníková Šárka 0:13:21 11 5
Hejhalová Dagmar 0:07:58 3 63
Jandusová Anna 0:12:39 8 23
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:51 1 115
Langová Alžběta 0:10:24 6 35
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:08:47 4 52
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:09:08 5 41
Olšovská Alžběta 0:16:43 14 2
Olšovská Viktorie 0:19:48 15 1
Šindelářová Hana 0:13:27 12 4
Tichá Simona SOKOL Veltěž 0:12:11 7 29
Zemanová Kristýna 0:07:52 2 84
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bečka Miloslav 0:10:53 10 13
Biskup Petr 0:11:27 15 3
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:28 6 37
Hanyk Roman 0:12:13 17 1
Horyna Matěj 0:08:46 7 31
Jankovský Tomáš 0:08:28 5 43
Kuchař Matěj 0:11:24 13 5
Pařík Vojtěch 0:09:18 8 25
Pěkný Hynek 0:12:11 16 2
Philipp Karel 0:11:23 12 6
Planeta Daniel 0:09:57 9 19
Samec Michal 0:07:56 2 86
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:07:46 1 117
Šindelář Jan 0:08:02 3 65
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 0:11:27 14 4
Votoček Matyáš 0:10:53 11 7
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:08:25 4 54
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 0:23:49 6 28
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:16:54 2 77
Jedlánková Martina 0:18:44 5 34
Křemenová Natálie 0:17:17 3 56
Mišoňová Magdalena 0:15:54 1 108
Švarcová Kristina 0:27:16 7 22
Tichá Michaela 0:28:00 8 16
Vernerová Klára 0:17:56 4 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:29 2 78
Hanyk Michal 0:22:25 8 17
Jandus Jakub 0:20:27 6 29
Kordač Martin 0:17:46 4 46
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:51 1 109
Uher Martin 0:21:56 7 23
Vykypěl Matouš 0:17:21 3 57
Vykypěl Šimon 0:17:51 5 35
Záloha Lukáš 0:25:03 9 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:20:54 6 28
Kubátová Dominika 0:15:34 2 77
Podskalská Anna 0:14:55 1 108
Polanská Kristýna 0:18:42 5 34
Rolencová Vanessa 0:21:08 7 22
Ungermanová Elizabeth 0:18:34 4 45
Vaníčková Tereza 0:15:53 3 56
Vykypělová Karolína 0:21:46 8 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrník Matěj 0:13:34 1 105
Beneš Radek 0:17:38 4 42
Frnka Matěj 0:17:44 5 31
Kdýr Matěj 0:15:35 2 74
Tvrz Matěj 0:16:16 3 53

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013