Přihlásit
Mladá Boleslav - 29.08.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinská Mia 0:11:53.618 3 84
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:11:58.956 4 73
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:11:25.641 1 106
Procházková Martina 0:11:38.837 2 95
Ulrich Gwyneth Kate 0:12:03.254 5 62
Walterová Aneta 0:13:45.768 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinský David Krnsko 0:02:14.215 1 104
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:34.685 4 71
Isach Tomáš 0:02:58.151 2 93
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:03:12.450 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:22.655 2 100
Brosche Adriana 0:05:47.502 9 23
Čižinská Emma IVAR 0:04:14.345 1 111
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:04:24.891 4 78
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:45.252 6 56
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:04:23.730 3 89
Miclíková Kristýna 0:05:56.291 10 12
Michalová Aneta 0:05:16.667 7 45
Petrof Sofie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:11.105 11 1
Šurík Kateřina SPK Liberec 0:04:26.283 5 67
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:05:38.463 8 34
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:04:22.483 15 10
Bursa Marek LIBEREC 0:03:19.472 2 113
Cyprián Ondra 0:05:27.398 23 2
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:27.128 22 3
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:55.485 7 58
Chloupek Jan 0:05:58.923 24 1
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:03:35.745 6 69
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:00.546 8 47
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:04:07.609 12 13
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:04:04.985 11 14
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:03:31.098 3 102
Kvapil David ABT Rohozec 0:04:15.247 13 12
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:04:30.464 18 7
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:15.847 1 124
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 0:04:25.361 16 9
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:04:02.403 9 36
Starý Maxmilián 0:04:44.429 19 6
Stránský Ondřej STPA 0:03:33.406 4 91
Šebek Kryštof 0:04:17.076 14 11
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:04:47.728 21 4
Šulc David 0:04:04.574 10 25
Ulrich Matyáš 0:04:44.497 20 5
Vilém Štěpán 0:04:28.978 17 8
Votýpka Šěpán OK BOR 0:03:34.440 5 80
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:07:32.598 11 5
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 0:07:07.948 9 27
Hartychová Vanessa ivar cs autor 0:06:44.095 6 60
Kuchařová Evelína 0:07:48.712 12 4
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:44.463 7 49
Nosková Marcela 0:08:27.022 13 3
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:20.580 15 1
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:55.831 2 104
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:42.929 5 71
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:06:12.759 3 93
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:06:58.578 8 38
Talajová Nela 0:09:15.872 14 2
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:22.706 4 82
Viková Hanka Dukla Praha 0:05:50.549 1 115
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:07:31.312 10 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:41.498 11 10
Černý Marek 0:08:39.600 18 3
Češka Marek 0:09:10.685 20 1
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:06:36.560 9 32
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:43.238 16 5
Hadrava Antonín 0:06:56.097 14 7
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:43.083 2 109
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:16.852 5 76
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:06:52.340 13 8
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:06:21.251 6 65
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:05:49.721 3 98
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:06:39.600 10 21
Karásek Vojtěch Turnov 0:06:29.496 8 43
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:08:46.378 19 2
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:06:29.419 7 54
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:05:26.638 1 120
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:07:14.960 15 6
Urban Lukáš 0:06:08.650 4 87
Vašíček Adam KSM hrádek 0:07:56.805 17 4
Voborník Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:49.056 12 9
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:10:01.837 1 108
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:11:26.878 4 75
Kramešová Marie 0:10:45.995 2 97
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:11:27.869 5 64
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:11:02.943 3 86
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:11:54.037 7 42
Volejníková Natalie Beko Bike 0:11:30.719 6 53
Volejníková Nikola Beko Bike 0:12:12.634 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:10:10.707 7 48
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:11:29.555 11 4
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:12:38.232 12 3
Hynek Jonáš 0:10:07.286 6 59
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:49.581 3 92
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:09:05.561 1 114
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:11:22.239 10 15
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:10:46.099 8 37
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:09:50.521 4 81
Nosek František BAKAKO Nová Paka 0:11:10.394 9 26
Petrášek Martin 0:13:08.038 13 2
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:09:30.373 2 103
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:09:57.353 5 70
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:13:34.747 14 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Drbohlavová Eliška 0:11:44.696 5 63
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:13:06.201 7 41
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:09:54.658 1 107
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:12:38.860 6 52
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:57.985 2 96
Novotná Aneta Sokol Veltěž 0:10:04.303 4 74
Zemanová Kristýna 0:10:02.659 3 85
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bříška Matěj 0:20:28.049 8 31
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:40.554 3 86
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:19:11.833 7 42
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:17:29.456 6 53
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:14:25.533 5 64
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:19.603 2 97
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:13:08.722 1 108
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:14:20.701 4 75
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hartychová Nicole 0:18:25.190 3 81
Jedlánková Martina 0:17:59.932 2 92
Vernerová Klára 0:17:42.159 1 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blaho Ladislav 0:16:32.395 8 32
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:16:39.883 4 76
Hladík Josef 0:15:21.243 2 98
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:17:31.689 9 21
Ježek Tomáš 0:15:07.796 1 109
Maroul Tomáš 0:17:27.489 5 65
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:15:08.860 6 54
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:54.147 3 87
Zikeš Ondřej 0:15:46.002 7 43
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvasová Izabela 0:00:42.924 7 47
Černá Ester 0:00:29.711 2 102
Čižinský Filip Krnsko 0:00:48.533 10 14
Dědina Jiří 0:00:39.415 5 69
Gamba Filip 0:00:27.704 1 113
Isachová Isabela 0:01:12.943 13 1
Kern Vojtěch 0:00:45.361 9 25
Knoblochová Kristýna 0:00:41.904 6 58
Moulis Lukáš 0:00:59.972 12 2
Šverma Štěpán 0:00:51.704 11 3
Ulrich Gwyneth Kate 0:00:30.391 3 91
Walterová Aneta 0:00:32.708 4 80
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:00:43.858 8 36

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013