Přihlásit
Bakov - 05.09.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Terezka Cyklo Šauer 0:02:12.188 4 84
Čadilová Adéla Čača 0:02:59.975 13 5
Huňková Lucie 0:02:51.561 11 7
Kasalová Vendula Bakajda 0:02:55.913 12 6
Kolomazníková Anna 0:02:39.880 9 29
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:18.363 6 62
Malinová Anna Bike&Ski Bakajda 0:04:25.925 17 1
Mázdrová Natálie NaViTo Team 0:03:28.723 16 2
Nováková Aneta 0:02:18.981 7 51
Palounková Karolína 0:02:02.070 2 106
Procházková Martina 0:02:08.675 3 95
Suková Kateřina 0:02:49.541 10 18
Šauerová Olívie Avast-CykloŠauer 0:03:23.932 15 3
Škubalova Sara 0:01:35.857 1 117
Ulrich Gwyneth Kate 0:02:38.518 8 40
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:16.705 5 73
Videcká Karolína 0:03:21.003 14 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beckert Eliáš 0:01:52.023 1 121
Bůžek Adam 0:02:25.056 11 11
Čižinský David Krnsko 0:01:56.851 3 99
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:11.561 6 66
Horák Adam 0:04:35.087 21 1
Isach Tomáš 0:02:03.910 4 88
Konejc Lukáš 0:02:30.238 13 9
Kunoš David 0:03:07.204 17 5
Muschalik Max 0:02:50.275 15 7
Novák Filip CYKLO SAUER 0:03:49.171 19 3
Ondráček Matyáš 0:02:42.791 14 8
Pinkas Jožánek 0:02:52.547 16 6
Procházka Ondřej 0:02:23.124 10 22
Richter Lukáš 0:01:55.990 2 110
Šlosárek Jiří Avast Cyklo Šauer 0:03:29.868 18 4
Štěpánek Kryštof Bike & Ski Bakajda 0:04:26.001 20 2
Tomášek Jakub 0:02:08.449 5 77
Troller David 0:02:29.431 12 10
Ulman Ondřej 0:02:12.563 7 55
Verner Sebastian VERNERPORC 0:02:16.653 8 44
Veselý Tobiáš Bike & Ski Bakajda 0:02:22.573 9 33
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:38.608 8 43
Bůžková Barbora 0:03:58.241 12 9
Čakrdová Alexandra 0:04:23.847 14 7
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:03:19.670 2 109
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:27.850 4 87
Hiklová Kateřina Kosmosbikes Mladá Boleslav 0:03:57.544 11 10
Charvátová Emma 0:03:56.165 10 21
Kasalová Šárka Bakajda 0:04:38.513 19 2
Klacková Simona LYKOKLUB Prachatice 0:03:42.633 9 32
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:03:10.818 1 120
Koliášová Johanka 0:04:50.900 20 1
Krásová Karolína 0:04:24.820 15 6
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:03:27.373 3 98
Michalová Aneta 0:04:29.248 16 5
Pinkasová Amálka 0:03:32.999 6 65
Šurík Kateřina SPK Liberec 0:03:36.946 7 54
Vetešníková Klára 0:04:21.942 13 8
Vortelová Eliška 0:04:32.508 17 4
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:19.353 5 76
Žulkevičová Zuzana 0:04:34.106 18 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:03:11.095 13 29
Bulvas Štěpán 0:03:08.595 12 30
Bursa Marek LIBEREC 0:02:31.226 2 130
Čakrda Matyaš 0:03:57.443 40 2
Černý Tadeáš Kellys Bike Ranch Team 0:03:28.678 29 13
Feštr Eduard 0:03:23.659 25 17
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:20.188 21 21
Hanvald Štěpán 0:03:16.208 18 24
Hrdina Josef Horní Počernice 0:03:01.480 9 53
Hruša Jakub 0:03:49.742 39 3
Jaček Štěpán CajkBike 0:03:26.790 27 15
Jaček Vojtěch CajkBike 0:03:41.722 38 4
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:02:40.079 6 86
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:03:24.337 26 16
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:02:36.076 4 108
Kvapil David ABT Rohozec 0:03:13.267 15 27
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:03:35.263 34 8
Kysela Matěj BSB Bakajda 0:03:31.306 32 10
Kysela Vítek 0:05:11.137 41 1
Mladý Jakub 0:03:18.718 20 22
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:27.367 1 141
Musil František 0:03:05.336 11 31
Novotný Jakub Stíhačky 0:03:21.657 22 20
Pískač Matyáš MB 0:03:36.961 35 7
Roušar Filip 0:03:17.663 19 23
Rychtařík Dominik 0:03:30.163 31 11
Smejkal Jakub 0:03:04.140 10 42
Soumar Samuel 0:03:29.320 30 12
Starý Maxmilián 0:03:21.696 24 18
Stránský Ondřej STPA 0:03:11.372 14 28
Šebek Kryštof 0:03:21.662 23 19
Šenk Ondřej Cyklofit 0:03:28.137 28 14
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:34.713 33 9
Uhlík Michal STPA 0:02:33.523 3 119
Ulrich Matyáš 0:03:40.374 37 5
Veselý Vilém IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:14.080 16 26
Vilém Štěpán 0:03:15.576 17 25
Vinš Antonín 0:02:47.588 7 75
Votýpka Šěpán OK BOR 0:02:54.853 8 64
Vrňata Matěj 0:02:39.100 5 97
Zeman Jakub 0:03:39.867 36 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:10:58.778 11 10
Bulířová Bára 0:12:17.104 18 3
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:08:38.442 1 120
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:09:08.774 4 87
Kimmelová Anna 0:11:49.899 15 6
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:12:14.952 17 4
Krtičková Eliška 0:11:19.588 13 8
Kunčíková Ella Bike klub Spindl 0:09:41.462 7 54
Mladá Kristýna 0:11:18.028 12 9
Neumanová Kristýna 0:09:34.848 5 76
Nováčková Anežka Bike & Ski Bakajda 0:13:28.946 19 2
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:57.155 3 98
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:34.794 9 32
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:09:38.618 6 65
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:11:21.026 14 7
Urbanová Tereza 0:12:09.185 16 5
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:42.903 8 43
Viková Hanka Dukla Praha 0:08:52.025 2 109
Vojtiskova Kata 0:08:46.318 20 1
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:10:47.440 10 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam HAVEN 0:08:27.401 5 85
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:07:55.556 2 118
Černý Bartoloměj Kellys Bike Ranch Team 0:09:55.104 19 11
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:08:47.717 9 41
Dubec Matyáš HAVEN Extreme 0:09:27.400 15 15
Dvořák Vít 0:11:45.889 28 2
Hadrava Antonín 0:10:10.090 22 8
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:23.650 13 17
Hašlar Ondřej 0:11:12.747 25 5
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:50.946 10 30
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:09:27.365 14 16
Hluchý Max 0:10:39.153 23 7
Hofman Eliáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:55.510 20 10
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:07:59.036 3 107
Huňka Jan 0:11:26.367 26 4
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:08:56.117 11 19
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:08:12.034 4 96
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 0:13:04.542 29 1
Malát Marek 0:09:23.289 12 18
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:09:36.827 16 14
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:35.194 6 74
Novák Vojtěch 0:08:42.531 7 63
Rada Tobiáš 0:10:53.497 24 6
Rieger Marek 0:08:45.343 8 52
Rygl Vojta Bicykl Team Ústí n. L. 0:09:46.092 17 13
Schwarz Pepa Slunečná 0:11:29.033 27 3
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:07:39.843 1 129
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:10:06.703 21 9
Vinš Josef 0:09:46.125 18 12
Závodník Team Čas Pořadí Body
Alblová Barbora 0:08:36.268 3 100
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:44.100 16 7
Černá Karolína DUKLA PRAHA 0:08:50.293 4 89
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:08:53.555 5 78
Doležalová Markétka 0:09:22.271 12 11
Domácí Bára 0:10:34.311 15 8
Dostálová Anna LYKO KLUB Prachatice 0:08:33.800 2 111
Glaister Mia 0:09:09.139 8 45
Hrdinová Veronika 0:12:02.988 20 3
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:09:05.681 7 56
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:09:12.098 9 34
Machová Karolína 0:11:36.848 18 5
Pišová Adéla 0:11:31.371 17 6
Radová Daniela Cykloklub Benešov 0:08:19.782 1 122
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:08:55.286 6 67
Sedláčková Tereza 0:12:17.526 21 2
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:09:14.870 11 12
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:09:22.956 13 10
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:09:14.773 10 23
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:09:58.048 14 9
Vrabcová Barbora 0:12:46.324 22 1
Zbíralová Markéta VSK 0:11:49.850 19 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blažek Alex 0:16:02.014 32 9
Böhm Matyáš 0:13:08.892 16 25
Břenek Jan HERBY Servis 0:14:58.950 27 14
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:14:03.012 22 19
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 0:14:29.634 25 16
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:15:00.625 28 13
Fiala Marek 0:16:05.313 34 7
Groh Daniel 0:11:55.719 8 63
Habr Christien Bikeclinic junior team 0:13:11.982 17 24
Hrádek Michal 0:10:55.655 36 5
Huk Filip 0:14:14.635 40 1
Hynek Jonáš 0:12:47.864 13 28
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:49.671 14 27
Jeřábek Ondřej SP KOLO LOAP Specialized 0:15:48.559 29 12
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:11:33.617 3 118
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:14:05.692 23 18
Jurkulák Marek 0:08:23.531 35 6
Kalina Tobiáš 0:13:50.446 19 22
Kasal Jan 0:11:20.200 37 4
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:11:54.992 7 74
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 0:14:23.624 24 17
Kuba Jakub BikeClinikTeam 0:11:47.097 6 85
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 0:12:21.627 11 30
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 0:14:46.124 26 15
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 0:11:17.503 2 129
Petrášek Martin 0:16:04.772 33 8
Říha Jakub 0:13:16.824 18 23
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:10:50.217 1 140
Smejkal David 0:16:00.232 31 10
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:11:36.940 4 107
Šalamon David 0:13:29.292 38 3
Šilhavý Daniel 0:12:12.650 9 52
Šilhavý Ondřej 0:12:58.268 15 26
Šimek Marek Emanuel 0:13:56.077 20 21
Šlégl Vít 0:14:00.940 21 20
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:11:43.608 5 96
Švejdar Petr 0:13:59.399 39 2
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 0:12:18.122 10 41
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:15:56.814 30 11
Ženíšek Martin LY:KO KLUB 0:12:36.015 12 29
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 0:18:16.755 7 46
Drbohlavová Eliška 0:18:45.911 8 35
Hejhalová Dagmar 0:16:02.191 3 90
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:20:51.272 10 13
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:17:01.097 4 79
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:18:56.939 9 24
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:23.461 5 68
Pinkasová Eliška 0:20:08.427 12 1
Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem 0:23:35.942 11 2
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 0:17:33.266 6 57
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 0:15:44.870 2 101
Zemanová Kristýna 0:15:36.531 1 112
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 0:19:29.861 12 7
Cmunt Ondřej HAVEN Team 0:18:17.336 10 19
Černý Filip 0:16:06.365 4 85
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:39.301 7 52
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 0:15:54.550 2 107
Franc Marek Cyklo Benda team 0:21:08.222 13 6
Horák Prokop 0:17:42.658 18 1
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:21:23.766 14 5
Lamač Martin 0:18:44.167 11 8
Pařík Vojtěch 0:16:01.453 3 96
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:07.677 5 74
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:26.290 1 118
Šimon Radek 0:22:54.232 16 3
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 0:17:39.125 9 30
Šrajer Marek 0:22:54.488 17 2
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 0:16:31.614 6 63
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:17:12.856 8 41
Vrabec Matouš 0:22:29.091 15 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 0:25:39.633 6 55
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:25:12.828 5 66
Džerengová Sabina 0:24:25.451 4 77
Hartychová Nicole 0:24:15.113 3 88
Janovská Lenka 0:26:17.884 8 33
Jedlánková Martina 0:24:14.240 2 99
Neumanová Kateřina 0:26:49.534 9 22
Papoušková Martina 0:25:58.646 7 44
Pišová Barbora 0:26:29.413 10 11
Vernerová Klára 0:23:39.959 1 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blaho Ladislav 0:26:35.901 14 5
Bredler Matyáš Jiří 0:28:16.477 8 41
Března Vojtěch 0:27:21.042 6 63
Cyprián Lukáš 0:26:29.386 13 6
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:27:59.917 7 52
Dudek Tomáš 0:26:01.525 3 96
Heteleiš Petr 0:29:19.834 9 30
Hladík Josef 0:25:51.283 1 118
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:30:19.873 17 2
Ježek Tomáš 0:25:51.413 2 107
Kašpar Filip 0:29:21.915 10 19
Komínek Luboš 0:26:41.003 5 74
Matějíčný David 0:33:10.345 18 1
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:32:09.644 12 7
Sulek Dominik 0:28:52.143 16 3
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:26:38.932 4 85
Vrabec Jiří 0:26:54.392 15 4
Zikeš Ondřej 0:31:26.083 11 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulířová Nina 0:01:48.099 16 8
Bulvasová Izabela 0:01:24.014 7 57
Černá Ester 0:01:06.335 3 101
Čižinská Mia MAD World Racing 0:01:07.959 4 90
Havelková Klára 0:01:38.238 15 9
Havlínová Anna 0:01:22.722 6 68
Jačková Adéla 0:01:29.650 12 12
Jakešová Anežka 0:01:57.359 18 6
Jirčíková Emma 0:01:26.674 8 46
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 0:01:28.676 11 13
Kubová Johanka 0:01:01.055 2 112
Mladá Tereza 0:00:56.582 1 123
Patkaňová Veronika Piráti 0:06:39.172 23 1
Pohořelá Anežka 0:01:58.188 19 5
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:50.819 17 7
Sobalíková Žofie 0:03:14.300 21 3
Sopirjaková Karolína 0:01:34.227 14 10
Soumarová Klára 0:01:33.922 13 11
Šauerová Olívie 0:01:27.713 9 35
Šťavíková Maruška 0:01:13.156 5 79
Ullrichová Markéta 0:03:36.621 22 2
Ulrich Gwyneth Kate 0:01:28.590 10 24
Vetešníková Sofie 0:02:49.519 20 4

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013