Přihlásit
Liberec - 26.09.2015
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinská Mia 0:02:06.000 3 164
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:01.000 1 206
Ničová Emma SOKOL Veltěž 0:02:08.000 4 143
Procházková Martina 0:02:05.000 2 185
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 0:02:09.000 5 122
Walterová Aneta 0:02:10.000 6 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:03.500 2 182
Isach Tomáš 0:02:02.000 1 203
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:12.000 3 161
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:05.520 5 122
Čižinská Emma IVAR 0:02:04.054 4 143
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:01:52.322 1 206
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:01.379 3 164
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:02:14.917 6 101
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:57.852 2 185
Závodník Team Čas Pořadí Body
Begoc Dany Mokrý 0:02:23.339 14 7
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:22.847 13 8
Bulvas Štěpán 0:02:06.310 8 73
Bursa Marek LIBEREC 0:01:46.658 1 220
Galandr Ondřej 0:02:53.905 20 1
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:16.059 10 31
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:01:53.814 5 136
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:02:38.485 17 4
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:02:42.234 18 3
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:01:51.831 4 157
Kvapil David ABT Rohozec 0:02:03.880 7 94
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:02:23.831 15 6
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:48.746 2 199
Roušar Filip 0:02:17.190 12 9
Starý Maxmilián 0:02:16.775 11 10
Stránský Ondřej STPA 0:01:51.015 3 178
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:02:24.818 16 5
Třešňák Matouš 0:02:45.886 19 2
Vilém Štěpán 0:02:07.613 9 52
Votýpka Šěpán OK BOR 0:01:54.559 6 115
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:03:50.170 6 110
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:03:24.141 2 194
Galandrová Tereza 0:04:04.341 8 68
Kluchová Bětuška MAGIC BIKE TEAM 0:07:33.093 15 1
Kolářová Aneta 0:05:35.200 14 2
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:05:10.709 12 4
Kuchařová Evelína 0:04:31.468 11 5
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:03.452 7 89
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:24.410 9 47
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:35.912 4 152
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 0:03:34.852 3 173
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:04:24.929 10 26
Talajová Nela 0:05:17.378 13 3
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:38.339 5 131
Viková Hanka Dukla Praha 0:03:16.487 1 215
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:26.314 5 130
Černý Marek 0:04:50.191 14 1
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:03:36.800 7 88
Hadrava Antonín 0:04:04.127 9 46
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:25.404 4 151
Hanuš František POCTA 0:03:23.738 3 172
Hynek Matěj 0:03:20.680 2 193
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:03:27.485 6 109
Kubišta Patrik 0:04:18.924 11 4
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:03:47.675 8 67
Naňka Jakub 0:04:18.447 10 25
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:03:01.300 1 214
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:04:19.544 12 3
Vašíček Adam KSM Hrádek 0:04:44.079 13 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:09:30.322 1 206
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:10:17.604 2 185
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:10:51.489 5 122
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 0:10:52.698 6 101
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:10:37.707 3 164
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:10:45.230 4 143
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:11:38.639 8 66
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:11:30.171 7 87
Hynek Jonáš 0:09:16.427 4 150
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:44.161 5 129
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:07:48.851 1 213
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:09:54.464 6 108
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:08:00.950 3 171
Kratochvíl Lukáš 0:11:59.065 9 45
Kubišta Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:12:18.580 10 24
Petrášek Martin 0:13:59.253 12 2
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:07:58.468 2 192
Třešňák Šimon 0:14:59.749 13 1
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:12:39.652 11 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Drbohlavová Eliška 0:16:32.450 1 203
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:23:46.550 3 161
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:57.450 2 182
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:15:57.257 2 183
Franc Marek Cyklo Benda team 0:21:19.887 4 141
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:19:53.757 3 162
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:15:43.987 1 204

Prázdná kategorie

Závodník Team Čas Pořadí Body
Blaho Ladislav 0:25:59.717 3 161
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:23:56.171 2 182
Zikeš Ondřej 0:22:46.017 1 203
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:13.0 11 1
Bulvasová Izabela 0:00:08.0 8 64
Černá Ester 0:00:02.0 2 190
Čižinská Mia MAD World Racing 0:00:04.0 4 148
Gamba Filip 0:00:01.0 1 211
Isachová Isabela 0:00:11.0 10 22
Kern Vojtěch 0:00:06.0 7 85
Scholze Prokop 0:00:03.0 3 169
Štěrba Jakub MTB klub Rychlá rota 0:00:05.0 6 106
Walterová Aneta 0:00:04.5 5 127
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:10.0 9 43

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013