Přihlásit
Osečná - 16.04.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havelková Bára CYKLO Modlibov 00:00:38 1 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Sebastián 00:00:31 5 63
Černý Filip CYKLO Modlibov 00:00:23 3 85
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 00:00:42 6 52
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 00:00:20 1 107
Plůcha Václav 00:00:24 4 74
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:22 2 96
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 00:00:48 7 41
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:01:34 3 93
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 00:01:32 2 104
Brosche Adriana 00:01:47 6 60
Burešová Pavla Fincentrum 00:01:48 7 49
Cibulková Agáta 00:01:44 5 71
Drábková Hela Soběhrdy 00:01:49 8 38
Havlová Eliška CYCLING TEAM KBELY 00:01:50 9 27
Hronrová Tereza Biketime bulls Písek 00:01:57 11 5
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 00:01:30 1 115
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 00:01:40 4 82
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:01:53 10 16
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 00:03:53 15 1
Spejzlová Alice Horomerice 00:02:06 13 3
Spejzlová Anna Horomerice 00:02:01 12 4
Svobodová Viktorka Osečná 00:02:51 14 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Begoc Dany Mokrý 00:01:50 11 11
Bene David Rychlá rota Liberec 00:03:03 21 1
Bulvas Štěpán 00:02:50 20 2
Cakl Štěpán 00:02:08 17 5
Cyprián Ondra 00:02:02 12 10
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:02:04 13 9
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:01:37 3 99
Hataš Tomáš Rohozec amulet team 00:02:08 18 4
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 00:02:07 15 7
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 00:01:40 4 88
Isach Tomáš 00:02:06 14 8
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 00:01:44 6 66
Kotek Karel SOBĚHRDY 00:01:43 5 77
Kulman Jakub 00:02:37 19 3
Ochrana David 00:02:07 16 6
Plůcha David Liberec 00:01:44 7 55
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 00:01:22 1 121
Schafër Josef Beko Bike Team 00:01:27 2 110
Stromský Ondřej 00:01:48 10 22
Šlambor Martin WPC Sport Team 00:01:47 9 33
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 00:01:45 8 44
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 00:05:41 5 69
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 00:06:39 9 25
Hartychová Vanessa ivar cs autor 00:05:43 6 58
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:07:44 10 14
Kleinová Adriana 00:08:09 12 2
Kolářová Babeta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 00:04:58 1 113
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:05:11 3 91
Melounová Tea 00:10:23 13 1
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:06:32 7 47
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:07:57 11 3
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 00:05:20 4 80
Svatušková Markéta BikeClinic junior team 00:05:09 2 102
Šurík Kateřina SPK Liberec 00:06:38 8 36
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Jonáš Kooperativa 00:05:50 8 46
Bureš Lukáš Fincentrum 00:05:55 9 35
Bursa Marek LIBEREC 00:05:46 7 57
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:05:40 5 79
Horák Adam BEKO Bike Race Team 00:04:47 1 123
Chloupek Jan 00:10:06 23 1
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 00:05:05 2 112
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 00:06:33 13 11
Kopecký Adam GS JISTEBNICE 00:09:38 22 2
Kopecký Josef GS JISTEBNICE 00:09:28 21 3
Kříž Samuel 00:05:42 6 68
Kulman Matyáš 00:06:33 14 10
Kvapil David ABT Rohozec 00:07:22 17 7
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 00:07:26 18 6
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 00:07:02 16 8
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:06:08 10 24
Ochrana Filip 00:07:30 19 5
Penz Adam Osečná 00:06:48 15 9
Pokorný Dominik Jablonec n.N. 00:06:25 12 12
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 00:05:24 3 101
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 00:07:31 20 4
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 00:05:38 4 90
Votýpka Šěpán OK BOR 00:06:23 11 13
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana Ivar CS Author Team 00:12:27 15 11
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 00:10:21 8 48
Cibulková Tereza for bikes cycling team 00:12:32 16 10
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 00:11:37 13 13
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 00:10:14 5 81
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 00:09:37 2 114
Fialová Klára JISTEBNICE 00:13:00 19 7
Ješetová Karolína 00:14:42 23 3
Ješetová Markéta Alupress 00:19:18 25 1
Kareisová Jana 00:09:28 1 125
Kimmelová Anna 00:13:56 22 4
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 00:10:00 4 92
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 00:13:09 20 6
Kotková Eliška SOBĚHRDY 00:12:02 14 12
Pechatá Jana Jablonec nad Nisou MTB Rychlá rota 00:15:27 24 2
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 00:10:55 9 37
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:12:39 17 9
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 00:13:10 21 5
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 00:11:26 12 14
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 00:10:19 7 59
Viková Hanka Dukla Praha 00:09:59 3 103
Vlková Adéla MAGIC BIKE Team 00:11:03 11 15
Volejníková Natalie Beko Bike 00:10:18 6 70
Volejníková Nikola Beko Bike 00:11:00 10 26
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 00:12:42 18 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:09:24 2 110
Blín Jonáš 00:13:04 18 4
Bradáč Adam DUKLA Praha 00:09:15 1 121
Dlask Marek Topforex Lapierre 00:10:52 12 10
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:10:57 13 9
Horák Martin BECO Bike Racing Team 00:09:46 5 77
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 00:09:39 4 88
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 00:11:31 15 7
Hronek Jaroslav Biketime Bulls Písek 00:10:46 11 11
Jungwirth František DUKLA Liberec 00:09:47 6 66
Karásek Vojtěch Turnov 00:09:53 7 55
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 00:09:31 3 99
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 00:10:41 10 22
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 00:10:33 9 33
Miňovský Petr IVAR AUTHOR TEAM CZ 00:11:00 14 8
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 00:14:51 21 1
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 00:12:26 17 5
Rošenský Max 00:13:10 19 3
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 00:09:59 8 44
Stromský Vít 00:11:57 16 6
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 00:13:16 20 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 00:13:11 2 95
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 00:15:12 4 73
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 00:17:05 5 62
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 00:12:46 1 106
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 00:17:36 6 51
Teršl Anna 00:13:15 3 84
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 00:13:24 8 46
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 00:13:41 9 35
Čermák Ondřej DUKLA 00:13:58 10 24
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 00:14:55 16 8
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 00:16:04 17 7
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 00:16:27 18 6
Franc Marek Cyklo Benda team 00:13:17 7 57
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 00:14:10 12 12
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 00:13:16 6 68
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:14:25 15 9
Jelínek Karel BeManiax DDM Větrník 00:19:50 23 1
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 00:14:17 14 10
Knejzlík Tomáš 00:14:10 13 11
Kysela Aleš 00:17:39 19 5
Miňovský Prokop IVAR AUTHOR TEAM CZ 00:13:10 5 79
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 00:12:36 3 101
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 00:11:43 1 123
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:18:08 20 4
Šurík Jakub AGENCY Transport 00:12:54 4 90
Švec Libor 00:18:37 21 3
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 00:12:19 2 112
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 00:14:07 11 13
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 00:19:14 22 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 00:13:48 1 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 00:14:03 3 85
Jindřich Pavel BMX Bílina 00:12:32 2 96
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 00:14:18 4 74
Michal Pešička 00:15:10 5 63
Petráček Fabien ŠSK LUČANY 00:15:16 6 52
Rybář Daniel Nový Bor 00:16:00 7 41
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 00:11:42 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 00:00:43 10 20
Adolph Petr 00:00:42 7 53
Bene Juraj Rychlá rota Liberec 00:00:56 16 4
Bulvasová Izabela 00:00:53 13 7
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:01:24 17 3
Drábek Tom Soběhrdy 00:00:56 15 5
Isachová Isabela 00:00:45 11 9
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 00:00:36 4 86
Knoblochová Kristýna 00:00:37 5 75
Kopitáková Denisa Jablonec n.N. MTB RYCHLÁ ROTA 00:01:53 18 2
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 00:00:55 14 6
Malínský Šimon Bike Team Jilemnice 00:00:42 8 42
Ochrana Matyáš 00:00:48 12 8
Pčenička Jan Dlouhý Most 00:00:42 9 31
Penz Antonín Osečná 00:00:39 6 64
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 00:02:14 19 1
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:25 1 119
Vašíček Robin Moto bike team 00:00:29 2 108
Zdražil Jakub Liberec 00:00:33 3 97

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013