Přihlásit
Beckov - 22.05.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havelková Bára CYKLO Modlibov 00:00:38 1 102
Limberská Eva 00:00:54 2 91
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černý Filip CYKLO Modlibov 00:00:25 2 94
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 00:00:27 3 83
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:23 1 105
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 00:00:28 4 72
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 00:00:38 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:04:18 5 64
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 00:04:04 4 75
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 00:03:49 1 108
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 00:04:03 3 86
Ničová Emma SOKOL Veltěž 00:04:58 7 42
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:04:35 6 53
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 00:02:14 8 31
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 00:03:59 2 97
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradáč Michal DUKLA Praha 00:03:49 3 95
Bulvas Štěpán 00:03:35 1 117
Čermák Denis 00:05:17 14 4
Dinga Jan Adastra Cycling Team 00:04:28 9 29
Dvořák David Miškovice 00:04:55 13 5
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:04:09 6 62
Chadima David 00:05:42 17 1
Isach Tomáš 00:04:28 8 40
Jech Lukáš Sokol Veltěž 00:04:04 5 73
Klus Štěpán 00:05:38 16 2
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 00:04:37 12 6
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 00:03:37 2 106
Smrček David 00:04:30 10 18
Strakatý Šimon DUKLA Praha 00:04:31 11 7
Studnička Michal Nářez z Řeže 00:05:37 15 3
Szollos Stefan 00:04:02 4 84
Šlambor Martin WPC Sport Team 00:04:18 7 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 00:04:45 2 96
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 00:05:16 4 74
Dětáková Lily 00:05:54 6 52
Kovářová Denisa 00:06:45 7 41
Kuchařová Evelína 00:04:49 3 85
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:04:40 1 107
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:05:16 5 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Albrecht Vítek MKM Odolena Voda 00:05:33 8 43
Břenek Hynek HERBY SERVIS 00:05:38 10 21
Hanuš František POCTA 00:04:13 1 120
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 00:04:48 4 87
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 00:06:33 17 4
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 00:04:29 3 98
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 00:06:02 14 7
Král Matyáš SOKOL Veltěž 00:05:50 13 8
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 00:05:36 9 32
Kvapil David ABT Rohozec 00:07:08 19 2
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 00:06:55 18 3
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 00:05:28 7 54
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:04:52 5 76
Novotný Lukáš Sokol Veltěž 00:06:04 15 6
Prchal Max KTM 00:06:06 16 5
Růžička Danile MKM Odolena Voda 00:04:09 20 1
Růžička Tadeáš MKM Odolena Voda 00:05:46 11 10
Spurný Martin 00:05:49 12 9
Studnička Jakub Nářez z Řeže 00:05:13 6 65
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 00:04:19 2 109
Závodník Team Čas Pořadí Body
Broučková Kateřina J&R team 00:08:24 10 15
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 00:06:41 3 92
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 00:06:46 4 81
Dingová Anna Adastra Cycling Team 00:07:12 8 37
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 00:06:30 2 103
Ješetová Karolína 00:08:42 12 3
Ješetová Markéta Alupress 00:10:27 14 1
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 00:08:58 13 2
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 00:06:47 5 70
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:08:13 9 26
Strakatá Vendula DUKLA Praha 00:06:52 7 48
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 00:08:25 11 4
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 00:06:51 6 59
Viková Hanka Dukla Praha 00:06:29 1 114
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:06:17 6 77
Bělík Antonín SK FFY team 00:09:31 32 1
Bradáč Adam DUKLA Praha 00:06:04 3 110
Čermák Vilém Sokol Veltěž 00:07:48 24 9
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 00:06:28 8 55
Hájek Theodor POLTA 00:07:31 23 10
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:06:13 5 88
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 00:06:32 9 44
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 00:05:47 2 121
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 00:07:01 12 21
Jungwirth František DUKLA Liberec 00:06:21 7 66
Klus Jan 00:08:15 29 4
Král Kryštof Sokol Veltěž 00:05:35 1 132
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:07:09 14 19
Kučera Jonáš Sokol Veltěž 00:07:18 19 14
Kůla Jiří cykloklub Odolena Voda 00:07:15 17 16
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 00:07:48 25 8
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 00:07:12 16 17
Miňovský Petr IVAR AUTHOR TEAM CZ 00:07:30 22 11
Novák Jakub 00:08:13 28 5
Novotný Jan BSK racing 00:07:12 15 18
Ort Michal 00:09:01 31 2
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 00:07:18 18 15
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 00:06:58 11 22
Procházka David MKM Odolena Voda 00:07:28 21 12
Roth Richard 00:07:07 13 20
Sieber Filip 00:08:11 27 6
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 00:06:05 4 99
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 00:08:00 26 7
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 00:06:53 10 33
Volák Ondřej POCTA 00:08:39 30 3
Zoul Martin BSK RACING 00:07:21 20 13
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kučerová Agáta 00:15:11 4 72
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 00:13:56 3 83
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 00:11:28 1 105
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 00:16:50 5 61
Tichá Simona SOKOL Veltěž 00:12:36 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Albrecht Jan MKM Odolena Voda 00:13:36 10 24
Babáček Martin 00:14:49 15 9
Břenek Jan HERBY Servis 00:13:38 11 13
Cingroš Filip BSK RACING 00:11:52 5 79
Fojtík Martin 00:16:58 21 3
Franc Marek Cyklo Benda team 00:11:51 4 90
Hezina Matěj REŽ 00:11:50 23 1
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 00:12:08 6 68
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:11:48 3 101
Jech Filip Sokol Veltěž 00:10:24 1 123
Jelínek Karel BeManiax DDM Větrník 00:13:35 9 35
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 00:13:18 8 46
Kosnar Jan BSK RACING 00:14:02 14 10
Miňovský Prokop IVAR AUTHOR TEAM CZ 00:12:09 7 57
Ort Lukáš 00:15:17 17 7
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:16:33 20 4
Prokopec Jiří POCTA 00:15:49 18 6
Sedlecký Adam Sokol Veltěž 00:13:48 12 12
Smrček Tomáš 00:15:06 16 8
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 00:11:29 2 112
Štěpán Daniel BSK RACING 00:13:49 13 11
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:16:32 19 5
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 00:18:50 22 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Babáčková Michaela 00:16:59 4 72
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 00:19:18 5 61
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 00:13:10 1 105
Klímová Natálie Sokol Veltěž 00:13:55 3 83
Novotná Aneta Sokol Veltěž 00:13:16 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 00:16:16 2 92
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 00:17:43 3 81
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 00:14:35 1 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrlová Ava 00:00:55 8 36
Bulvasová Izabela 00:00:40 4 80
Čermáková Johana 00:01:15 11 3
Hermanová Agnes 00:02:32 13 1
Isachová Isabela 00:00:55 9 25
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 00:00:45 6 58
Klečák Lukáš 00:02:18 12 2
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 00:00:44 5 69
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:33 1 113
Szöllös Samuel 00:00:48 7 47
Šindler Jakub 00:00:38 3 91
Vašíček Robin Moto bike team 00:00:36 2 102
Wágner Maxmilian 00:00:58 10 14

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013