Přihlásit
Liberec - 11.06.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:00:53 1 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Sebastián 00:00:37 7 42
Klaban Adam 00:00:30 4 75
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 00:00:28 3 86
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:00:26 2 97
Plůcha Václav 00:00:33 5 64
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:25 1 108
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 00:00:40 8 31
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:00:33 6 53
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:01:48 2 103
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 00:01:50 3 92
Bončková Adéla Liberec 00:02:53 12 3
Endrychová Veronika 00:02:53 11 4
Chládková Tereza Superior 00:02:31 7 48
Karpetová Klaudie 00:02:41 10 15
Kyselová Amálie 00:02:37 9 26
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 00:02:07 4 81
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:02:14 5 70
Řeháčková Sofie MTB klub Rychlá rota 00:03:29 13 2
Svobodová Viktorka Osečná 00:04:08 14 1
Špejzlová Alice 00:02:36 8 37
Špejzlová Anna 00:02:25 6 59
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:01:42 1 114
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 00:01:33 3 93
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:01:51 6 60
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:02:11 9 27
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:01:40 5 71
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 00:02:00 8 38
Hertl Thobias Maxmilian POCTA Bikegallery 00:03:56 15 1
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:03:05 13 3
Chládek František Superior 00:02:22 12 4
Isach Tomáš 00:02:13 10 16
Kalina Matěj 00:02:14 11 5
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:01:36 4 82
Nesvadba Jiří Liberec 00:03:39 14 2
Plůcha David Liberec 00:01:59 7 49
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 00:01:29 1 115
Šalanda Adam SWSL SKI CLUB LUČANY 00:01:32 2 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 00:06:50 2 97
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:08:58 5 64
Kleinová Adriana 00:11:20 7 42
Košková Anna SK Ještěd 00:08:58 4 75
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:05:55 1 108
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:07:11 3 86
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:09:57 6 53
Václavíková Hana SK Ještěd AD 00:12:00 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bursa Marek LIBEREC 00:07:19 9 30
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:06:53 7 52
Hanuš František POCTA 00:05:13 1 118
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 00:06:09 5 74
Horáček Matěj 00:06:58 8 41
Horák Adam BEKO Bike Race Team 00:05:35 3 96
Chloupek Jan 00:11:00 18 1
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 00:05:20 2 107
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 00:08:01 12 7
Kvapil David ABT Rohozec 00:10:07 17 2
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 00:08:28 13 6
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 00:07:23 10 19
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 00:08:43 15 4
Uxa Jan 00:06:39 6 63
Václavík Jakub Cyklokroužek Český Krumlov 00:09:01 16 3
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 00:05:47 4 85
Velecký Saša DUKLA Praha 00:08:30 14 5
Votýpka Šěpán OK BOR 00:07:46 11 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bončková Nikola Liberec 00:12:10 14 2
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 00:08:30 4 82
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 00:09:13 10 16
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 00:07:51 1 115
Ješetová Karolína 00:12:00 13 3
Ješetová Markéta Alupress 00:12:20 15 1
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 00:08:46 6 60
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 00:11:42 12 4
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 00:08:13 3 93
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 00:08:52 8 38
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 00:08:47 7 49
Viková Hanka Dukla Praha 00:08:11 2 104
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 00:08:31 5 71
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 00:09:08 9 27
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 00:10:35 11 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:07:32 2 109
Dlask Marek Topforex Lapierre 00:09:58 14 7
Endrych Matěj DUKLA Liberec 00:11:10 18 3
Hájek Theodor POLTA 00:09:01 10 21
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:07:41 3 98
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 00:08:43 8 43
Horák Martin BECO Bike Racing Team 00:08:07 6 65
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 00:07:07 1 120
Jungwirth František DUKLA Liberec 00:08:01 5 76
Karpeta Viktor 00:11:20 19 2
Kniha Petr EXPRESCZ TUFO TEAM Kolín 00:07:51 4 87
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 00:11:30 20 1
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:08:41 7 54
Novotný Marek POCTA 00:08:46 9 32
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 00:09:59 15 6
Roth Richard 00:09:51 13 8
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 00:11:00 17 4
Velecký Kryštof DUKLA Liberec 00:09:30 12 9
Volák Ondřej POCTA 00:09:16 11 10
Wolinski Igor ZARY/Poland 00:10:22 16 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 00:08:26 2 91
Teršl Anna 00:06:51 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 00:08:25 5 70
Franc Marek Cyklo Benda team 00:06:42 1 114
Hes Kryštof DUKLA Liberec 00:09:01 8 37
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 00:06:58 2 103
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:08:26 7 48
Jelínek Karel BeManiax DDM Větrník 00:10:40 13 2
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 00:07:36 4 81
Kysela Aleš 00:11:08 14 1
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 00:09:25 12 3
Prokopec Jiří POCTA 00:08:26 6 59
Sršeň Denis 00:09:16 9 26
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:09:19 10 15
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 00:07:17 3 92
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 00:09:24 11 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 00:14:00 2 91
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 00:12:03 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 00:13:08 2 91
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 00:08:45 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bonček Lukáš Liberec 00:02:01 18 1
Bulvasová Izabela 00:00:44 7 52
Cicháková Anna Magdalena BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:00:42 5 74
Hertl Sophia Elizabeth POCTA 00:01:00 13 6
Isachová Isabela 00:00:54 12 7
Juris Šimon SUPERIOR CYKLOFIT 00:00:50 11 8
Klein Adam 00:01:24 15 4
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 00:01:05 14 5
Magálová Veronika 00:01:58 17 2
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 00:00:46 8 41
Pčenička Jan Dlouhý Most 00:00:43 6 63
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 00:00:49 10 19
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:29 1 118
Šindler Filip 00:00:37 3 96
Šindler Jakub 00:00:35 2 107
Štěrba Jakub MTB klub Rychlá rota 00:00:47 9 30
Truhlářová Karolína 00:01:37 16 3
Vašíček Robin Moto bike team 00:00:39 4 85

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013