Přihlásit
Malevil - 19.06.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Havelková Bára CYKLO Modlibov 0:01:47.9 1 104
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:01:51.2 2 93
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:01:55.2 3 82
Talajová Ema 0:01:59.8 4 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Sebastián 0:01:17.4 3 86
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:01:17.9 4 75
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:01:25.5 5 64
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:01:06.8 2 97
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:01:00.3 1 108
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:01:30.2 7 42
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:01:27.4 6 53
Zindulka Jakub 0:01:43.9 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:59.8 4 83
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:02:33.4 8 39
Brosche Adriana 0:02:22.8 5 72
Endrychová Veronika 0:02:41.9 10 17
Holingerová Johanka SKI Klub Telnice 0:03:29.8 15 2
Karpetová Klaudie 0:02:49.9 11 6
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:01:49.7 1 116
Kyselová Amálie 0:02:52.2 12 5
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:01:55.1 2 105
Losmanová Viktorie 0:02:35.7 9 28
Lusková Klára 0:02:54.0 13 4
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:24.3 6 61
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:02:59.2 14 3
Svobodová Viktorka Osečná 0:04:10.0 16 1
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:02:26.0 7 50
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:01:56.4 3 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:01:44.10 2 102
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:03.7 8 36
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:53.7 4 80
Hanzal Šíma 0:01:57.5 6 58
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 0:02:24.3 10 14
Isach Tomáš 0:02:22.9 9 25
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:01:55.1 5 69
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 0:02:33.6 12 2
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:01:39.5 1 113
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 0:02:35.9 13 1
Stránský Daniel CK Šluknovsko 0:01:47.9 3 91
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:02:02.3 7 47
Zindulka Matyáš 0:02:32.8 11 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bartošová Žofie 0:12:17.1 7 41
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:06:05.2 2 96
Čonková Kristýna 0:10:57.2 6 52
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:21.6 4 74
Lusková Rozárka 0:07:38.7 5 63
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:20.9 3 85
Stránská Sofie CK Šluknovsko 0:05:36.8 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:07:04.2 11 8
Dvořák Štěpán 0:07:29.8 13 6
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:05:12.6 3 96
Hriušin Hugo Kellys Bikeranch 0:07:11.3 12 7
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:06:16.9 6 63
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:04:52.7 1 118
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:06:12.6 5 74
Kvapil David ABT Rohozec 0:08:02.4 17 2
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:07:45.5 16 3
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:06:24.5 7 52
Lusk Karel 0:11:32.7 18 1
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:03.9 4 85
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:07:03.6 10 19
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:06:47.8 9 30
Richter Igor 0:07:33.3 15 4
Smíšek Martin Jan 0:07:33.1 14 5
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:06.2 2 107
Votýpka Šěpán OK BOR 0:06:30.1 8 41
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bilá Nikola 0:12:05.8 17 1
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:13:03.3 9 29
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:13:31.8 10 18
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 0:11:42.5 1 117
Ješetová Markéta Alupress 0:22:18.3 16 2
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:12:07.0 4 84
Koňáková Eliška Jablonec nad Nisou 0:15:35.6 12 6
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:16:16.1 14 4
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:49.7 2 106
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:23.1 11 7
Šimáková Tereza 0:19:44.9 15 3
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:15:54.9 13 5
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:33.0 5 73
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:12:38.9 7 51
Viková Hanka Dukla Praha 0:11:58.4 3 95
Volejníková Natalie Beko Bike 0:12:35.10 6 62
Volejníková Nikola Beko Bike 0:13:00.3 8 40
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:50.7 1 125
Blín Jonáš 0:14:42.5 17 9
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:13:12.8 11 15
Endrych Matěj DUKLA Liberec 0:15:18.2 19 7
Franz Matyáš SDH Frýdštejn 0:14:41.8 16 10
Gyngo Jan 0:19:24.6 24 2
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:36.3 25 1
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:37.7 8 48
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:10:55.5 2 114
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:11:56.7 5 81
Karpeta Viktor 0:17:35.3 23 3
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:10:57.1 3 103
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:12:02.7 6 70
Lusk Zdeněk 0:14:26.6 15 11
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:12:48.6 9 37
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 0:13:10.7 10 26
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 0:17:29.5 22 4
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 0:14:09.4 14 12
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:12:27.2 7 59
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:11:22.1 4 92
Smolucha Vojtěch 0:15:15.4 18 8
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:16:24.0 20 6
Šourek Martin CYKLO BENDA 0:13:26.6 12 14
Trojan Vojtěch Turbosnails 0:13:48.7 13 13
Voplakal Ondřej 0:17:06.0 21 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:17:07.8 1 105
Koňáková Martina 0:21:05.0 5 61
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 0:18:55.5 3 83
Racková Nikola 0:20:19.10 4 72
Teršl Anna 0:18:23.3 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:16:49.8 2 106
Bilý Erik 0:18:50.9 16 2
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:20:40.5 9 29
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:19:58.7 8 40
Franc Marek Cyklo Benda team 0:17:39.10 3 95
Hangurbadžo Kevin 0:23:36.1 17 1
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:18:31.0 5 73
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:19:12.0 7 51
Jelínek Karel BeManiax DDM Větrník 0:24:50.7 15 3
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 0:18:48.9 6 62
Knejzlík Tomáš 0:17:55.3 4 84
Kysela Aleš 0:24:03.3 13 5
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:22:34.4 11 7
Smolucha Jakub 0:23:22.8 12 6
Šimák Matěj 0:24:29.1 14 4
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:16:21.6 1 117
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:22:02.8 10 18
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:20:03.2 2 91
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:17:10.7 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:17:21.7 2 93
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 0:18:00.10 4 71
Racek Tomáš 0:17:26.8 3 82
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:16:09.0 1 104
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvasová Izabela 0:02:07.0 6 63
Gamba Kryštof Bitters Superior Cyklolive Team 0:05:34.6 16 3
Isachová Isabela 0:02:41.8 8 41
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:03.6 4 85
Kolařík Jakub CVIKOV 0:03:50.6 12 7
Koreček Antonín Paklisport Klub 0:04:16.10 13 6
Kotková Viktorie SUN BIKE 0:05:02.5 14 5
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 0:02:29.5 7 52
Pčenička Jan Dlouhý Most 0:01:53.3 3 96
Pluhař Jan 0:03:33.5 11 8
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:02:06.1 5 74
Samek Ondřej 0:06:08.1 17 2
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:58.7 9 30
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 0:01:25.8 1 118
Šolcová Málinka 0:02:59.7 10 19
Šolcová Meduňka 0:05:14.9 15 4
Tučková Adéla 0:07:53.8 18 1
Vašíček Robin Moto bike team 0:01:39.5 2 107

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013