Přihlásit
Mladá Boleslav - 27.08.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinská Mia 0:03:00.249 1 103
Havelková Bára CYKLO Modlibov 0:03:20.926 2 92
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:03:33.686 3 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:02:57.430 5 62
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:15.010 1 106
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:16.222 2 95
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:02:33.113 3 84
Valeš Čeněk Turnov 0:03:13.424 6 51
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:46.771 4 73
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:46.590 5 68
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:03:58.333 6 57
Čižinská Emma IVAR 0:03:40.910 4 79
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:03:34.206 3 90
Kyselová Amálie 0:04:44.565 10 13
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:03:31.820 1 112
Majlinková Nikola 0:12:26.145 12 1
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:17.130 8 35
Svobodová Viktorka Osečná 0:05:37.270 11 2
Valešová Alžběta Turnov 0:04:08.979 7 46
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:41.585 9 24
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:34.055 2 101
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 0:03:24.040 5 67
Drahoňovský Jakub 0:05:16.676 11 1
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:27.295 10 12
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:20.128 3 89
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 0:04:14.335 9 23
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:01.969 1 111
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:25.161 6 56
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 0:04:04.139 8 34
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:03:15.813 2 100
Szollos Stefan 0:03:20.657 4 78
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:37.114 7 45
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:06:25.507 3 83
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:08:01.196 5 61
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:55.836 1 105
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:30.527 4 72
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:56.284 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:15.013 12 4
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:12:57.791 15 1
Bursa Marek LIBEREC 0:07:19.624 8 38
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:05:38.808 1 115
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:07:39.951 10 16
Kopecký Michal 0:07:30.907 9 27
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:07:11.663 6 60
Kvapil David ABT Rohozec 0:09:03.997 14 2
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:08:35.496 13 3
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:07:18.538 7 49
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:13.372 3 93
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:07:43.879 11 5
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:06:21.364 4 82
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:06:01.406 2 104
Voborník Filip IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:30.296 5 71
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:11.009 11 6
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:10:28.816 5 72
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:11:00.658 9 28
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:10:19.369 4 83
Ješetová Karolína 0:14:42.780 15 2
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:10:08.524 2 105
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:16:35.567 16 1
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:44.629 7 50
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:10:13.660 3 94
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:41.374 13 4
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:12:42.072 14 3
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:10:59.140 8 39
Viková Hanka Dukla Praha 0:09:50.904 1 116
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:10:29.800 6 61
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:11:04.904 10 17
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:12:37.204 12 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:09:45.616 1 117
Bečvář Filip 0:12:28.822 14 4
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:12:18.398 12 6
Hadrava Antonín 0:11:08.569 9 29
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:49.061 2 106
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:06.418 4 84
Hofman Eliáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:21.479 6 62
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:49.555 3 95
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:13:16.608 16 2
Hradiský Zdeněk IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:10:09.807 5 73
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:10:36.083 7 51
Karasov Jiří 0:12:26.579 13 5
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:13:48.260 17 1
Kopecký Matyáš 0:12:29.549 15 3
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:43.091 8 40
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 0:11:08.992 10 18
Roth Richard 0:11:11.294 11 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:10:53.162 3 83
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:09:45.565 1 105
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:46.217 2 94
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:11:24.633 5 61
Teršl Anna 0:11:41.816 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:11:48.687 6 56
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:13:57.091 8 34
Franc Marek Cyklo Benda team 0:10:54.849 5 67
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:52.451 4 78
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 0:12:04.328 7 45
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:10:46.520 11 1
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:36.535 2 100
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:09:16.970 1 111
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:14:08.401 9 23
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:10:27.712 3 89
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:14:12.399 10 12
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:14:17.652 2 91
Drbohlavová Eliška 0:13:56.900 1 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:12:10.000 2 96
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:13:26.072 6 52
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:15:07.392 7 41
Maroul Tomáš 0:13:04.304 5 63
Novák Ondra 0:12:36.624 4 74
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:12:25.051 3 85
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:11:58.395 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvasová Izabela 0:00:32.023 4 77
Čižinská Mia MAD World Racing 0:00:30.592 2 99
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 0:00:37.926 6 55
Mertelík Kryštof CK 1967 Česká Kamenice 0:00:49.086 8 33
Procházka Jiříček 0:03:29.383 10 11
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:35.177 5 66
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:43.506 7 44
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 0:00:25.510 1 110
Szöllös Samuel 0:01:06.765 9 22
Vašíček Robin Moto bike team 0:00:31.334 3 88

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013