Přihlásit
Bakov - 03.09.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinská Mia 00:02:08 2 103
Ferklová Alžběta 0:02:42.422 8 37
Havelková Bára CYKLO Modlibov 0:02:18.721 4 81
Havlínová Anna 0:03:09.377 13 2
Charvátová Stella 0:02:24.177 7 48
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:16.686 3 92
Kohoutová Kateřina Triatlon MB 0:03:15.316 14 1
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:51.327 11 4
Mladá Tereza 0:01:49.664 1 114
Patkaňová Veronika Piráti 0:02:19.500 6 59
Soumarová Klára 0:02:45.569 10 15
Šťavíková Maruška 0:02:19.140 5 70
Talajová Ema 0:02:52.088 12 3
Vetešníková Sofie 0:02:43.654 9 26
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Ondra 0:02:45.500 20 9
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:02:09.799 8 51
Faja Lukáš 0:02:45.281 19 10
Feštr Albert 0:02:42.628 16 13
Fiala Honzík 0:03:31.832 27 2
Hnízdil Martin 0:02:49.601 23 6
Horák Mikuláš ČKS SKI jilemnice 0:01:53.468 3 106
Kalista Ondřej 0:02:30.047 13 16
Krása Viktor 0:02:29.281 12 17
Krejčí Matyáš 0:02:02.567 7 62
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:15.162 9 40
Michalík Filip 0:01:55.906 4 95
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:35.797 1 128
Mužák Jan 0:03:03.215 26 3
Novák Tomáš 0:02:44.944 18 11
Procházka Adam 0:02:24.291 11 18
Přáda Dan 0:02:47.863 22 7
Přáda Jakub 0:02:47.647 21 8
Sedláček Mikuláš CykloŠauer 0:02:51.554 25 4
Sestak Jiri 0:01:59.359 5 84
Stodůlka František 0:02:39.040 15 14
Šavel Jan 0:03:39.673 28 1
Trs Matěj Avast šauer 0:02:34.625 14 15
Vajc Matyáš 0:02:51.012 24 5
Valeš Čeněk Turnov 0:01:38.262 2 117
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 00:02:01 6 73
Vlk Michal 0:02:44.294 17 12
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:22.645 10 29
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:10.948 5 87
Bělohubá Emma 0:04:32.281 23 9
Bénová Emma 0:03:58.273 19 13
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:03:11.569 6 76
Brosche Adriana 0:03:24.817 9 43
Čižinská Emma IVAR 0:03:04.548 4 98
Dvořáková Barbora INDIGO CYCLING TEAM RK 0:03:37.225 15 17
Fajová Anna 0:05:11.235 31 1
Fialová Anna 0:04:04.263 21 11
Havlová Nela 0:03:35.258 14 18
Hercíková Lucie 0:04:34.832 24 8
Huňková Lucie 0:04:49.366 30 2
Kastnerová Bára BIKE Kněžmost 0:03:58.294 20 12
Kolajtová Pavlína 0:03:33.032 13 19
Košťáková Jana 0:04:48.672 29 3
Křepelková Eliška MIREAS REALITY 0:03:25.717 10 32
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:02:52.351 1 131
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:03:01.139 3 109
Nohynková Eliška 0:04:36.239 26 6
Nováková Eliška 0:04:37.795 28 4
Ondráčková Anička 0:04:28.229 22 10
Paříková Adéla KOSMOBIKE 0:03:22.121 7 65
Petrová Barbora 0:04:35.317 25 7
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:26.435 12 20
Součková Amélie Bikeclinic junior team 0:02:53.523 2 120
Šťavíková Anežka 0:03:48.069 16 16
Valentová Alžběta 0:03:23.865 8 54
Vlková Karolína 0:03:56.425 18 14
Vytísková Viktorie 0:03:49.047 17 15
Zajícová Natálie 0:04:36.872 27 5
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:26.192 11 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrt Vojtěch 0:03:40.971 17 16
Bradáč Michal DUKLA Praha 0:02:59.711 9 44
Bulvas Štěpán 0:02:58.233 7 66
Černý Filip 0:03:49.429 22 11
Ferkl Matěj 0:03:40.158 16 17
Flodrman Jakub 0:03:58.419 27 6
Franc Marek 0:03:56.002 26 7
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:03:48 21 12
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:56.662 4 99
Hataš Tomáš Rohozec Amulet team 0:03:06.518 10 33
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 0:03:28.644 13 20
Hladík František IVAR CS AUTHOR TEAM 0:02:37.750 1 132
Chmelík Tomáš 0:03:53.995 25 8
Isach Tomáš 0:03:47.259 20 13
Jachek Filip 0:03:53.759 24 9
Kaltman Petr Ústí nad Labem 0:03:25.191 11 22
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:57.656 6 77
Kučera Jakub BeManiax DDM Větrník 0:03:33.211 14 19
Kulich Vojtěch 0:05:24.636 30 3
Mareček Mikuláš SKI Jilemnice 0:03:41.040 18 15
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:38.205 2 121
Michalík Kryštof 0:02:57.064 5 88
Misek Mattias no swiss praha 0:05:41.169 32 1
Ochrana David 0:04:02.196 28 5
Petr Matyáš 0:05:20.623 29 4
Pípla Vojtěch BIKECLINIC 0:03:37.239 15 18
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:02:59.466 8 55
Savel Vojtech 0:03:50.113 23 10
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:02:47.816 3 110
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:26.117 12 21
Viktora Michal LY:KO KLUB 0:03:46.865 19 14
Vojtíšek Toník NOSWISS BAKOV 0:05:27.036 31 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:09:16.580 10 20
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:11:52.070 17 3
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:08:58.626 8 42
Hovorková Simona Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 0:10:56.642 14 6
Jachková Sofie 0:10:39.029 13 7
Jeřábková Martina SP KOLO LOAP Specialized 0:10:20.935 12 8
Klacková Kamila LYKOKLUB Prachatice 0:08:25.830 4 86
Krátká Zuzka Bike freaks Holice 0:08:04.631 1 119
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:22.350 3 97
Láchová Dita LYKOKLUB PRACHATICE 0:09:00.709 9 31
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:09:45.467 11 9
Schafërová Magdaléna BEKO BIKE TEAM 0:08:29.976 5 75
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:13.902 2 108
Svatušková Marketa Bikeclinic junior team 0:08:52.935 6 64
Šalomonvá Eva 0:08:17.460 19 1
Šléglová Ellen 0:08:53.037 7 53
Tomášková Adéla 0:11:36.692 16 4
Tučková Anna 0:15:03.528 18 2
Vetešníková Ester 0:11:00.976 15 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrt Štěpán 0:10:13.768 20 13
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:03.267 29 4
Bursa Filip LYKO KLUB Prachatice 0:07:38.368 3 110
Dostál Martin LY:KO KLUB 0:09:34.613 10 33
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:57.186 8 55
Hanuš František POCTA 0:07:23.329 1 132
Hanzl Ondřej SOKOL 0:10:11.053 18 15
Hataš David Rohozec Amulet 0:10:19.144 21 12
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:08:50.664 7 66
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:07:30.396 2 121
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:10:12.285 19 14
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:07:49.315 4 99
Kalivoda Matěj 0:11:12.177 25 8
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:05.863 9 44
Kvapil David ABT Rohozec 0:12:06.233 32 1
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 0:11:34.856 28 5
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:09:36.532 11 22
Mach David 0:09:57.503 14 19
Mareček Jan Kněžmost 0:10:50.611 22 11
Ochrana Filip 0:11:26.176 27 6
Ondráček Jáchym 0:10:09.702 17 16
Ort Tomáš 0:09:58.622 15 18
Papoušek Jan PÁPA team 0:10:59.569 24 9
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:10:52.974 23 10
Štětina Sebastian 0:11:13.140 26 7
Tomala Adam 0:12:05.245 31 2
Vaníček Tomáš 0:12:03.854 30 3
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:08:29.125 6 77
Videcký Jaroslav SKI Jarin sport 0:09:59.669 16 17
Vítek Vítek 0:09:41.802 13 20
Voborník Filip IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:50.122 5 88
Žitný Adam Mitas Swam trek 0:09:40.684 12 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:10.059 14 14
Brablecová Eliška 0:13:03.510 24 4
Břenková Anděla HERBY Servis (haven serie) 0:09:57.552 13 15
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:09:09.963 10 28
Čellárová Zuzana ski-team.cz 0:12:59.261 23 5
Černá Karolína DUKLA PRAHA 0:08:05.070 2 116
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:08:09.174 3 105
Hrdinová Veronika 0:10:57.394 19 9
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:08:24.844 4 94
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:11:33.758 21 7
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 0:09:08.643 9 39
Machová Karolína 0:10:33.451 16 12
Marečková Julie ČKS SKI Jilemnice 0:10:49.002 18 10
Mladá Kristýna 0:11:32.861 20 8
Nováčková Anežka Bike & Ski Bakajda 0:14:28.156 25 3
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:56.518 7 61
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:08:03.629 1 127
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:26.133 15 13
Smolíková Pavlína 0:11:57.081 22 6
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:10:47.365 17 11
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:45.607 12 16
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:08:48.518 6 72
Videcká Kateřina 0:15:54.888 27 1
Viková Hanka Dukla Praha 0:09:38.226 11 17
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:08:47.411 5 83
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:09:01.474 8 50
Vytisková Nela 0:15:35.019 26 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam HAVEN 0:12:39.554 17 34
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:22.292 4 117
Bradáč Adam DUKLA Praha 0:11:43.419 6 95
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:14:51.946 38 13
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 0:12:36.989 15 36
Habr Christien Bikeclinic junior team 0:12:21.915 10 51
Hájek Theodor POLTA 0:13:21.959 27 24
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:43.699 19 32
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:44.652 20 31
Hendrych Vojta Bike Freaks Holice 0:11:00.749 1 150
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:12:31.477 13 38
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:11:58.391 7 84
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:15:50.009 40 11
Hradiský Zdeněk IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:12:34.398 14 37
Huňka Jan 0:21:13.032 41 10
Jachek Damián 0:12:45.586 47 4
Janda Matěj 0:11:19.295 44 7
Janka Matouš 0:14:18.658 36 15
Jeřábek Ondřej SP KOLO LOAP Specialized 0:12:56.429 23 28
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:12:41.531 18 33
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:12:09.234 8 73
Karásek Vojtěch Turnov 0:12:38.235 16 35
Kerl Sebastian Author Team Stupno 0:12:17.810 9 62
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:11:12.466 42 9
Krasilov Jiří MTB Sokol Sobotka 0:14:41.773 37 14
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:13:00.654 24 27
Kuntoš Matěj 0:11:16.433 43 8
Kysela Ondřej Bike and Ski Bakajda 0:13:07.183 48 3
Lišťanský Adam ski-team.cz 0:13:22.172 28 23
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:13:23.469 29 22
Maršík Jakub 0:16:02.473 50 1
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:12:51.222 21 30
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 0:13:24.058 30 21
Paulus František Bakako Nová Paka 0:14:02.114 34 17
Petrášek Martin Hostinec U Tří lip 0:13:59.911 33 18
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:12:54.263 22 29
Ptáček Jan 0:12:20.091 46 5
Rygl Vojta Bicykl Team Ústí n. L. 0:13:30.040 31 20
Schwarz Pepa Slunečná 0:11:27.131 45 6
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 0:11:39.236 5 106
Strejček Adam USO team 0:12:31.188 12 39
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:11:17.974 2 139
Šalamon David 0:15:04.013 49 2
Šefl Jan Hostinec U Tří lip 0:14:53.318 39 12
Škubal Filip Tufo Cyklozákladna Otrokovice 0:13:11.394 25 26
Škubal Jan tufo otrokovice 0:13:12.665 26 25
Štibingr Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 0:13:35.667 32 19
Tuháček Pavel LYKO KLUB Prachatice 0:11:21.896 3 128
Volák Ondřej POCTA 0:14:09.946 35 16
Ženíšek Martin LY:KO KLUB 0:12:28.305 11 40
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára 0:19:42.234 8 42
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:17:09.909 2 108
Kluchová Anežka MAGIC BIKE TEAM (haven serie) 0:20:36.406 10 20
Košnářová Kamila Ráj kol Kladno 0:20:58.708 11 9
Košnářová Markéta Ráj kol Kladno 0:15:28.551 17 3
Kuchařová Zuzana 0:24:30.876 15 5
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:29.171 3 97
Nárovcová Monika ČS Specialized junior mtb team Vimperk 0:18:16.587 6 64
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 0:21:17.971 12 8
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:25:34.976 16 4
Radová Daniela Cykloklub Benešov 0:18:08.224 5 75
Růžičková Anna DUKLA PRAHA 0:18:55.355 7 53
Smržová Eliška Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem 0:22:11.010 13 7
Spěšná Simona MS Bike academy racing team 0:17:29.956 4 86
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:23:12.111 14 6
Šléglová Eliška 0:18:09.659 18 2
Teršl Anna 0:19:54.656 9 31
Viktorová Nela LYKOKLUB Prachatice 0:17:09.724 1 119
Zbíralová Markéta VSK 0:28:28.434 19 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Arnold Adam HAVEN MICHELIN 0:20:33.667 23 9
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:18:34.596 16 16
Bárta Martin Bikeclinic Junior Team 0:17:09.779 9 43
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:18:29.717 14 18
Břenek Jan HERBY Servis 0:23:03.472 26 6
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:21:47.719 24 8
Franc Marek Cyklo Benda team 0:17:30.861 12 20
Hořejší Ondřej ski-team.cz 0:21:49.053 25 7
Hovorka Daniel Bicykl Kříž Team Ústí n. L. 0:19:08.877 19 13
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:19:33.060 20 12
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:18:31.335 15 17
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:16:01.198 3 109
Kalina Tobiáš Ráj kol Kladno 0:20:17.080 22 10
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 0:19:38.121 21 11
Kerl Maximilian Author Team Stupno 0:16:56.963 8 54
Kuba Jakub BikeClinikTeam 0:16:46.526 7 65
Kubišta Ondřej BAKAKO Nová Paka 0:25:00.980 27 5
Kysela Aleš 0:18:13.107 31 1
Lácha Adam LYKOKLUB PRACHATICE 0:18:40.289 18 14
Novotný Ondra DUKLA PRAHA 0:15:49.259 2 120
Pacál Vojta IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:16.709 10 32
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:15:54.808 28 4
Repš Martin 0:16:32.074 29 3
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:11.137 4 98
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:15:48.325 1 131
Souček Jakub Bikeclinic junior team 0:17:37.905 13 19
Šísl Bořek LYKO KLUB Prachatice 0:17:20.184 11 21
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 0:16:19.644 5 87
Vondráček Matyáš ČS Specialized Junior MTB team 0:16:25.033 6 76
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:18:39.005 17 15
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:17:04.131 30 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berdníková Karolína MS Bike academy racing team 0:21:58.313 2 96
Černohorská Jitka LY:KO KLUB 0:23:02.884 3 85
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:23:27.301 4 74
Dostálová Lucie LY:KO KLUB 0:24:49.783 6 52
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:29:08.453 7 41
Hendrychová Lucka Bike Freaks 0:24:33.976 5 63
Kadlecová Zuzana Sokol Veltěž 0:21:53.230 1 107
Závodník Team Čas Pořadí Body
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:27:01.406 4 80
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:27:57.114 7 47
Dostál Václav LYKO KLUB Prachatice 0:26:31.618 3 91
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 0:29:16.845 13 1
Jindřich Pavel BMX Bílina 0:29:16.552 9 25
Krula Štěpán MS Bike academy racing team 0:27:30.835 6 58
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:29:47.069 10 14
Páchym David 0:28:10.251 11 3
Páchym Tomáš 0:28:22.819 12 2
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 0:28:27.717 8 36
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:25:24.943 2 102
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:24:28.222 1 113
Veverka Václav KC Kooperativa 0:27:20.054 5 69
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělohubá Ella 0:01:11.793 12 12
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:35.467 21 3
Beranová Jolana Cyklo Šauer 0:01:17.752 16 8
Březnová Barbora KC Kooperativa 0:01:09.533 9 35
Bulvasová Izabela 0:01:07.071 8 46
Čakrdová Laura 0:01:14.477 13 11
Černá Soňa 0:01:38.986 22 2
Čižinská Mia MAD World Racing 0:00:53.131 1 123
Farkasová Klára ROHOZEC AMULET 0:01:02.173 5 79
Homolová Karolína 0:01:23.690 19 5
Isachová Isabela 0:01:04.554 6 68
Jačková Adéla 0:01:11.057 11 13
Kastnerová Tereza BIKE Kněžmost 0:01:16.056 15 9
Křepelková Anežka MIREAS REALITY 0:01:21.182 18 6
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 0:01:01.804 4 90
Malinova Julie Bike & Ski Bakajda 0:01:42.505 23 1
Nováková Lenka 0:01:15.523 14 10
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:01:19.494 17 7
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:58.575 3 101
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:10.320 10 24
Schwarzová Jiřina Slunečná 0:01:05.950 7 57
Talajová Ema 0:00:57.452 2 112
Ulmanová Rozálie MŠ Kosmonosy 0:01:32.506 20 4

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013