Přihlásit
Vesec I - 08.05.2013
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:44 8 17
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:03 7 23
Holubová Esther 0:01:54 5 35
Hübnerová Laura 0:01:48 4 46
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:01:05 1 109
Kolmanová Adéla 0:01:54 6 29
Matošková Ela 0:01:41 2 78
Šimonová Veronika 0:01:46 3 57
Uhrová Kristýnka 0:02:59 9 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Böhm Dominik 0:02:27 12 4
Bukovský Ondřej 0:02:04 10 11
Bursa Marek LIBEREC 0:01:35 1 115
Doubrava Vojta 0:02:00 8 23
Fendrych Matyáš 0:02:08 11 5
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:42 15 1
Janata Jeník 0:01:37 2 84
Obdržálek Matěj 0:03:09 14 2
Pelikán Martin 0:01:48 6 35
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:01:47 4 52
Rydval Adam 0:01:40 3 63
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:01:57 7 29
Ušel Ondřej BikeClinic junior team 0:01:48 5 41
Vilém Štěpán 0:03:06 13 3
Vojtěch Tomáš 0:02:01 9 17
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradnová Magdaléna 0:04:14 12 14
Bukovská Barbora 0:04:23 17 9
Bursová Adina 0:04:02 11 15
Farská Tereza 0:06:03 23 3
Galandrová Tereza 0:02:56 1 125
Hándelová Klára 0:04:19 15 11
Horáková Amálie ČKS SKI Jilemnice 0:03:59 10 21
Janatová Zdeňka 0:03:04 2 94
Jurkuláková Adéla 0:03:42 5 51
Klustová Tereza 0:03:55 9 27
Kočová Barbora 0:04:25 18 8
Kuchařová Evelína 0:04:58 20 6
Kunčíková Ella Bike klub Spindl 0:04:21 16 10
Langerová Adéla 0:04:19 14 12
Linertová Monika 0:04:15 13 13
Novotná Kristýna 0:07:31 25 1
Pozlerová Edita 0:03:44 6 45
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:48 8 33
Schafërová Magdaléna BEKO BIKE TEAM 0:03:32 3 73
Škarýdová Johana 0:06:05 24 2
Tůmová Martina 0:03:42 4 62
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:48 22 4
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:03:46 7 39
Würknerová Adriana 0:04:59 21 5
Zelenková Tereza 0:04:32 19 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Balatka Lukáš 0:03:25 8 40
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:10 4 69
Bouška David 0:04:20 22 11
Bradna Vítek 0:03:34 12 21
Dlask Marek Topforex Lapierre 0:03:57 16 17
Dušek Jakub 0:03:26 9 34
Fendrych Adam 0:04:24 25 8
Foltýn Jan 0:02:56 1 132
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:06 19 14
Hanč Filip 0:04:40 29 4
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:03:03 2 101
Hübner Richard 0:03:22 6 52
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:03:52 15 18
Klust Jan 0:03:59 17 16
Křemen Denis 0:04:15 21 12
Kříž Samuel 0:04:27 26 7
Lubas Jan 0:03:50 13 20
Nýdrle Miloslav 0:04:32 28 5
Pechan Šimon 0:04:13 20 13
Prokeš Jan 0:03:15 5 58
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:04:20 23 10
Rada Tomáš 0:04:31 27 6
Rytíř Viktor 0:04:00 18 15
Saska Matěj 0:03:27 10 28
Savický Martin 0:04:58 30 3
Schovanec Jan 0:03:30 11 22
Stromský Vít 0:03:10 3 80
Štencl Vojtěch 0:04:22 24 9
Štryncl Vilda 0:05:22 31 2
Tůma Vojtěch 0:03:24 7 46
Vojtěch Lukáš 0:03:51 14 19
Vysypal Jan 0:05:38 32 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:05:32 13 14
Dlasková Vanda Lawi Author Team 0:04:12 2 95
Dohnalová Tereza 0:04:49 5 52
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:05:26 12 15
Hrušková Agáta 0:07:29 26 1
Kareisová Jana 0:04:40 4 63
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:06:03 16 11
Kramešová Marie 0:05:14 9 28
Krinwaldová Lucie 0:04:51 6 46
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:04:59 8 34
Langová Eliška 0:06:41 25 2
Matějková Kateřina 0:05:50 15 12
Mindlová Veronika 0:05:35 14 13
Nýdrlová Nela 0:05:18 11 16
Petráková Natálie 0:04:51 7 40
Povolná Eva 0:06:13 18 9
Radová Daniela Cykloklub Benešov 0:04:15 3 74
Štrynclová Johanka 0:06:19 21 6
Tůmová Aneta 0:05:14 10 22
Tůmová Lucie 0:03:58 1 126
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:06:04 17 10
Veselá Dominika 0:06:22 23 4
Vilémová Eliška 0:06:19 22 5
Volhejnová Eliška 0:06:16 19 8
Volhejnová Karolína 0:06:16 20 7
Zelenková Zuzana 0:06:37 24 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Fabián 0:05:18 21 15
Abrt Jan 0:07:13 34 2
Böhm Matyáš 0:05:04 18 18
Čermák Ondřej DUKLA 0:04:05 3 83
Dohnal Tomáš 0:04:59 15 21
Dubeš Adam SSC Žel. Brod 0:05:02 17 19
Dufek Jan SKI KLUB Jablonec 0:06:09 30 6
Farský Jakub 0:04:22 8 43
Hromádko Matěj 0:05:14 20 16
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:23 9 37
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:03:40 1 135
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:05:22 23 13
Jurkulák Marek 0:03:54 2 104
Knejzlík Tomáš 0:05:20 22 14
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:04:23 10 31
Lhoták Adam 0:05:01 16 20
Lienert Patrik 0:04:31 11 25
Madonas Ondřej 0:07:16 35 1
Merkl Václav 0:06:08 29 7
Naxera Václav 0:05:23 24 12
Olyšar Adam 0:05:45 27 9
Olyšar Jan 0:06:11 31 5
Pelikán Václav 0:05:06 19 17
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:04:21 6 55
Savický Adam 0:04:48 13 23
Skála Martin 0:06:49 32 4
Svatuška Jakub Bikeclinic junior team 0:04:17 5 61
Svrček Vilém 0:04:58 14 22
Štencl Ondřej 0:04:37 12 24
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:04:21 7 49
Víšek Michal 0:04:10 4 72
Vysypal Jakub 0:05:34 26 10
Vyšohlíd Filip 0:05:49 28 8
Vyšohlíd Ondra 0:07:12 33 3
Zalabák Šimon 0:05:30 25 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Foltýnová Anna 0:07:58 7 26
Hejhalová Dagmar 0:06:40 3 60
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:06:37 2 81
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:07:15 4 49
Langová Alžběta 0:09:02 10 8
Melicharová Helena 0:07:41 6 32
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:07:25 5 38
Rysavá Diana 0:12:48 12 1
Spudilová Adéla 0:08:49 9 14
Šindelářová Hana 0:08:38 8 20
Václavů Anna 0:11:04 11 2
Zemanová Kristýna 0:06:31 1 112
Závodník Team Čas Pořadí Body
Brož Matyáš 0:08:55 15 3
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:26 3 65
Hanyk Roman 0:08:50 14 4
Horák Daniel 0:09:18 16 2
Horyna Matěj 0:06:49 8 25
Hudák Jakub FC Slovan Liberec 0:07:28 11 7
Jurkulák Jakub 0:06:37 5 43
Kunčík Matěj ČS Specialized junior mtb 0:06:48 7 31
Pařík Vojtěch 0:06:37 4 54
Prokeš Martin 0:09:59 17 1
Samec Michal 0:06:22 2 86
Schovanec Jaroslav 0:07:17 10 13
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:06:15 1 117
Šindelář Jan 0:06:44 6 37
Tachovský Marek 0:08:10 13 5
Votoček Matyáš 0:07:37 12 6
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:07:05 9 19
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrahamová Zuzana 0:10:13 9 11
Daňková Kateřina IVAR CS - AUTHOR Team 0:07:31 2 78
Jedlánková Martina 0:08:15 5 35
Kareisová Ludmila 0:08:19 6 29
Křemenová Natálie 0:07:47 3 57
Marksová Karolína 0:09:15 7 23
Mišoňová Magdalena 0:07:25 1 109
Švarcová Kristina 0:10:10 8 17
Víšková Nikola 0:08:08 4 46
Závodník Team Čas Pořadí Body
Brož Mikuláš 0:24:44 15 1
Daněk Jakub IVAR CS - AUTHOR Team 0:13:53 3 63
Hanyk Michal 0:16:52 9 17
Hladík Josef 0:13:47 2 84
Hruška Filip 0:15:43 8 23
Ježek Tomáš 0:13:23 1 115
Palme Tomáš 0:22:26 14 2
Smolík František 0:21:51 13 3
Smolík Jan 0:19:30 10 11
Štěpán Jiří 0:20:04 11 5
Šulc David IVAR CS AUTHOR TEAM 0:14:25 6 35
Tlamka Tomáš 0:13:56 4 52
Vojhejn Jonáš 0:20:31 12 4
Vykypěl Matouš 0:14:22 5 41
Vykypěl Šimon 0:14:47 7 29
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čermáková Sára 0:15:04 5 33
Kubátová Dominika 0:13:33 1 107
Podskalská Anna 0:14:41 4 44
Rolencová Vanessa 0:15:17 6 27
Ungermanová Elizabeth 0:14:30 3 55
Vaníčková Tereza 0:13:54 2 76
Vykypělová Karolína 0:15:44 7 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bedrník Matěj 0:12:58 1 109
Beneš Radek 0:16:13 7 23
Bóday Šimon 0:15:14 5 35
Dufek Tomáš 0:14:40 4 46
Frnka Matěj 0:16:14 8 17
Jakoubek Tomáš 0:14:22 3 57
Sábl Lukáš 0:15:42 6 29
Souček Vladimír 0:19:17 9 11
Vích Michal 0:13:26 2 78

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013