Přihlásit
Liberec - finále - 17.09.2016
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bošková Šárka 00:00:28 7 81
Bulvasová Izabela 00:00:23 3 165
Čižinská Mia 00:00:19 1 207
Havelková Bára CYKLO Modlibov 00:00:19 2 186
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 00:00:24 4 144
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 00:00:26 6 102
Maděrová Klára 00:00:25 5 123
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 00:00:28 7 82
Adolph Petr 00:00:38 8 61
Černý Filip CYKLO Modlibov 00:00:19 3 166
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 00:00:20 4 145
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 00:00:19 2 187
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:18 1 208
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 00:00:22 5 124
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 00:00:23 6 103
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:02:57 5 125
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 00:03:03 6 104
Brosche Adriana 00:03:14 8 62
Čižinská Emma IVAR 00:02:52 3 167
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 00:02:50 2 188
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 00:02:39 1 209
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:03:07 7 83
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 00:03:46 9 41
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 00:02:54 4 146
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bulvas Štěpán 00:02:35 6 104
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:02:54 9 41
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:02:26 4 146
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 00:02:42 8 62
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 00:02:27 5 125
Meier Václav Ivar Author CS Team 00:02:12 1 209
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 00:02:15 2 188
Schafër Josef Beko Bike Team 00:02:17 3 167
Šlambor Martin WPC Sport Team 00:02:40 7 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 00:06:02 2 186
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 00:07:53 6 102
Grégrová Markéta 00:07:22 4 144
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:08:25 7 81
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:06:24 3 165
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:07:31 5 123
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 00:05:23 1 207
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenek Hynek HERBY SERVIS 00:07:37 10 28
Dočekal Jakub 00:07:59 11 7
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:06:42 6 112
Hanuš František POCTA 00:04:52 1 217
Chloupek Jan 00:10:27 17 1
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 00:07:04 8 70
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 00:04:57 2 196
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 00:06:59 7 91
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 00:06:02 5 133
Kvapil David ABT Rohozec 00:08:54 15 3
Kvapil Matyáš ABT Rohozec 00:08:51 14 4
Maděra Jakub 00:09:00 16 2
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:05:40 4 154
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 00:08:07 12 6
Stránský Ondřej STPA 00:07:05 9 49
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 00:05:33 3 175
Vilém Štěpán 00:08:25 13 5
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 00:11:50 8 66
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 00:12:04 9 45
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 00:10:20 1 213
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 00:10:44 3 171
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 00:15:55 13 1
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 00:10:59 5 129
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:14:52 11 3
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 00:14:30 10 24
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 00:11:37 7 87
Viková Hanka Dukla Praha 00:10:24 2 192
Volejníková Natalie Beko Bike 00:10:56 4 150
Volejníková Nikola Beko Bike 00:11:36 6 108
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 00:14:56 12 2
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:09:49 2 191
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:10:54 6 107
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 00:11:07 9 44
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 00:10:16 4 149
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 00:15:12 11 2
Jungwirth František DUKLA Liberec 00:10:58 8 65
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 00:09:49 3 170
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 00:16:38 12 1
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:10:48 5 128
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 00:10:55 7 86
Melichar Josef Ivar-CS Author Team 00:11:09 10 23
Smejkal Adam Ivar CS Author Team 00:09:45 1 212
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dlasková Vanda Lawi Author Team 00:15:41 2 184
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 00:14:52 1 205
Peterková Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 00:17:55 4 142
Racková Nikola 00:20:28 5 121
Teršl Anna 00:16:14 3 163
Závodník Team Čas Pořadí Body
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 00:18:55 9 42
Franc Marek Cyklo Benda team 00:15:30 4 147
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 00:14:55 3 168
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 00:15:51 6 105
Chloupek Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:18:12 7 84
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 00:13:35 1 210
Kašpar Matěj BeManiax DDM Větrník 00:15:46 5 126
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 00:18:54 8 63
Vik Matěj Bikeclinic Junior Team 00:13:43 2 189
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 00:20:09 10 21
Závodník Team Čas Pořadí Body
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 00:15:23 1 201
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 00:12:12 2 184
Hubečka Tomáš BeManiax DDM Větrník 00:17:00 5 121
Kotek Radim BeManiax DDM Větrník 00:16:58 4 142
Skrbek Jan BeManiax DDM Větrník 00:12:14 3 163
Veverka Václav KC Kooperativa 00:12:10 1 205
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 00:00:32 8 68
Adolph Petr 00:00:44 12 4
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 00:00:51 14 2
Bulvasová Izabela 00:00:27 4 152
Čižinská Mia MAD World Racing 00:00:24 2 194
Gamba Kryštof Bitters Superior Cyklolive Team 00:00:50 13 3
Grégr Vojtěch 00:00:37 11 5
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 00:00:57 15 1
Lhotáková Sofie MTB ČESANA ROHOZEC 00:00:32 9 47
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 00:00:28 5 131
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 00:00:29 6 110
Pšenička Jan Dlouhý Most 00:00:30 7 89
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:00:35 10 26
Semerád Marek SRAM MITAS TREK team 00:00:23 1 215
Vašíček Robin Moto bike team 00:00:25 3 173

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013