Přihlásit
Osečná - 16.04.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:16 3 83
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:54 5 61
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:00:53 1 105
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:01:01 2 94
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:51 4 72
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 0:01:13 4 72
Adolph Petr 0:02:38 5 61
Čižinský Filip Krnsko 0:01:03 2 94
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:13 3 83
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:00:57 1 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berková Leontýnka 0:02:35 3 88
Čižinská Mia 0:03:39 7 44
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:01 4 77
Kostková Eliška SPORT KIDS LB 0:03:49 8 33
Kostková Veronika SPORT KIDS 0:04:28 9 22
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:10 1 110
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:15 2 99
Ptačovská Adélka NORT BIKE CLUB 0:03:31 6 55
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:03:26 5 66
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:47 10 11
Závodník Team Čas Pořadí Body
Abrt Sebastián 0:03:11 20 4
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:13 4 90
Cakl Štěpán 0:02:37 11 13
Čižinský David Krnsko 0:02:20 5 79
Dumek Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:52 15 9
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:07 3 101
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:59 18 6
Hergesell Lukáš SPORT KIDS 0:03:23 23 1
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:25 6 68
Juroška Denis Mladá Boleslav 0:03:16 22 2
Kodeš Daniel 0:02:48 14 10
Kulman Jakub 0:02:52 16 8
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:01:56 2 112
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:30 9 35
Pelouch Filip 0:03:08 19 5
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:02:28 8 46
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 0:02:46 13 11
Říha Matyáš SPORT KIDS 0:02:32 10 24
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:01:52 1 123
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 0:02:55 17 7
Valeš Čeněk Turnov 0:02:39 12 12
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:26 7 57
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:11 21 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:11 3 90
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:03:25 7 46
Čižinská Emma IVAR 0:03:23 6 57
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:03:03 2 101
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:32 10 13
Holcová Natálie Superior Cyklofit 0:03:49 12 1
Kleinová Adriana 0:03:43 11 2
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:02:39 1 112
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:03:14 4 79
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:29 8 35
Valešová Alžběta Turnov 0:03:30 9 24
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:17 5 68
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:38 18 7
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:03:35 17 8
Bursa Marek LIBEREC 0:04:10 24 1
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:39 19 6
Gerö Tomáš SPORT KIDS 0:03:48 21 4
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:18 10 25
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:03:43 20 5
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:34 16 9
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 0:03:09 3 102
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:12 6 69
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:03:16 8 47
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:19 11 14
Kulman Matyáš 0:03:30 15 10
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:02:45 1 124
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:03 2 113
Penz Adam Osečná 0:03:27 14 11
Ptačovský Ladislav BIKE and SKI team 0:03:20 12 13
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:03:15 7 58
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:03:11 5 80
Roušar Filip 0:03:09 4 91
Rydval Adam 0:03:22 13 12
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:03:52 23 2
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:49 22 3
Votýpka Šěpán OK BOR 0:03:17 9 36
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:09:44 5 71
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:42 8 38
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:09:47 6 60
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:11:09 11 5
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:08:30 2 104
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:05 10 16
Penzová Julie 0:13:25 15 1
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:11 13 3
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:33 3 93
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:54 9 27
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:10:36 7 49
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:08:11 1 115
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:08:54 4 82
Vítková Karolína 0:12:16 14 2
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:11:22 12 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:08:41 1 126
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:14:03 25 2
Bredler Jonáš Kooperativa 0:10:16 16 11
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:42 9 38
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:42 19 8
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:47 12 15
Hanuš František POCTA 0:08:42 2 115
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:04 14 13
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:09:22 5 82
Hergesell Ondřej Sportkids 0:11:57 20 7
Hofman Eliáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:27 6 71
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:09:47 13 14
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:09:31 7 60
Hrachovina Matěj 0:14:33 26 1
Chvojka Filip GHOST TEAM 0:10:10 15 12
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:01 18 9
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:09:13 4 93
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:12:11 22 5
Kroupa Ondřej Nová Ves n. N. 0:12:43 23 4
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:12:03 21 6
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:09:45 11 16
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:07 3 104
Paulus František Bakako Nová Paka 0:09:40 8 49
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:13:18 24 3
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:44 10 27
Voborník Filip IVAR CS AUTHOR TEAM 0:10:37 17 10
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:15:11 7 46
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:15:38 8 35
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:13:18 4 79
Gerö Karolína SPORT KIDS 0:19:38 11 2
Ješetová Karolína 0:20:00 12 1
Kareisová Jana 0:12:47 1 112
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:12:56 2 101
Kovářová Jana HERBY Servis 0:16:59 10 13
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:14:17 5 68
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:13:14 3 90
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:14:43 6 57
Vopršalová Kateřina BAKAKO Nová Paka 0:16:28 9 24
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:11:55 2 102
Břenek Jan HERBY Servis 0:13:49 9 25
Čermák Jan KC Kooperativa 0:12:05 3 91
Dvořáček Tobias Bycikl Kříž Ústí nad L. 0:13:09 7 47
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:13:11 8 36
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:12:47 4 80
Kniha Petr EXPRESCZ TUFO TEAM Kolín 0:11:52 1 113
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:13:01 6 58
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:12:52 5 69
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:14:11 10 14
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:15:00 12 2
Soukup Vojta 0:14:15 11 3
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:16:26 13 1
Závodník Team Čas Pořadí Body
Blechová Lucie IVAR - CS AUTHOR team 0:13:59 3 84
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:11:53 2 95
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:11:52 1 106
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:15:58 5 62
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:14:59 4 73
Špičková Adéla BIKE3000 Junior team 0:17:55 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Franc Marek Cyklo Benda team 0:12:46 2 95
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:12:51 3 84
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:11:49 1 106
Syřiště Ondřej 0:13:07 5 62
Vopršal Jaroslav BAKAKO Nová Paka 0:13:02 4 73
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:13:08 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 0:00:53 4 83
Adolph Petr 0:00:50 1 116
Dumek Václav Bitters Superior Cyklofit team 0:01:17 7 50
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:13 6 61
Hertl Sophia Elizabeth POCTA 0:01:36 12 5
Klein Adam 0:02:12 14 3
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 0:01:53 13 4
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 0:00:52 2 105
Pelouch Adam 0:03:00 16 1
Penz Antonín Osečná 0:00:52 3 94
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:01:00 5 72
Samek Ondřej 0:01:22 8 39
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:24 10 17
Urban Jakub 0:02:48 15 2
Urban Tomáš 0:01:24 9 28
Vaškovský Tomáš ČKL Harrachov 0:01:29 11 6

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013