Přihlásit
Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 3 83
Cicníkoví Magdalena 0:00:00 4 72
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:00:00 2 94
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 105
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:00:00 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břeň Adam Sportkids 0:00:00 4 72
Čižinský Filip Krnsko 0:00:00 1 105
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:00:00 3 83
Pelc Šimon 0:00:00 5 61
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:00:00 2 94
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berková Leontýnka 0:00:00 5 68
Havelková Bára CYKLO Modlibov 0:00:00 8 35
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 6 57
Ledecká Viktorie 0:00:00 7 46
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:00:00 1 112
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 2 101
Ptačovská Adélka NORT BIKE CLUB 0:00:00 10 13
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:00:00 4 79
Sedláčková Michaela IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 12 1
Supernatová Eliška 0:00:00 9 24
Švitorková Kristýna 0:00:00 11 2
Vernerová Alena IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 3 90
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 6 70
Bondy Štěpán TJ Auto Škoda MB 0:00:00 10 26
Černý Filip CYKLO Modlibov 0:00:00 16 10
Čižinský David Krnsko 0:00:00 5 81
Dobrý Josef Zásada 0:00:00 25 1
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 3 103
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 22 4
Hergesell Lukáš SPORT KIDS 0:00:00 21 5
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:00 19 7
Housa Daniel SPORT KIDS 0:00:00 24 2
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:00:00 2 114
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 8 48
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:00:00 14 12
Pňovský Sebastian 0:00:00 4 92
Polák Štěpán 0:00:00 23 3
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 0:00:00 13 13
Říha Matyáš SPORT KIDS 0:00:00 11 15
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:00:00 1 125
Souček Jakub BICYKL Kříž Ústí/L. 0:00:00 9 37
Tomeš Roman 0:00:00 12 14
Tvrdík Vojtěch Semily 0:00:00 17 9
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:00:00 7 59
Večerník Radim SDH Držkov 0:00:00 15 11
Večeřík Adam Držkov 0:00:00 18 8
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 20 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 7 47
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:00:00 12 2
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 3 91
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 5 69
Jareisová Natálie Bratříkov 0:00:00 13 1
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:00:00 1 113
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:00:00 4 80
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 6 58
Rezlerová Nikola JKL Desná 0:00:00 9 25
Šurík Kateřina SPK Liberec 0:00:00 8 36
Švitorková Dominika 0:00:00 11 3
Tvrdíková Veronika Semily 0:00:00 10 14
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 2 102
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berka Tadeáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 19 8
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:00:00 13 14
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 16 11
Cyprián Ondra 0:00:00 26 1
Foltýn Otakar Jílové u Držkova 0:00:00 15 12
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 5 82
Havelka Ondřej CYKLO Modlibov 0:00:00 25 2
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:00:00 10 27
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 6 71
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 9 38
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:00:00 7 60
Kubín Jan TJ Tanvald 0:00:00 14 13
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 20 7
Matáč Mikuláš Jablonec 0:00:00 11 16
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 1 126
Mládek David SOKOL Radčice 0:00:00 8 49
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 2 115
Ptačovský Ladislav BIKE and SKI team 0:00:00 22 5
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:00:00 21 6
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:00:00 3 104
Roušar Filip 0:00:00 24 3
Rydval Adam 0:00:00 23 4
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:00:00 4 93
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:00:00 17 10
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 18 9
Votýpka Šěpán OK BOR 0:00:00 12 15
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:00:00 6 60
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 7 49
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:00:00 5 71
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:00:00 12 4
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:00:00 1 115
Grégrová Markéta Jablonec n/N 0:00:00 14 2
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:00:00 11 5
Nosková Marcela BAKAKO Nová Paka 0:00:00 13 3
Petrof Johana BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 15 1
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 2 104
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:00:00 8 38
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:00:00 9 27
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:00:00 3 93
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 4 82
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:00:00 10 16
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 1 122
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 21 2
Bredler Jonáš Kooperativa 0:00:00 15 8
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 3 100
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 9 34
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:00:00 10 23
Hergesell Ondřej Sportkids 0:00:00 18 5
Hofman Eliáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 4 89
Horák Adam BEKO Bike Race Team 0:00:00 8 45
Horák Martin BECO Bike Racing Team 0:00:00 5 78
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 16 7
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:00:00 7 56
Kubín Ota TJ Tanvald 0:00:00 17 6
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:00:00 14 9
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 6 67
Nechutný Filip XC - Malá Skála 0:00:00 19 4
Paulus František Bakako Nová Paka 0:00:00 13 10
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:00:00 22 1
Půbal Matouš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:00:00 11 12
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:00:00 2 111
Voborník Filip IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 12 11
Žitný Adam Mitas Swam trek 0:00:00 20 3
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 6 53
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:00:00 7 42
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:00:00 4 75
Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 0:00:00 1 108
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:00:00 2 97
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:00:00 3 86
Vaškovská Michalka ČKL Harrachov 0:00:00 5 64
Vopršalová Kateřina BAKAKO Nová Paka 0:00:00 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:00:00 6 62
Dovolil Josef Bike Team Jilemnice 0:00:00 16 2
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:00:00 15 3
Hellmich Jonáš KC Kooperativa Jablonec 0:00:00 3 95
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:00:00 1 117
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:00:00 11 7
Kniha Petr EXPRESCZ TUFO TEAM Kolín 0:00:00 4 84
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:00:00 7 51
Kuba Jakub BikeClinikTeam 0:00:00 2 106
Nosek František BAKAKO Nová Paka 0:00:00 10 18
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:00:00 9 29
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:00:00 12 6
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:00:00 13 5
Soukup Vojta 0:00:00 8 40
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:00:00 5 73
Tomeš Vítek 0:00:00 17 1
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:00:00 14 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:00:00 4 73
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:00:00 3 84
Kolářová Justýna Dukla Praha 0:00:00 1 106
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:00:00 6 51
Půbalová Nela TJ Škoda Auto MB 0:00:00 2 95
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:00:00 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:00:00 4 75
Franc Marek Cyklo Benda team 0:00:00 5 64
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:00:00 6 53
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:00:00 3 86
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 1 108
Syřiště Ondřej 0:00:00 8 31
Veverka Václav KC Kooperativa 0:00:00 2 97
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:00:00 7 42
Závodník Team Čas Pořadí Body
Benda Tomáš Benátky n. Jizerou 0:00:00 20 3
Čech Ondřej SPINFIT LIBEREC 0:00:00 6 67
Černá Zuzana CYKLO Modlibov 0:00:00 19 4
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:00 10 23
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:00 5 78
Grossmanová Karolína 0:00:00 13 10
Housa Maroš Sportkids 0:00:00 22 1
Klein Adam 0:00:00 16 7
Ledecký Václav 0:00:00 15 8
Ludvíková Rozálie Dřevoplast 0:00:00 14 9
Malínský Šimon Bike Team Jilemnice 0:00:00 1 122
Mašek Lukáš Velké Hamry 0:00:00 9 34
Podlipný Forest Bakako Nová Paka 0:00:00 4 89
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:00 2 111
Rezler Vladimír JKL Desná 0:00:00 11 12
Supernatová Katka 0:00:00 18 5
Suržin Adámek Jablonec n/N. 0:00:00 3 100
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:00:00 7 56
Tuláčková Barbora 0:00:00 21 2
Vaškovský Tomáš ČKL Harrachov 0:00:00 8 45
Večerník Oskar SDH Držkov 0:00:00 17 6
Voláková Anička Jílové u Držkova 0:00:00 12 11

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013