Přihlásit
Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Andrlová Ava 0:03:59 6 51
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:02:57 1 106
Čermáková Johana 0:03:39 4 73
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:03:39 3 84
Havelková Amalie 0:03:48 5 62
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:29 2 95
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bureš Adam 0:02:44 3 84
Čižinský Filip Krnsko 0:02:27 1 106
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:02:50 4 73
Němec Tobiáš 0:04:05 6 51
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:02:33 2 95
Sklenička Vojta 0:03:36 5 62
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berková Leontýnka 3:54:00 3 85
Bulvasová Izabela 5:22:00 6 52
Čižinská Mia 5:21:00 5 63
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 4:56:00 4 74
Ničová Emma SOKOL Veltěž 3:29:00 1 107
Pospíšilová Klára 5:29:00 7 41
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 3:45:00 2 96
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinský David Krnsko 3:42:00 4 78
Fous Vitek 3:51:00 7 45
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 3:26:00 3 89
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 4:04:00 8 34
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 3:21:00 1 111
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 6:39:00 10 12
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 3:44:00 5 67
Polák Štěpán KC Kooperativa Jablonec nad Nisou 6:07:00 9 23
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 3:22:00 2 100
Šimůnek Petr 4:02:00 11 1
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 3:50:00 6 56
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:05:46 8 34
Cucová Michaela CYKLO TEAM BAŠŤ JUNIOR 0:05:10 5 67
Čižinská Emma IVAR 0:05:19 7 45
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:06:25 11 1
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:04:43 3 89
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:05 4 78
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:04:42 2 100
Lyšková Ela 0:06:06 10 12
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:05:10 6 56
Ulrichová Ela CYKLO TEAM BAST 0:06:05 9 23
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:04:40 1 111
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bečvář Oliver 0:04:16 4 93
Berka Tadeáš Cycology North Bike Club 0:06:15 26 1
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:05:12 17 10
Bulvas Štěpán 0:04:46 9 38
Čermák Denis 0:05:37 23 4
Dinga Jan Adastra Cycling Team 0:05:22 21 6
Fara Jan Ivar Author Team 0:05:17 19 8
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:51 10 27
Jech Lukáš Sokol Veltěž 0:04:55 12 15
Jech Lukáš 0:06:03 25 2
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:05:03 16 11
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:19 5 82
Kameník Dominik ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:18 20 7
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:59 14 13
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:04:44 8 49
Král Matyáš SOKOL Veltěž 0:04:32 6 71
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:04:44 7 60
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:05:13 18 9
Meier Václav Ivar Author CS Team 0:04:11 2 115
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:10 1 126
Podhaiský Ondřej TJ AŠ Mladá Boleslav 0:04:53 11 16
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:04:59 15 12
Šimonek Jáchym 0:04:16 3 104
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:05:39 24 3
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:05:36 22 5
Votýpka Šěpán OK BOR 0:04:58 13 14
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:06:29 5 70
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:07:08 11 4
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:06:33 6 59
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:07:06 9 26
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 0:05:47 1 114
Kašparová Anna 0:07:47 14 1
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:07:32 13 2
Kuchařová Evelína 0:07:08 10 15
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:52 7 48
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:00 2 103
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:07:03 8 37
Strakatá Vendula DUKLA Praha 0:06:17 4 81
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:07:11 12 3
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:11 3 92
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:05:41 2 107
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 0:06:01 6 63
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:56 4 85
Hanuš František POCTA 0:05:58 5 74
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:06:06 8 41
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:06:25 11 8
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:01 7 52
Hynek Matěj 0:05:41 1 118
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:06:09 9 30
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:49 16 3
Loukotka Patrik SAC Bělá pod Bezdězem 0:07:00 17 2
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 0:05:47 3 96
Miňovský Petr IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:06:30 13 6
Pávek Lukáš BEKO Bike Race Team 0:06:29 12 7
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:07:24 18 1
Popelka Filip 0:06:37 15 4
Rauschert Albert 0:06:32 14 5
Zoul Martin BSK RACING 0:06:09 10 19
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana Ivar CS Author Team 0:16:29 5 62
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:15:17 3 84
Černá Karolína DUKLA PRAHA 0:14:08 1 106
Dingová Anna Adastra Cycling Team 0:16:37 6 51
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:14:58 2 95
Kuchařová Pavlína BSK Racing juniors 0:15:18 4 73
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bradáč Adam DUKLA Praha 0:12:41 2 110
Cingroš Filip BSK RACING 0:13:35 5 77
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:15:12 8 44
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:13:07 4 88
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:18:02 20 2
Hradiský Zdeněk IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:15:09 7 55
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:15:12 9 33
Král Kryštof Sokol Veltěž 0:12:41 1 121
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:29 12 10
Machánek Karel 0:08:53 21 1
Miňovský Prokop IVAR AUTHOR TEAM CZ 0:14:01 6 66
Novotný Jan BSK racing 0:16:14 14 8
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:15:20 10 22
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:16:15 15 7
Prokopec Jiří POCTA 0:17:15 18 4
Soukup Vojta 0:15:21 11 11
Suchý Vojtěch Sokol Veltěž 0:13:03 3 99
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 0:16:04 13 9
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:17:11 17 5
Volák Ondřej POCTA 0:17:18 19 3
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:16:39 16 6
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:26:34 5 62
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:27:09 6 51
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:24:22 2 95
Mišoňová Veronika Sokol Veltěž 0:23:51 1 106
Suchá Kateřina 0:26:25 4 73
Šindelářová Hana 0:26:02 3 84
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:28:07 8 33
Franc Marek Cyklo Benda team 0:25:39 6 55
Havelka Štěpán 0:25:46 7 44
Jech Filip Sokol Veltěž 0:23:35 4 77
Ondra Beran 0:33:36 10 11
Pávek Matyáš Kooperativa JBC 0:24:48 5 66
Syřiště Ondřej 0:28:42 9 22
Šindelář Jan 0:23:09 1 110
Vencl Libor Eleven Mercede-Benz Mitas team 0:23:22 3 88
Veverka Václav KC Kooperativa 0:23:09 2 99
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bílek Michal 0:00:48 4 75
Gamba Kryštof Bitters Superior Cyklolive Team 0:00:51 5 64
Komárek Josef 0:00:53 6 53
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 0:00:42 2 97
Němec Tobiáš 0:00:47 3 86
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:42 1 108
Studnička Štěpán 0:01:23 7 42
Šulcová Eva 0:01:35 8 31

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013