Přihlásit
Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:15 4 78
Cicníkoví Magdalena 0:01:26 6 56
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:02:40 11 1
Kotučová Gabriela Liberec 0:01:14 3 89
Kotučová Zuzana Liberec 0:01:40 7 45
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:01:05 1 111
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:01:07 2 100
Pískačová Thea MB 0:01:55 9 23
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:54 8 34
Šlehoferová Sofie Hrádek n. N. 0:01:56 10 12
Vlková Vanessa MS Bike Academy 0:01:25 5 67
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinský Filip Krnsko 0:01:11 2 94
Dulanský Filip HERBY SERVIS 0:01:20 4 72
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:19 3 83
Pelouch Adam 0:01:49 5 61
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:01:08 1 105
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berková Leontýnka 0:03:12 4 77
Holingerová Johanka SKI Klub Telnice 0:03:24 5 66
Knoblochová Kristýna IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:30 7 44
Kolarzová Johanka IVARCS AUTHOR TEAM 0:03:27 6 55
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:39 1 110
Machová Zuzana Hočo Počo 0:05:33 10 11
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:05 3 88
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:02:58 2 99
Sádecká Magdaléna Liberec 0:03:45 9 22
Šafránková Markéta SX soft 0:03:34 8 33
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam Cycology North Bike Club 0:03:03 13 15
Bondy Štěpán Cycology North Bike Club 0:02:54 7 61
Čižinský David Krnsko 0:02:52 6 72
Delong Jakub SPORT KIDS 0:03:25 19 9
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:24 3 105
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:22 18 10
Havránek Jan 0:04:08 25 3
Hergesell Lukáš SPORT KIDS 0:03:31 22 6
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:59 11 17
Housa Daniel SPORT KIDS 0:04:20 26 2
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 0:04:22 27 1
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:21 2 116
Michal Jakub IVT tepelná čerpadla 0:03:20 16 12
Moulis Lukáš Ivar CS Author Team 0:03:04 14 14
Pelouch Filip 0:03:29 20 8
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:02:49 5 83
Provazník Jakub SDH Maršovice 0:03:43 23 5
Říha Matyáš SPORT KIDS 0:03:30 21 7
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:02:20 1 127
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 0:03:03 12 16
Staněk Tomáš 0:03:47 24 4
Stromský Ondřej 0:02:58 10 28
Tomeček Matěj GS Cyklo Team Jistebnice 0:03:22 17 11
Tomeš Roman Cycology North Bike Club 0:03:18 15 13
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:56 8 50
Vlk David MS Bike Academy 0:02:27 4 94
Zelený Jakub Bitters Superior Cyklolive Team 0:02:57 9 39
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit Bike Team 0:04:24 7 46
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:55 3 90
Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 0:03:57 4 79
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:04:26 8 35
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:05:55 12 1
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:52 2 101
Holcová Natálie Superior Cyklofit 0:05:07 9 24
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí nad Labem 0:03:59 6 57
Nováková Viktorie Tri Club Česká Lípa 0:05:30 11 2
Pokorná Adélka BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:58 5 68
Röslerová Sofie SPORT KIDS 0:05:10 10 13
Zelená Lucie Bitters Superior Cyklolive Team 0:03:42 1 112
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bredler Eliáš Sokol Malá Skála 0:05:45 28 2
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:04:13 17 13
Cichák Mikuláš Cycology North Bike Club 0:04:29 20 10
Fara Jan Ivar Author Team 0:04:07 14 16
H. Hugo Junior Bikeranch team 0:03:49 7 63
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:02 11 19
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:04:41 24 6
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:03:44 6 74
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:33 5 85
Knobloch Adam IVAR CS AUTHOR TEAM 0:03:24 2 118
Kolarz Jakub IVAR CS AUTHOR TEAM 0:04:10 16 14
Königsmark Jan CYKLOKROS MILOVICE 0:03:58 10 30
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:03:32 4 96
Kudrna Tomáš Cycology North Bike Club 0:04:07 15 15
Kulík František SPORT KIDS 0:05:59 29 1
Meier Václav Ivar Author CS Team 0:03:22 1 129
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:25 3 107
Paclt Samuel 0:04:38 23 7
Pískač Matyáš MB 0:04:38 22 8
Polák Juraj Žilina 0:05:13 27 3
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:04:03 12 18
Roušar Filip 0:04:43 26 4
Salaba Rosťa FBCDDM Děčín 0:04:25 19 11
Sárközi Petr Bicykl Team Ústí n. L. 0:03:53 9 41
Schafër Josef Beko Bike Team 0:04:06 13 17
Šlambor Martin WPC Sport Team 0:04:43 25 5
Trousil Jakub Bicykl team Ústí nad Labem 0:04:38 21 9
Třeska Lukáš Cycology North Bike Club 0:04:17 18 12
Votýpka Šěpán OK BOR 0:03:49 8 52
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:07:59 6 60
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:08:22 11 5
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:07:53 5 71
Černá Eliška 0:09:59 15 1
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:09:29 13 3
Dlouhá Aneta Ivar CS Author Team 0:07:00 1 115
Königsmarková Alena CYKLOKROS MILOVICE 0:09:30 14 2
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:08 2 104
Sedláčková Veronika IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:09 9 27
Schafërová Magdaléna Beko Bike Team 0:08:05 7 49
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:07:10 3 93
Šlamborová Lucie WPC Sport Team 0:08:24 12 4
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:08:15 10 16
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:11 4 82
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:08:08 8 38
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:48 1 131
Beran Martin Ivar CS Author Team 0:10:12 29 3
Berk Jakub 0:14:38 31 1
Bredler Jonáš Kooperativa 0:08:36 23 9
Děták Mikuláš Adastra Cycling Team 0:07:21 9 43
Dubec Matyáš HAVEN Extreme 0:08:18 18 14
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:33 21 11
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:10 4 98
Hanuš František POCTA 0:07:10 5 87
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:07:20 8 54
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:07:54 11 21
Hergesell Ondřej Sportkids 0:08:36 22 10
Hoffmann Ondřej MOVS 0:08:04 15 17
Hofman Eliáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:21 10 32
Jaksch Kryštof DUKL Liberec 0:08:37 24 8
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:07:56 14 18
Jungwirth Štěpán DUKLA Liberec 0:07:17 7 65
Klausch Luis Bertsdorf SV 0:07:55 12 20
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:09:42 27 5
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:07:56 13 19
Meier Tomáš Ivar Author CS Team 0:06:50 2 120
Michal Tomáš IVT tepelná čerpadla 0:09:25 26 6
Nechutný Filip XC - Malá Skála 0:09:12 25 7
Paulus František Bakako Nová Paka 0:07:13 6 76
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:11:00 30 2
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:08:16 17 15
Stromský Vít 0:08:16 16 16
Šelmecí Vojtěch HERBY SERVIS 0:08:19 19 13
Trojan Vojtěch Turbosnails 0:08:23 20 12
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:06:55 3 109
Voplakal Ondřej 0:09:56 28 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana Ivar CS Author Team 0:12:12 5 62
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:13:19 6 51
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:11:28 2 95
Petschová Kristýna Vebrovyboudy.cz 0:11:57 4 73
Volejníková Natalie Beko Bike 0:11:51 3 84
Volejníková Nikola Beko Bike 0:11:22 1 106
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:10:25 1 113
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:12:30 11 3
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:10:26 3 91
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:13:43 13 1
Jungwirth František DUKLA Liberec 0:11:15 6 58
Knejzlík Tomáš 0:11:44 8 36
Kniha Petr Expres CZ Tufo Team Kolín 0:10:25 2 102
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:14 5 69
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:11:10 4 80
Polák Matyáš KC Kooperativa 0:11:41 7 47
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:12:05 9 25
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:47 12 2
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:12:17 10 14
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:02 2 93
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:14:57 1 104
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:18:05 4 71
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:17:02 3 82
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bělka Lukáš Aktivit Bike team 0:15:07 4 72
Franc Marek Cyklo Benda team 0:14:54 3 83
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:14:00 2 94
Pokorný Egor Activ dour 0:13:57 1 105
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:15:44 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burget Melissa 0:02:47 14 6
Delong Tomáš SPORT KIDS 0:02:23 13 7
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:42 3 97
Doležalová Nahtaly 0:02:11 8 42
Gamba Kryštof Bitters Superior Cyklolive Team 0:01:49 5 75
Koreček Antonín Paklisport Klub 0:01:50 6 64
Kresta Filip 0:02:21 12 8
Machová Anička Hočo Počo 0:04:17 17 3
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 0:01:40 2 108
Nováková Valentýna Czech Tallboys 0:02:20 11 9
Pelouch Adam 0:02:19 10 20
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:01:29 1 119
Samek Ondřej 0:02:15 9 31
Staněk Vojta 0:05:45 19 1
Šafránková Zuzana 0:03:31 15 5
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:47 4 86
Šulcová Eva 0:03:35 16 4
Tomečková Barbora GS Cyklo Team Jistebnice 0:01:54 7 53
Tučková Adéla 0:05:00 18 2

2020

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 20.09.2020

Tanvald /2/ - 13.09.2020

Bakov nad Jizerou - 05.09.2020

Liberec - Ruprechtice - 19.07.2020

Mimoň - 18.07.2020

Tanvald - 11.07.2020

Malevil - 14.06.2020

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013