Přihlásit
Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:03:21 5 62
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:03:14 4 73
Lacinová Magdalena C K Rožaitov 0:03:33 6 51
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:02:26 1 106
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:02:49 2 95
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:07 3 84
Závodník Team Čas Pořadí Body
Čižinský Filip Krnsko 0:02:49 1 106
Dvořák Matouš CIS Systems 0:03:31 5 62
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:03:14 3 84
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:30 4 73
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:02:53 2 95
Verner Baryn Cyklo Šauer MTB 0:04:16 6 51
Závodník Team Čas Pořadí Body
Kosáčková Alice 0:05:10 5 61
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:03:33 1 105
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:47 2 94
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:04:18 4 72
Vitíková Nelča 0:04:05 3 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Aust Václav 0:04:16 9 29
Čižinský David Krnsko 0:03:31 5 73
Delong Jakub SPORT KIDS 0:04:35 16 2
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:19 3 95
Hojgr Radek 0:04:31 12 6
Jedlička Martin 0:04:52 17 1
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:17 10 18
Lacina Vojtěch C K Rožaitov 0:04:32 14 4
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:03:00 2 106
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:52 8 40
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:03:31 6 62
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:02:57 1 117
Slabion Dominik MAGIC BIKE TEAM 0:03:36 7 51
Tomeš Roman 0:04:32 13 5
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:03:24 4 84
Verner Sebastian VERNERPORC 0:04:32 15 3
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:19 11 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit bike team 0:06:28 6 56
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:26 5 67
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:06:57 7 45
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:07:01 9 23
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:05:48 2 100
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:58 8 34
Hojgrová Adriana 0:07:34 10 12
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:05:17 1 111
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:06:25 4 78
Michalová Aneta 0:09:34 11 1
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:23 3 89
Závodník Team Čas Pořadí Body
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:47 13 6
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:34 11 8
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:18 8 41
Hoffmann Šimon MOVS SMRZOVKA 0:06:36 12 7
Janů Tomáš 0:06:19 9 30
Jedlička Vojta 0:07:21 18 1
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:05:59 5 74
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:32 10 19
Kovář Melichar 0:05:35 3 96
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:06:00 6 63
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:06:01 7 52
Mádlík Vojtěch BAKAKO Nová Paka 0:07:10 16 3
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:37 4 85
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:33 2 107
Pytloun Arnošt CYKLOFIT 0:07:17 17 2
Stránský Ondřej STPA 0:06:56 14 5
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:07:07 15 4
Vajsejtl Jan Bikeclinic junior team 0:05:24 1 118
Závodník Team Čas Pořadí Body
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:11:32 8 33
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:11:26 7 44
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:12:10 10 11
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:08:59 1 110
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:28 3 88
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:28 2 99
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:10:31 5 66
Stránská Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:29 4 77
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:10:31 6 55
Vyhnisová Viktorie Ivar CS Author Team 0:12:06 9 22
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:08:54 2 110
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:21 18 4
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 0:10:21 9 33
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:11:32 15 7
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:52 1 121
Hanuš František POCTA 0:09:07 3 99
Havelka Matěj IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:47 7 55
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:10:23 10 22
Hoffmann Ondřej MOVS SMRZOVKA 0:10:24 11 11
Hofman Eliáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:12 5 77
John Antonín IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:34 14 8
Kolajta Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:10:29 13 9
Kolakovský Michael Rock Machine - Cyklomax 0:12:42 17 5
Kristl Lukáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:12:31 16 6
Lacina Pavel C K Rožaitov 0:13:52 20 2
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:09:31 6 66
Němec Matyáš 0:13:23 19 3
Paulus František Bakako Nová Paka 0:10:11 8 44
Pilous Štěpán IVAR.cs author team 0:14:04 21 1
Ranš Jakub Bicykl Kříž Ústí n.L. 0:10:24 12 10
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:10 4 88
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:55 6 52
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:18:19 7 41
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:15:11 4 74
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:15:04 2 96
Rozsypalová Adéla IVAR CS Author Team 0:14:36 1 107
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:15:11 3 85
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:16:07 5 63
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:14:38 6 56
Bernát Adam IVAR 0:13:45 4 78
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:13:28 3 89
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:18:03 11 1
Hradiský Zdeněk IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:14:19 5 67
Ježek Václav IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:13:11 2 100
Kniha Petr EXPRESCZ TUFO TEAM Kolín 0:15:06 8 34
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:15:39 9 23
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:14:58 7 45
Pekař Matěj IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:17:05 10 12
Samec Filip IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:12:42 1 111
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:15:49 4 72
Hladíková Kateřina Ivar-CS Author Team 0:16:43 1 105
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:19:32 3 83
Kyselová Adéla IVAR CS AUTHOR TEAM 0:17:34 2 94
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:19:49 5 61
Závodník Team Čas Pořadí Body
Doležal Tomáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:16:39 3 86
Franc Marek Cyklo Benda team 0:18:40 6 53
Hroch Vítek BEKO Bike Racing Team 0:15:24 7 42
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:17:15 5 64
Pařík Vojtěch 0:17:07 4 75
Rozsypal Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:16:24 2 97
Stránský Matěj IVAR CS - AUTHOR Team 0:15:20 1 108
Syřiště Ondřej 0:15:31 8 31
Závodník Team Čas Pořadí Body
Delong Tomáš SPORT KIDS 0:00:57 8 33
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:00:36 3 88
Doležalová Nahtaly 0:00:48 7 44
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:00:44 6 55
Juris Šimon SUPERIOR CYKLOFIT 0:00:39 4 77
Kosáčková Anežka 0:01:21 10 11
Michal Filip 0:01:01 9 22
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 0:00:35 2 99
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:00:34 1 110
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:00:43 5 66

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013