Přihlásit
Liberec finále – Vesec - 30.09.2017
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bendová Tereza TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:01:04.390 3 165
Famfulíková Elena BAKAKO Nová Paka 0:01:02.150 2 186
Kavanová Karolína 0:02:12.970 6 102
Lhotáková Sofie Rohozec Amulet Team 0:01:01.810 1 207
Paulusová Klára Bakako Nová Paka 0:01:16.830 5 123
Procházková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:14.100 4 144
Šafránková Zuzana SxSoft 0:03:11.160 7 81
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 0:01:19.140 8 63
Adolph Petr 0:01:17.780 7 84
Bárta Matyáš 0:01:19.240 9 42
Čižinský Filip Krnsko 0:01:08.200 3 168
Dulanský Filip HERBY SERVIS 0:01:05.060 2 189
Jelínek Bruno BEKO Bike Race Team 0:01:09.230 5 126
Juris Šimon BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:10.460 6 105
Mrklas Štěpán Mihoko Rádlo 0:01:19.940 10 21
Pšenička Jan Dlouhý Most 0:00:59.980 1 210
Vokřínek ŠImon BEKO Bike Race Team 0:01:08.740 4 147
Závodník Team Čas Pořadí Body
Berková Leontýnka 0:03:19.290 3 167
Dvořáková Barbora INDIGO CYCLING TEAM RK 0:05:07.750 9 41
Knoblochová Kristýna IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:55.640 5 125
Lhotáková Kristýna Rohozec Amulet Team 0:02:48.890 1 209
Procházková Martina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:58.120 2 188
Pytlounová Magdaléna Superior Cyklofit cyling Team 0:03:58.680 6 104
Šafránková Markéta SX soft 0:04:03.570 8 62
Vitíková Nelča 0:03:41.080 4 146
Vobrová Lola MAGIC BIKE TEAM 0:03:59.090 7 83
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beneš Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:41.600 5 136
Bondy Štěpán TJ Auto Škoda MB 0:02:38.000 4 157
Čižinský David Krnsko 0:03:02.840 10 31
Delong Jakub SPORT KIDS 0:03:34.230 17 4
Gamba Filip BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:02:27.910 3 178
Havel Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:50.100 19 2
Holec Daniel BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:02:45.240 7 94
Josel Jan Bitters Superior Cyklofit Team 0:03:31.400 16 5
Kudrna Matyáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:10.460 11 10
Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA 0:02:19.060 1 220
Malínský Šimon BIKE TEAM Jilemnice 0:04:14.860 20 1
Moulis Lukáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:11.630 12 9
Petrák Tobias Pocta Bike Gallery 0:02:43.650 6 115
Pražák Jáchym TJ Delfín Jablonec 0:03:17.110 13 8
Semerad Marek SRAM MITAS TREK team 0:02:27.020 2 199
Škeřík Martin Pivníci Frýdlant 0:02:58.460 9 52
Tvrdík Vojtěch Semily 0:03:47.740 18 3
Vašíček Robin ADASTRA Sokol Veltěž 0:02:57.640 8 73
Zelený Jakub BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:03:27.690 15 6
Zmatlík Jakub 0:03:22.400 14 7
Závodník Team Čas Pořadí Body
Austová Tereza Aktivit bike team 0:05:11.570 11 4
Bažantová Anežka TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:14.450 4 151
Bohánská Vanesa Rohozec AMULET Team 0:04:14.830 5 130
Dvořáková Aneta INDIGO CYCLING TEAM RK 0:05:06.100 9 46
Famfulíková Barbora BAKAKO Nová Paka 0:05:04.810 8 67
Frydrychová Karolína TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:04:12.950 2 193
Hašková Kateřina BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:56.870 7 88
Kolářová Babeta TJ Auto škoda Mladá Boleslav 0:03:42.600 1 214
Košková Anna SK Ještěd 0:05:54.770 13 2
Kussmannová Nelly Bicykl Team Ústí n. L. 0:04:33.970 6 109
Šurík Kateřina SPK Liberec 0:05:07.160 10 25
Tvrdíková Veronika Semily 0:07:00.510 14 1
Vobrová Linda MAGIC BIKE TEAM 0:05:38.910 12 3
Zelená Lucie BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:14.130 3 172
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenek Hynek HERBY SERVIS 0:04:48.330 13 7
Burgermeister Karel TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:59.120 15 5
Cichák Mikuláš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:55.640 14 6
Čapek Filip 0:05:30.060 18 2
Fara Jan IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:07.810 16 4
Hájek Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:36.120 10 30
Hataš Jan Rohozec Amulet Team 0:05:20.530 17 3
Jelínek Ondřej BEKO Bike Race Team 0:04:24.560 8 72
John Eduard IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:45.820 1 219
Knobloch Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:03:52.510 2 198
Kučera Radim BEKO Bike Race Team 0:04:14.860 7 93
Kudrna Tomáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:34.510 9 51
Meier Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:11.320 6 114
Moulis Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:00.890 3 177
Musil Mikuláš 0:05:45.850 19 1
Rajnoch Marek IVAR CS Author Team 0:04:10.930 5 135
Schafër Josef BECO Bike Racing Team 0:04:07.730 4 156
Šlambor Martin PAKLI SPORT KLUB 0:04:43.670 11 9
Třeska Lukáš BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:04:48.150 12 8
Závodník Team Čas Pořadí Body
Břenková Andělka HERBY SERVIS 0:05:55.220 6 108
Burgermeisterová Lucie TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:06:40.300 10 24
Čapková Claudie IVAR CS Author Team 0:06:39.320 9 45
Černíková Laura SUN SKI Šp. Mlýn 0:06:46.590 11 3
Dlouhá Aneta IVAR - CS AUTHOR TEAM 0:04:53.040 1 213
Hanyková Adéla INDIGO CYCLING TEAM RK 0:07:38.460 13 1
Kyselová Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:15.070 8 66
Rajnochová Barbora IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:00.500 2 192
Schafërová Magdaléna BEKO BIKE TEAM 0:06:08.950 7 87
Stehlíková Tereza Bicykl team Ústí n. O. 0:05:49.230 5 129
Šlamborová Lucie PAKLISPORT Jablonné 0:06:50.610 12 2
Špicarová Karolína Cyklo Špicar 0:05:04.940 3 171
Václavů Martina IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:07.050 4 150
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bažant Kryštof TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:04:52.060 1 215
Beran Martin IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:08:04.980 15 1
Děták Mikuláš ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:16.740 5 131
Gorog Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:06:46.510 12 4
Hájek Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:05:05.010 3 173
Hendrich Daniel Maximus Expres CZ - Scott Team Kolín 0:05:46.240 7 89
Hofman Eliáš IVAR CS AUTHOR TEAM 0:05:05.510 4 152
Malínský Štěpán Bike Team Jilemnice 0:06:19.240 10 26
Meier Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:04:59.760 2 194
Nechutný Filip XC - Malá Skála 0:06:34.930 11 5
Němec Matyáš 0:07:42.910 14 2
Pmek Ondřej Liberec 0:07:19.660 13 3
Rygl Vojta Bicykl Team Ústí n. L. 0:06:02.110 9 47
Šelmecí Vojtěch HERBY SERVIS 0:05:55.050 8 68
Vašíček Denis ADASTRA Sokol Veltěž 0:05:20.410 6 110
Závodník Team Čas Pořadí Body
Beranová Jana IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:13:02.190 5 122
Bezstarosti Nicol BAKAKO Nová Paka 0:13:47.140 6 101
Cebulová Klára Bitters Superior Cyklofit Team 0:11:13.550 4 143
Kluchová Anežka MAGIC BIKE team 0:11:12.980 3 164
Volejníková Natalie BEKO Bike Race Team 0:10:48.550 1 206
Volejníková Nikola BEKO Bike Race Team 0:11:01.100 2 185
Závodník Team Čas Pořadí Body
Bajer Jan BAKAKO Nová Paka 0:10:36.440 5 130
Dvořák Matěj BeManiax DDM Větrník 0:11:40.500 8 67
Hošek Adam ADASTRA Sokol Veltěž 0:09:20.930 1 214
Hošek Jaroslav ADASTRA Sokol Veltěž 0:14:18.880 13 2
Kniha Petr EXPRESCZ TUFO TEAM Kolín 0:10:29.790 4 151
Kratochvíl Václav TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 0:10:25.850 3 172
Mádlík Petr BAKAKO Nová Paka 0:11:10.190 6 109
Pohořalý Jakub BIKE TEAM Jilemnice 0:11:20.040 7 88
Posledník Matouš BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:12:56.160 12 3
Špaček Marek ADASTRA Sokol Veltěž 0:11:50.940 9 46
Šprdlik Filip 0:19:00.120 14 1
Šulc Adam BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:12:03.380 10 25
Šurík Jakub AGENCY Transport 0:10:01.770 2 193
Zikeš Otto BEKO Bike Racing Team 0:12:18.720 11 4
Závodník Team Čas Pořadí Body
Hendrichová Pavla Expres CZ-Scott Team 0:16:53.190 2 183
Knihová Kateřina KC KOOPERATIVA 0:15:55.100 1 204
Podlipná Barbora Bakako Nová Paka 0:20:47.570 3 162
Staňková Aneta Bakako Nová Paka 0:23:01.610 4 141
Závodník Team Čas Pořadí Body
Franc Marek Cyklo Benda team 0:15:24.490 2 183
Kubišta Martin BAKAKO Nová Paka 0:14:23.590 1 204
Syřiště Ondřej 0:16:51.920 3 162
Zeman Radim Bike & Ski Bakajda 0:17:34.250 4 141
Závodník Team Čas Pořadí Body
Adolph Marek 0:01:36.060 4 157
Adolph Petr 0:01:32.210 2 199
Bárta Matyáš 0:01:59.340 10 31
Bárta Tadeáš 0:03:22.110 17 4
Delong Tomáš SPORT KIDS 0:02:08.230 12 9
Dlouhý Matyáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:01:34.290 3 178
Gamba Kryštof BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 0:01:43.600 7 94
Juris Šimon SUPERIOR CYKLOFIT 0:01:38.820 6 115
Košek Jakub SK Ještěd 0:02:05.640 11 10
Lodrová Amelie TJ AUTO ŠKODA 0:03:34.290 18 3
Mistr Dominik OUTDOOR OUTSIDERS 0:02:50.020 14 7
Mrklas Štěpán MIHOKORÁDLO 0:01:37.880 5 136
Palgutová Zita INDIGO CYCLING TEAM RK 0:02:24.460 13 8
Pluhař David 0:03:08.150 16 5
Procházková Kateřina SUPERIOR CYKLOFIT CY 0:01:30.120 1 220
Říhová Stela CYKLO-BENDA 0:04:41.690 19 2
Semerádová Emma POCTA 0:01:49.160 9 52
Šafránková Zuzana 0:04:59.920 20 1
Šlosarová Vanessa SKI TEAM LIBEREC 0:01:44.630 8 73
Šulcová Eva 0:02:54.620 15 6

2019

Liberec finále - Vesec - 15.09.2019

Bakov nad Jizerou - 07.09.2019

Bakov nad Jizerou [MO] - 07.09.2019

Mladá Boleslav - 01.09.2019

Liberec - 23.06.2019

Malevil - 09.06.2019

Držkov - 01.05.2019

Osečná - 07.04.2019

2018

Liberec finále - Vesec - 16.09.2018

Bakov nad Jizerou - 08.09.2018

Bakov nad Jizerou [MO] - 08.09.2018

Mladá Boleslav - 01.09.2018

Liberec - 24.06.2018

Malevil - 10.06.2018

Držkov - 01.05.2018

Osečná - 15.04.2018

2017

Liberec finále – Vesec - 30.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) - 02.09.2017

Bakov nad Jizerou ( areál koupaliště ) [MO] - 02.09.2017

Mladá Boleslav ( Bike park ) - 26.08.2017

Malevil ( u Jablonného v Podještědí ) - 11.06.2017

Beckov ( u Prahy, Odolená Voda ) - 28.05.2017

Liberec ( Ruprechtice u kapličky ) - 14.05.2017

Držkov ( u Železného Brodu ) - 01.05.2017

Osečná - 16.04.2017

2016

Liberec - finále - 17.09.2016

Bakov - 03.09.2016

Bakov [MO] - 03.09.2016

Mladá Boleslav - 27.08.2016

Malevil - 19.06.2016

Liberec - 11.06.2016

Beckov - 22.05.2016

Osečná - 16.04.2016

2015

Liberec - 26.09.2015

Bakov - 05.09.2015

Bakov [MO] - 05.09.2015

Mladá Boleslav - 29.08.2015

Malevil - 20.06.2015

Doksy - 14.06.2015

Beckov - 24.05.2015

Turnov - 25.04.2015

2014

Stráž pod Ralskem - 20.09.2014

Bakov - 06.09.2014

Mladá Boleslav - 30.08.2014

Doksy - 28.06.2014

Malevil - 21.06.2014

Vesec - 08.05.2014

Beckov - 03.05.2014

Osečná - 13.04.2014

2013

Stráž pod Ralskem - 28.09.2013

Bakov - 14.09.2013

Malevil - 15.06.2013

Vesec II - 08.06.2013

Vesec I - 08.05.2013

Beckov - 04.05.2013

Osečná - 13.04.2013